Резултати от 1 до 11 от общо 11

автокъщи в Германия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    198
    #1

    автокъщи в Германия

    Къде мога да разгледам какви автомобили се продават в Германия.По- точно ме интерисуват автокъщи в гр.Есен
    10xxпредварително!!!

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re: автокъщи в Германия


  4. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #3

    Re: автокъщи в Германия


  5. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #4

    Re: автокъщи в Германия

    Да използвам и аз темата за да попитам - едни хора ми казаха, че имало някакви сайтове, където зяпаш коли (за Холандия ставаше въпрос в случая), харесваш си нещо, резервираш си го по интернет, после от БГ си имало такива фирми, които организирали такива екскурзийки с цел купуване на кола, водят те там в съответната автокъща, виждаш на живо колата, дето си си резервирал, и ако ти хареса я вземаш - били по-евтини оттук и всички коли били минали през сервиз, т.е. нямало лъжа и измама, нито в километри, нито в сменените части по нея , което на мен ми звучи малко невероятно, но ...
    Та въпроса ми е, доколко е вярно това, и знаете ли такива сайтове?

    Благодаря предварително!

    П.П. А като гледах в този последния сайт, те колите като цена са горе-долу колкото в БГ, и са на доста километри, което показва, че или там ги карат наистина много, или тук в БГ на всички коли им връщат километражите бая

  6. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #5

    Re: автокъщи в Германия

    Мога да ти кажа за Швейцария... там ако една кола е минала технически преглед (който е супер тежък), то можеш да разчиташ, че в общи линии всичко й е изправно. Тези коли обаче са значително по-скъпи в автокъщите. Тези, които не са минали прегледа пък са по-евтини и това, че не са минали, им го пише.
    Силно ме съмнява, че ще си резервираш кола през интернет и ще те чакат да речем месец да отидеш да си я платиш
    И последно... превъртат ги май... ама и там превъртат Погледни колите да речем на 2-3 годишна възраст... всичките са по на 100000 км... а сега погледни колите на 12-13 годишна възраст - и те са на по 100-120 000 км. Може би тея си карат колите само в първите 2-3 години докато им се нарадват и после на трупчета

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #6

    Re: автокъщи в Германия

    С резервирането нямаш проблем ако я капарираш. Иначе автокъщите в Германия са почти същите измекяри като в България, може би с разликата че не закърпват изпоблъскани коли както тука... Далаверата в купуването на кола от Германия е да я купиш директно от предишния й собственик.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #7

    Re: автокъщи в Германия

    Изцяло подкрепям мнението на Ско - семейната Ланча дойде от Швейцария и наистина беше в перфектно състояние, въпреки 13 годишната си възраст.

  10. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #8

    Re: автокъщи в Германия

    Благодаря за инфото, а сайтове нещо някой знае ли?

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #9

    Re: автокъщи в Германия

    Ско е прав, че там колите са по-читави, но само едно уточнение - при внос от Швъхцария се плаща ДДС за автомобиля. И задължително Евро 1, че иначе ще изгориш и с мито.

    http://forum.mitnica.com/viewtopic.p...d029f02a80980a

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    45
    #10

    Re: автокъщи в Германия

    http://www.aaaauto.cz/bg/index.phtml
    тука можеш да си резервираш кола. като преглеждаш детайлите за определената кола можеш и да я резервираш. незнам на практика какво означава това. цените са си височки. имат филиали в холандия, чихия, румъния а 2008 и в БГ.

    UPD. преди имаха филиал в Холандия. явно са се променили нещата. ако намеря адреса за холандия ще го публикувам.

  13. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #11

    Re: автокъщи в Германия

    Благодаря много!

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Работа в Германия
    От asko44 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 05-08-14, 12:12
  2. Закупуване на ресийвър в Германия
    От TheValidator във форум Аудиотехника
    Отговори: 20
    Последно: 09-10-13, 17:33
  3. Sms до Германия
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 7
    Последно: 04-06-03, 04:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе