Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 227

Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #16

    Re: Универсално дистанционно?

    Здравейте
    Крис, радвам се че си намерил дистанционно което да ти свърши работа, при това на добра цена!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #17

    Re: Универсално дистанционно?

    Някой да знае къде в Бургас мога да си поръчам това дистанционно Tevion MD81229?
    Намерих за същите пари обучаемо MD41666 в магазинчето на "Богориди", но то горкото изглеждаше като че ли е ходило на война. Изтъркани клавиши и без кутийка. За Упътване въобще и дума не може да става, но аз намерих от Internet и то на английски!
    Между другото цената е 3,90 Euro в e-bay. Не знам по кой трънски курс втора ръка при нас е 15лв.?

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,245
    #18

    Re: Универсално дистанционно?

    Ако ти е жизнено необходимо... мога да отида да ти купя от склада в София и да ти го донеса - заминавам на 25.8 на море на юг от Бургас.
    Но потърси все пак в магазини на TCM най-напред.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Re: Универсално дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Mr.Techno... що за странна идея??? Да ползваш телефон за постоянно дистанционно е доста безумно... Да си поиграеш да, за употреба не става.
    аз го ползвам едновременно !
    когато дребните ми скатаят дистанционното  ползвам телефона.И става за постоянно!

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    880
    #20

    Re: Универсално дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от КрИс
    Реши се проблема за без пари - Tevion MD 81299 - управлява 8 у-ва, учи се, приличен дизайн, че и дисплей с дата, час и аларма за... 15лв от склада на TCM се оправи с всички у-ва.
    и за си взех такова...върши работа, ако решите да загубите няколко часа за програмирането му за 3 устройства напр;
    намерих кода за телевизора ми LG, но тъй като не "емулира" всичките бутони, реших да го обуча, което е доста досадно....
    същото е и с дистанционното за двд.плейъра...с дистанционното за активните колони стана по-бързо...
    лошото, е че трябва да се сложат функции на клавиши, който не са обозначени както съм свикнал, т.е. пренастройва се и динамичния ви стереотип...

    фактически универсалното дистанционно не намалява броя на дистанционните...увеличава ги с още едно...
    всъщност става за елементарното управление на уредите, иначе настройките, ровенето в менютата си е по-лесно чрез оригиналните дистанционни

    самият склад е много див, става за снимането на SAW 4 и имам чувството, че е за стоки, върнати поради лош търговски вид (развалени опаковки) или дефектни...утре трябва да връщам една яйцеварка, която се оказа олющена отвътре и която купих просто да оправдая разкарването дотам...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #21

    Re: Универсално дистанционно?

    A някой да е виждал дистанционно Tevion DDS 650 ???
    Търся.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #22

    Re: Универсално дистанционно?

    Онзи ден от "Метро" София си купих универсално дистанционно Watson RC9206 / 15 лв. 8 in 1, дисплей, светещи бутони. Формата му е като дистанционно на Sony, да не кажа 1:1. Не съм виждал оригинално на Sony такова, а и цената му сигурно ще е солена. 7 in 1 без дисплей 47 лв.!!!
    Надявах се да е обучаемо, ама не би. Има такава опция в настройките, но в упътването пише, че не е активна. На всичкото отгоре не поддържа Teletext с цветните бутони.
    Голяма играчка е със сканирането на кодовете и в крайна сметка не можах да се преборя да управлява Tape Deck & DVD Pioneer, дори с написаните кодове и след сканирането. На AUX пуснах усилвателя, но май ще трябва и там да сканирам за тези два компонента. Лошото е, че автоматично сканира само с кодовете за съответния компонент, а не с всички. Т.е. задава му се примерно CD и пуска кодовете само за CD players.

    Бих искал да попитам ludia предлагат ли се в "Метро" обучаемите модели на Watson, защото общо взето това не ми върши работа? Каква им е цената и точно как се означават, в случай, че ги няма при нас?

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    1
    #23

    Re: Универсално дистанционно?

    Имам универсално дистанционо, но не мога да си го използвам, защото незнам кода за телевизор Sony ако някои може да ми помогне нека ми пише на Skype aninceto_a ще очаквам огровор.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #24

    Re: Универсално дистанционно?

    Кодове за унив.дистанционни за техника на СОНИ : 418 , 555 , 584 , 249 , 251 , 255 , 308 , 309 , 310 , 313 , 316 , 363 , 165 , 182 , 183 , 671 , 716 , 717 , 718 , 741 , 748 , 749 , 750

    Tова са за ТВ - 004 , 009 , 027 , 029 , 030 , 076 , 106 , 127 , 130 , 165 , 182 , 183 , 1011 , 1023 , 1068 , 1080 , 1090 , 1101 , 1109 , 1185 , 1186 , 1250 , 1266 , 1301

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #25

    Re: Универсално дистанционно?

    Gena_bs, това е модела, който имаме в наличност хубав. 100% копие на дизайна на SONY, само дето са добавили дисплея. Мдам самоубочението му е доста хмм зле. Инак със всички стандартни марки си бачка без проблеми. Но с по кучите марки или неисзвестни трудна работа. Макар че вътре намерих за едни холандкси ТВ, дето не бях ги и чувал, и един клиент остана мега доволен. Но това са единични случай.
    Като общо всички универсални дистанционни с кодове, не работятя в нищо китайско и мега неизвестно. Елит ТВ и НЕО ТВ, Краун и тем подобни забравете да станах пробвал съм много пъти.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #26

    Re: Универсално дистанционно?

    Някой има ли наблюдения върхи Logitech Harmony дистанционните?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #27

    Re: Универсално дистанционно?

    Да, те са с настройка само през компютър като вземат данните от набора в сайта на Ложитек. По-скъпите модели имат и самообучаване от IR на оригиналното дистанционно. Красота са, но са на баси цената. Philips са много по-удачен избор.

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #28

    Re: Универсално дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от claudius
    Да, те са с настройка само през компютър като вземат данните от набора в сайта на Ложитек. По-скъпите модели имат и самообучаване от IR на оригиналното дистанционно. Красота са, но са на баси цената. Philips са много по-удачен избор.
    Не бих казал, че са толкова скъпи. Сега съм си поръчал едно Harmony 550, което е от по-евтините и излиза 79$. Вярно, че имат и някакви от сорта на 300$ със цветнен тъч скрийн, но май вършат същата работа.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #29

    Re: Универсално дистанционно?

    За мен лично това е ДИСТАНЦИОННОТО - Philips SRU9600
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...ctn=SRU9600/10
    http://www.consumer.philips.com/c/re...600_10/prd/bg/
    Малко над 100 долара е и е напълно самоубочаващо е - можеш да управляваш и машата за коса, ако има IR приемник

  18. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #30

    Re: Универсално дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от claudius
    За мен лично това е ДИСТАНЦИОННОТО - Philips SRU9600
    http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/d...ctn=SRU9600/10
    Малко над 100 долара е и е напълно самоубочаващо е - можеш да управляваш и машата за коса, ако има IR приемник
    http://www.consumer.philips.com/c/re...600_10/prd/bg/
    Наистина много яко изглежда. Чак малко ме е яд, че избързах с Хармонито. Харесва ми начина на организация и дизайна му. Уникално.
    В сайта от където купувам е точно 100$.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 16 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. универсално програмируемо дистанционно
    От get във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 14-10-14, 15:28
  2. универсално дистанционно -ТВ
    От getzov във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-08-10, 19:18
  3. Универсално дистанционно
    От Malone във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 28-10-03, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе