Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 227

Универсално дистанционно/ Faq, мнения отзиви и препоръки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    36
    #61

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    Потърси в ebay.Моето го купих за 30$ с досттавката

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    89
    #62

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    Цитат Първоначално публикувано от sitro
    Потърси в ebay.Моето го купих за 30$ с досттавката
    Ама говориш за HArmony 555 ли понеже в английския са по 50-60 паунда

  4. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    196
    #63

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    С този модел дистанционно управление Logitech Harmony 555 абсулютно всякаква техника и модели (климатик ,TV ,SAT приемник , домашно кино и др.) ли може да се управлява?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    24
    #64

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    Цитат Първоначално публикувано от ego
    Някой може ли да каже къде се продават Logitech Harmony универсалните дистанционни в България - магазини, адреси, сайтове.
    http://www.realsys.biz/product.php?c...roducts_id=305

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    36
    #65

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    не моето е 688 , но също командва до 16 уреда вкл. и клими. tv philips/av pioneer/dvd pioneer/hd kaiboer k200/може и медиа център на pc-то,но не съм го пробвал.

  7. dwd
    dwd е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    114
    #66

    Re:Универсални Дистанционни !!!

    Genius Remote 600

    Това е моето. Цената е добра. Доволен съм.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    1
    #67

    Re:Универсално дистанционно?

    Здравеите,има ли някой който може да ми даде съвет от къде и какво универсално дистанционно да си закупя за моя климатик,марката му не емного извесна, израелски е TADIRAN пробвах с едно с 109кода но не изка да работи.В пове4ето дистанционни не е опомената тази марка.Благодаря предварително на отзовалите се.

  10. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #68

    Re:Универсално дистанционно?

    Има функция на универсалните дистанционни която търси сама код. Натиска се комбинация за програмиране и после се държи копчето за изключване непрекъснато натиснато и дистанционното почва да превърта кода за изключване и като се изключи телевизора значи с голяма вероятност това е кода, пускаш веднага копчето и готово.
    Така се намира код за неизвестна марка.

  11. ego
    ego е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    25
    #69

    Re:Универсално дистанционно?

    Аз имам Logotech Harmony One. Изключително съм доволен - наглася се много лесно, всички настройки и последващи промени се правят през компютъра => супер user friendly устройство. Дори и нещо да не се включи ( или изключи) => имащ Help assistant и той ти задава въпроси и зависи от отговорите ( yes/no) фиксира проблема.

  12. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    5
    #70

    Re:Универсално дистанционно?

    Здравейте всички,признавам че досега не бях и чувал за самообучаващи се дистанционни,имам ресивър ''Denon'' ,дистанционното му е претрупано с бутони за управление на какво ли не,почнах да подозирам че е самообучаващо се,би ли ми обяснил някой добър човек как да го обуча.Моля ви.Имам си оригиналните дистанционни.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,826
    #71

    Re:Универсално дистанционно?

    Цитат Първоначално публикувано от rujev
    Здравейте всички,признавам че досега не бях и чувал за самообучаващи се дистанционни,имам ресивър ''Denon'' ,дистанционното му е претрупано с бутони за управление на какво ли не,почнах да подозирам че е самообучаващо се,би ли ми обяснил някой добър човек как да го обуча.Моля ви.Имам си оригиналните дистанционни.
    Кажи модела на ресийвъра. Не е зле да разгледаш книжката. Обикновено дистанционните на ресийвърите са универсални, но работят с кодове, които са написани в книжката.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    5
    #72

    Re:Универсално дистанционно?

    AVR-1604

  16. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #73

    Re:Универсално дистанционно?

    @rujev
    Дистанционното ти не може да бъде обучено, но можеш да управляваш други устойства, чиито кодове са записани в базата данни на дистанционното. В книжката имаш таблица с кодовете на поддържаните аудио/видео компоненти. С плъзгачите избираш кое устройство искаш да настроиш, задържаш бутоните ON/SOURCE и OFF докато светне индикатора и набираш с цифровите бутони желания код.
    Всичко е описано в Ръководството на потребителя. Можеш да го свалиш от ТУК

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #74

    Re:Универсално дистанционно?


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    34
    #75

    Re:Универсално дистанционно?

    Някой случайно да има Philips sru 5170 и да има отзиви за него? Двоумя се между него и thomson roc6505. И двата са на една цена, но филипса е къде, къде по класен
    Трябва ми обучаващо дистанционно, защото приемника ми на кейбълтел не иска да приема никакви команди от универсалните. Дали е възможно да се обучи на един девайс да изпълнява команди и от телевизора, който също ми е филипс и командите от приемника? Предимно ме интересува да мога да ги включвам и двете устройства на едно без да си играя да сменям девайсите от ТВ на кабел и обратното

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 16 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. универсално програмируемо дистанционно
    От get във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 14-10-14, 15:28
  2. универсално дистанционно -ТВ
    От getzov във форум Аксесоари за телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-08-10, 19:18
  3. Универсално дистанционно
    От Malone във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 28-10-03, 11:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе