Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 77

С каква марка мобилен телефон сте?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #1

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Безсмислено е да питам с какъв модел така че поне марката!

    Мисля също че всеки се сеща кой ще е лидер-а, но все пак искам да видя.[8D]

    <hr noshade size="1">

    Други:

    Sagem - 1 Vote

    Sanyo - 1 Vote

    NEC - 1 Vote

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    295
    #2

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Sony Z7 ) s html,stmp/pop3 ako znaete kak se otvarq site praven za 1024 x 768 na 96 x 92 [8D][8D]

  4. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #3

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Tyan аз съм с J5 и много му се кефя, относно отварянето на интернет страници .. ползвам съм го веднъж ама не си е работа, не че на някои за 500лв е по добре

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #4

    С каква марка мобилен телефон сте?

    ползвайте Нокия за месец-два , дори най-овчият модел, пък после пак елате да си поговорим за удобство, леснота и ползваемост

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Black Adder имах Нокиа, но се наложи да я сменя за едно Сони 2000 малко е големичко, но вярвай ми много по удобно се използва. Сега малко ме е яд че се обединиха със Ериксон, но правят добри телефони. Харесва ми Р900 ама неще само ще ми харесва

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #6

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Sanyo

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #7

    С каква марка мобилен телефон сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Black Adder имах Нокиа, но се наложи да я сменя за едно Сони 2000 малко е големичко, но вярвай ми много по удобно се използва. Сега малко ме е яд че се обединиха със Ериксон, но правят добри телефони. Харесва ми Р900 ама неще само ще ми харесва



    <div align="right">Originally posted by glarus*-*27/01/2004*:* 01:26:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Уважавам твоето мнение, но честно казано не мога да си представа, че след като някой е ползвал Нокиа ще сметне за по-удобен за употреба друг телефон. Просто Нокиа запазват едно стандартно, лесно за употреба маню на всичките си модели (естествно на по-новите модели са добавени допълнителни функции), което лично за мен е голямо удобство. След като веднъж си запознат с това меню нямаш проблеми с различните модели.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #8

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Zetle, моята марка телефон го няма SAGEM!!! Как така не се сети? Това е вторият по големина френски производител на ГСМ-и. Е вярно, че в Бг. имат лоша слава, но не заради самата марка, а заради това, че бяха вкарани от Турция и с препрограмирани ЕПРОМ-и. Мога с ръка на сърцето да кажа, че като телефони са по добри от Алкател, защото фирмата е предимно с военно предназначение[]. Визирам Моторола, която се занимава с оборудването на НАСА и Американската Армия.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #9

    С каква марка мобилен телефон сте?

    на мен лично менюто на NOKIA не ми е удобно

  12. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #10

    С каква марка мобилен телефон сте?

    LUDIA: Готов си!

  13. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #11

    С каква марка мобилен телефон сте?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...Мисля също че всеки се сеща кой ще е лидер-а, но все пак искам да видя.[8D]

    <hr noshade size="1">



    <div align="right">Originally posted by Zetle*-*26/01/2004*:* 14:40:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами засега като че ли е SIEMENS ?[^]

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #12

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Ericsson 520m и NOKIA 5210 като предпочитам 1 пред 2, но в същност това, което липства на единия го има другия т.е. допълват се взаимно.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    52
    #13

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Сега SIEMENS C55 преди бях с NOKIA 3310 много ми беше терсене докато свикна със SIEMENS ама след 2-3 дена свикнах и в момента смятам ,че като цена ,функции и качество SIEMENS се държат много добре докато NOKIA много са скъпи и не са чак толкова добри колкото го превъзнасят между другото NOKIA от финландски занчи НЕВЕСТУЛКА [Duh!][8D]

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    109
    #14

    С каква марка мобилен телефон сте?

    Аз съм със Сони-Ериксон П800 и нокия 5210

    Сонито е по добро не че могат да се сравняват де ;о))

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #15

    С каква марка мобилен телефон сте?

    SE T600 и стрия Сименс C25 другата карта.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Каква марка е автомобилът ви ?
    От hristoslav2 във форум Анкети
    Отговори: 15
    Последно: 11-07-12, 07:34
  2. Мобилен телефон с 2 СИМ карти.
    От justify във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 21
    Последно: 01-05-12, 11:56
  3. Skype за мобилен телефон.
    От lubo9 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 25-10-10, 00:19
  4. Съвет за покупка на мобилен телефон.
    От NoLabel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 11-11-06, 23:30
  5. Каква марка GSM предпочитате
    От MIDNIGHT във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 02-03-06, 12:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе