Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 20 от 62 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 924

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #286

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Стоящи колони в 17 кв може да не е най-добрата идея, в повечето случаи букшелфи за същите пари ще свирят по-добре, няма да има излишно бумтене в баса. За 700лв стоящи ще са доста компромисни, това Дали тежи едва 10.5кг...Зависи и какво слушаш, и какъв звук искаш да получиш.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #287

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    Стоящи колони в 17 кв може да не е най-добрата идея, в повечето случаи букшелфи за същите пари ще свирят по-добре, няма да има излишно бумтене в баса. За 700лв стоящи ще са доста компромисни, това Дали тежи едва 10.5кг...Зависи и какво слушаш, и какъв звук искаш да получиш.
    Да, това е важен въпрос. Трябват ли ми стоящи колони в такова помещение. За букшелф ми препоръчаха Monitor Audio Bronze BX2
    Но пък за стоящи не мога да си позволя по скъпи. Всъщност сега евентуално си позволявам такава цена, защото ще събирам на части. Иначе ако ми писне, с тези пари вземам да речем http://www.technopolis.bg/b2c/detail...L-QUINTAS-5000 и с някой по евтин ресийвър и да мирясвам.

  4. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #288

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    При този бюджет е ясно, че се прави компромис...DALI свирят изненадващо добре за цената си, най-добре е обаче да се чуят различните варианти, ние хубаво даваме предложения...
    Monitor Audio са ОК, но окомплектовката после ще излезе доста парички, а тези колони показват пълния си потенциал с качествени компоненти...
    Трябва да решиш - бюджетна система или качествена...знаеш, че хубавото и евтиното са в различни магазини...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #289

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    Правя сметки за стоящите Dali Zensor 5, мисля бяха, ако не стане евентуално малките. Всъщност не знам дали ми трябват стоящи колони? Помещението ми е 17кв. - стандартен панелен хол с обзавеждане и без гипсокартон или окачен таван. Не е ли притеснителна ниската цена на Онкиото?
    Стоящите DALI са с преден порт и заради това дори си мисля, че няма да имаш никакви грижи с малкото помещение. Относно теглото си мисля, че са нормални.
    QUADRAL QUINTAS 5000 nякой беше споменал за фронталните, че имало 2 варианта - с преден и заден порт. Трябва да се провери на място в магазина.
    А за компромис относно ресийвера мисля, че може да ти изиграе лоша шега когато си на 5,1 и не му стигне мощност за озвучителните тела.

  6. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #290

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения


  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #291

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Задава се черен петък в eMAG.bg - най-широката гама продукти

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #292

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения


  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #293

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Има ли добри колони в eMAG, към които евентуално да се насоча, ако наистина има добро намаление? Колкото до ресивъра ще видя цените на Ямахите и Маранц 1504. Друго да оглеждам ли?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #294

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В маг-а не виждам нещо интересно .... Ямахите от 6та серия и нагоре са доста интересни. Ако не ти трябват мрежови функции, 7,1 или малко по голямата мощност и 3та серия не е никак лоша. За друго ако бюджета е като на Marantz-а бих избирал между Pioneer VSX-923/ Sony DN-850 / Yamaha RX-V 677 / Denon X1100.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #295

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Бюджета е като за Yamaha RX-V 477, просто не знам какви и дали изобщо ще има намаления в тази секция. Сякаш не търся 7.1 Да разбирам ли, че не е сериозна разликата между 477 и 377? Като гледам 477 има повече екстри и възможност за връзване към мрежа.

  13. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #296

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Не бих избрал Маранц или Денон в ниския клас. 7.1 в 17 квадрата също е безсмислено.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #297

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    Не бих избрал Маранц или Денон в ниския клас.
    Би ли обяснил защо?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #298

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Vanquished Виж публикацията
    Не бих избрал Маранц или Денон в ниския клас. 7.1 в 17 квадрата също е безсмислено.
    Да, 5.1 ми е добре.
    Аз като гледам то в момента на сайта им май има само стерео ресивъри на Ямаха. Две Сони-та STRDH550 и 1050, който ми е извън бюджета. Бе те изобщо май доста са си редуцирали секцията за ресивърите. Преди май имаше доста повече.
    Това са Денон-инте, които излизат сега
    http://www.emag.bg/resijv-ri/denon/c

  17. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #299

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Вземи си 7.1 , не прави компромис с ресийвъра

  18. Junior Member Аватара на z_harris
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    101
    #300

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Един въпрос и от мен относно ресиверите:
    Първо да кажа, че стаята е 24 квадрата и колоните са Дали (DALI Zensor Family 7 Black | Тонколони Dali | Avitel) без буфер за момента. Спрял съм се на няколко ресивера -
    Pioneer VSX-923-K
    Pioneer VSX-924 ( до колкото знам е EISA winner 2014-2015)
    Onkyo TX-NR 636 (The Best Receiver | The Wirecutter) в това ревю го хвалят много, като измервания, но на много места прочетох, че има проблем с охлаждането и HDMI входовете. Сменена е системата за калибриране и много потребители не са доволни от резултатите. Проблеми и с буфера.
    Sony STR - DN1050 (в много сайтове го хвалят, но нямам представа как се представят)
    Yamaha RX - V677
    Yamaha RX - V577
    За Ямаха не знам почти нищо и разчитам на мнението ви. Ресивера ще се ползва предимно за филми и концерти с ДТС и аудио с висок битрейт. Интернрта е опция, като до ресивера ще има кабел от рутера. Към него ще са вързани мултимедиен плеър и един блурей (все още не съм го ползвал). Телевизора е Сони

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 62 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5211
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 14:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 18:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе