Вижте резултатите от анкетата: Каква марка е вашият ресийвър ?

Гласували
371. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Pioneer

    47 12.67%
  • Onkyo

    52 14.02%
  • Denon

    52 14.02%
  • Yamaha

    103 27.76%
  • Sony

    59 15.90%
  • Marantz

    26 7.01%
  • Tehnics

    9 2.43%
  • Panasonic

    7 1.89%
  • Harman Kardon

    7 1.89%
  • Thunder

    3 0.81%
  • NAD

    3 0.81%
  • Anthem

    0 0%
  • Integra

    1 0.27%
  • Kenwood

    2 0.54%
Страница 28 от 62 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно
Резултати от 406 до 420 от общо 924

Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Ulfhedinn
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    167
    #406

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    +1 за предложението на Светльо. Колоните можеш да чуеш тук Демонстрационни зали | audio-bg.com

    За субуфер виж тук Subwoofers

    Всички субуфери са с безплатна доставка до България и 5 години гаранция.

    Ако музиката е приоритет бих взел sealed субуфер, а за кино - ported.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #407
    Съгласен съм с последните 2 пост-а! Не избързвай с цял комплект, че може после да те е яд. А за този линк lsound.eu субуферите SVS за мен са може би най доброто което може да се купи за тези пари.

    За кабелите наистина всеки си прави сметка, но аз усетих разлика даже на нисък клас ОТ. Може обаче и да си въобразявам... все пак всеки с лудостта си.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #408

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    ONKYO TX-NR 636 7.2 -20% - 860лв.

    ONKYO TX-NR 535 5.2 -20% - 612лв.

    ONKYO HT-S 4505 B 5.1 -20% - 864лв.

    ONKYO HT-S 6505 B 5.1 -20% - 991лв.





    Добри Коледни намаления.
    Този пост е редактиран от myrfi12; 23-12-14 в 11:50.

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #409

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Още стотина лева и ще стигнат немският Амазон

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #410

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    ...
    Мамините те сладури... да им давам ли линкове към острова или сами ще си ги намерят? Хубаво, малък пазар, бедно население, ама тези се оляха с цени, цяла година ги гледам и им се дивя, сега се усетили да понамалят малко. Айде опитайте да давате конкуренти цени през цялата година, а не само по празници, току виж сме спрели да гледаме магазините в странство. За мен разлика в порядъка до 100 лв е поносима с оглед гаранцията, вижте цените на Ямата тук и там, доста сходни (за нисък и среден клас говоря), но Onkyo и Marantz тук са на бесни цени, е така няма да стане. Айде дано да не им е уроки и догодина тези пичове с Онкиото да задържат тренда, току виж им потръгнат нещата.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #411
    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Мамините те сладури... да им давам ли линкове към острова или сами ще си ги намерят? Хубаво, малък пазар, бедно население, ама тези се оляха с цени, цяла година ги гледам и им се дивя, сега се усетили да понамалят малко. Айде опитайте да давате конкуренти цени през цялата година, а не само по празници, току виж сме спрели да гледаме магазините в странство. За мен разлика в порядъка до 100 лв е поносима с оглед гаранцията, вижте цените на Ямата тук и там, доста сходни (за нисък и среден клас говоря), но Onkyo и Marantz тук са на бесни цени, е така няма да стане. Айде дано да не им е уроки и догодина тези пичове с Онкиото да задържат тренда, току виж им потръгнат нещата.
    Миналата година пак така имаха отстъпки. Като минаха празниците дървото се върна пак

    Иначе цената не е цялата картинка..... грижата за клиента също е много важна. Тук ми се е налагало да ннасилвам продавачи да ми продадат определена стока.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #412

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    Миналата година пак така имаха отстъпки. Като минаха празниците дървото се върна пак

    Иначе цената не е цялата картинка..... грижата за клиента също е много важна. Тук ми се е налагало да ннасилвам продавачи да ми продадат определена стока.

    По природа съм си мнителен, за да не кажа и параноичен, но забелязвам, че в Чалгария стават все повече и повече тези търгаши, пардон търговци, които не ти искат парите. И това се отнася за почти всичко, от храна, през дрехи, та до техника. Влизаш в магазина и той те гледа така сякаш не ти, а той на теб ще дава пари. Не го разбирам, честно! Знам, че купувам най-евтиното защото съм беден, но все пак и то струва нещо. Вероятно предпочитат да продадат стока, която е цифра, от колкото да се разправят с дузина неудачници като мен. Питам се обаче, толкова ли са много тези, които купуват големите цифри, че другарите "бизнесмени" нас бедните не ни броят за живи?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #413

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    На ОТ обаче май никъде няма промоции или поне по-сериозни от 5% намаления, които да са отразени онлайн.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #414

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от myrfi12 Виж публикацията
    На ОТ обаче май никъде няма промоции или поне по-сериозни от 5% намаления, които да са отразени онлайн.
    Тук няма, но на острова ИМА Доставката до тук с габко ти е 2,20 лв. на килограм, кеф ти избор, кеф ти цена... Само субуферите са проблемни заради електрониката, но няма пълно щастие. След празниците почват разпродажбите на върната подаръчна техника и т.н., в ebay.co.uk/de също ще изскочи доста стока, само здрав да е човек, все ще си намери нещо за душата.


    Весели празници на всички Ви!
    Живи и здрави да сте Вие и Вашите семейства!
    Весела Коледа!

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #415

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    DTS неотдавна представи нова технология за кодиране на цифров звук - DTS: X, която се смята за приемник на DTS-HD Master Audio. Подробните технически характеристики ще бъдат публикувани при официалната презентация, която е запланирана за март 2015 година.

    Почти 90% от производителите на процесори и ресивъри вече смятат да включат поддръжка на новият формат за обемен звук в своите устройства в 2015 година. Сред тях Anthem, Denon, Integra, Krell, Marantz, McIntosh, Onkyo, Outlaw Audio, Pioneer, Steinway Lyngdorf, Theta Digital, Trinnov и Yamaha, но това е дълъг списък, който безусловно, ще се допълва с други марки в близките месяци.
    Очевидно, че е обезпечена поддръжката на DTS: X с интеграция в цифрови процесори водещи производители, в това число Cirrus Logic, Analog Devices и Texas Instruments.

    DTS Announces DTS:X Immersive Surround Sound Format | Audioholics

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    21
    #416

    Отговор: Re:Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте,

    Търся система 5.1 - ресивър и тонколони за стая 20 кв.м., като ще се използва главно за филми. Спрял съм се на няколко марки и модели. Бюджета е 400лв за ресивър и 400-500лв за тонколони. Ето на какво съм се спрял:

    Ресивър:

    YAMAHA RX-V373TI :: Ресивъри :: Ресивъри :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NEER-VSX-323-K

    Тонколони:

    YAMAHA NS-PA120 BLACK :: Тонколони :: Тонколони :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    JAMO S-426HCS 3 WENGE :: Тонколони :: Тонколони :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    YAMAHA NS-PA40 BL :: Тонколони :: Тонколони :: Аудио системи :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONY-SS-CS310CR
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IONEER-S-ES3TB

    Благодаря за отзивите.
    Този пост е редактиран от lizard; 27-01-15 в 12:23.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #417
    Този ресийвър Yamaha ако го имат наличен в добро състояние ще е чудо. Забележи гаранцията, която е само 12м. Останалото разгледай Pioneer-ите или Jamo. А защо не погледнеш и това http://besthifistore.com/product/1323/onkyo-ht-s-4505-b-5-1-komplekt-za-domashno-kino.html. Чуй ги и избери. Имай в предвид също колко и какви кабели ще ти трябват.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #418

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    И това е вариант ONKYO HT-S 4505 B 5.1 Щом не смяташ да инвестираш повече пари, за филми е добре да има субуфер в комплекта. Ямаха 373 не е ли старичък модел.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #419

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Може и още по-тънко да мине - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONY-HT-DH540SS - 729лв
    За споменатите суми само някой комплект от веригите , което пък не е лош вариант за ограничен бюджет и с основно предназначение филми .

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    105
    #420

    Отговор: Помощ при избор на AV ресивър / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Да, ако иска ще има избор и с по-скъпия вариант Ресиивър SONY HT-DH550

    Другата възможност е да се чака за промоция в ТМ, където наскоро бяха сглобили промоционален пакет от Ямаха 377 + колони 5.0 или 5.1 пак на цена около 900лв. Колкото до ТП това, което в момента е на промоция в брошурата /Пионер/е също стандартно за магазина предложение. Понякога пускат и Harman Kardon в комплект с малки сателити и субуфер.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 28 от 62 ПърваПърва ... 18262728293038 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5211
    Последно: Вчера, 08:32
  2. Blaupunkt LCD Телевизори - обсъждане и мнения
    От avalon4o във форум Други телевизори
    Отговори: 224
    Последно: 01-06-21, 14:50
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-12-13, 18:05
  4. Отговори: 1375
    Последно: 30-09-11, 17:31
  5. LG LCD / Faq - на първа страница ,обсъждане ,мнения
    От hristoslav2 във форум LG телевизори
    Отговори: 2262
    Последно: 06-12-10, 20:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе