Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 265
Like Tree46Одобрявам

AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #31

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Само това имат на българсия сайт. Съмнява ме да има друго

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    19
    #32

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Това,аз сьм го изтеглил.Но поради това че не зная английски ( с google преводача става мазало), доста неща не ги разбирам,а и това ми е пьрви кино ресивьр. Дали няма на някой сходен модел бьлгарски превод?

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    27
    #33

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте какво е мнението ви за DENON AVR X3100 че маи почти се реших да го закупя а не схващам писането в самото начало относно класа му.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    27
    #34

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Вече си го закупих DENON AVR X3100w и не съжелявам за това много добър продукт.

    - - - - - - - - - -


    Вече си го закупих DENON AVR X3100w и не съжелявам за това много добър продукт.

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #35

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Някой може ли простичко да обясни защо Denon PMA-1055R след като е спирал тока сам се включва (става дума когато е в stand-by).

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #36

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте
    Взех си втора ръка Denon AVR-1700. Свири добре в стерео режим с 2 8 омови колкони , но се получи следния ефект дори намален едва да се чува загрява здраво трудно би могло да се задържи ръка върху него над охладителя му. Струва ми се , че не е никак нормално какво ли ще е ако работи на макс известно време. Какъв би могъл да е проблема мисля , че не е нормално не би ли трябвало намален дори да не се усеща топлина под намален говоря с дете заспало в стаята съвсем тиха музика а ръка не можеш сложи върху него.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #37

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    По принцип и на моя е така, колко градуса е не съм го мерил, но е топличък. Мога да го проверя с някой датчик ако те вълнува колко топъл става. Осигури му място за добра циркулация на въздуха като не му запушваш отворите от долу и от горе. Някъде бях чел за моя, че видео платката работела постоянно и греела най вече тя.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    11
    #38

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    До сега съм сменял няколко машини и когато не е натоварена почти не се усеща топлина.Напича се здраво а нищо не прави какво ще стане ако го натисна на свирене ще се запали

  11. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #39

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Здравейте!
    Ще ви помоля малко за помощ!Не съм много наясно с този вид техника ,като искам да си изградя една домашна система.Закупил съм си следните тонколони :ONKYO SKS-HT588
    ONKYO SKS-HT588.
    Преди да ги закупя видях ,че имат DOLBY ATMOS,като бях прочел малко за АТМОСА и горе долу придобих малко представа и поради тази причина си взех тези колони.Разбира се най-голямата причина е,че нямам място за по-големи.Сега се спрях на този ресийвър:DENON AVR-X1400W

    РЕСИЙВЪР DENON AVR-X1400W | HI-FI компоненти | TV, Видео и Gaming | Техно&#1

    Та въпросами беше как да свържа тонколоните към ресийвъра за да ми вади ATMOS-а.
    Помогнете моля ви!

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #40

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    При така зададения въпрос- с кабели.Сега сериозно свързваш ги нормално -в твоя случай във фронталните колони има насочени нагоре говорители за атмос -при добър плеър свързан по HDMI и подходящ филм ще чуеш или по скоро усетиш атмос - провери дали има значение на 3 или 5 порт закачаш плеъра.Трябва да индикира на дисплея че възпроизвежда атмос.Успех.

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #41

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Фронталните си се свързват към обозначението за фронтални на ресивъра, но на тях би трябвало да има и изходи за свързване на горните (Атмос) говорители и те вече естествено си ги свързваш към съраунд изходите на ресивъра, обозначени (май в случая) surround back и вече в менюто на ресивъра да укажеш с какъв тип колони си и какво да отива на съответният изход - вероятно комбинацията и 5.1.2 ... малко наизуст пиша, но не съм преглеждал опциите в тоя ресивър.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #42

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    При така зададения въпрос- с кабели.Сега сериозно свързваш ги нормално -в твоя случай във фронталните колони има насочени нагоре говорители за атмос -при добър плеър свързан по HDMI и подходящ филм ще чуеш или по скоро усетиш атмос - провери дали има значение на 3 или 5 порт закачаш плеъра.Трябва да индикира на дисплея че възпроизвежда атмос.Успех.
    Наистина можеби не зададох точно въпроса,за което се извинявам.Точно за фронталните колони става въпрос ,тъй като основните тонколони предполагам се свързват към изводите на FRONT на ресийвъра.А тези ,които са насочени нагоре говорители(ATMOS говорители) също имат отделни изводи.Точно тези изводи към кои изводи на ресийвъра да ги свържа.Ресийвъра ще е този DENON AVR-X1400W.Предполагам

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #43

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Прочитане на упътването обикновено помага ...
    Connecting 5.1-channel speakers: Second pair of front speaker AVR-X1400H
    nassko1 одобрява това.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #44

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Съраунд бак се свързва за Атмос колоните, по мое мнение ресийвъра е излишно скъп за тези колони .Ако ще е само за кино и по-ниските класове ще са достатъчни.

  18. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    183
    #45

    Отговор: AV ресивъри Denon / FAQ - на първа страница ,обсъждане ,мнения

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Прочитане на упътването обикновено помага ...
    Connecting 5.1-channel speakers: Second pair of front speaker AVR-X1400H
    Благодаря за отговора Ви! Предполагам,че ми стана ясно.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от nassko1 Виж публикацията
    Съраунд бак се свързва за Атмос колоните, по мое мнение ресийвъра е излишно скъп за тези колони .Ако ще е само за кино и по-ниските класове ще са достатъчни.
    Отворен съм и на предложения.Предложете някакъв ресийвър за тези колони.Спрях се на този именно за това ,че е най-ниският клас и наличие на ATMOS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 142
    Последно: 02-02-24, 22:51
  2. Отговори: 43
    Последно: 01-02-24, 17:27
  3. Отговори: 935
    Последно: 12-07-23, 12:01
  4. Отговори: 93
    Последно: 16-05-22, 20:22
  5. Отговори: 3
    Последно: 04-04-15, 18:22

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе