Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 298

Перални,Препоръки 2009г

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    4
    #16

    Перални,Препоръки 2009г

    Мислех да си купя евтина пералня.Двуомях се между Беко и Нео, но четох,четох и сега и аз искам съвет.Сега вече се чудя дали да е Горение wa61061 или Бош waa16160? Моля ви дайте ми съвет!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    4
    #17

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте на всички. Така.. Да се оплача. След доста четене за марката Фагор, реших да съм собственик на П+С от тази марка. Пуснахме я, изпра си ок! Погледнах вътре нямаше вода в казанчето. На следващия ден видях че има. След една седмица, без да я позлваме, нивото вече беше над долната част на барабана, 3 пръста над. Извикахме техник от сервиза. Дойдоха, пуснаха няколко програми и си заминаха. Сега пак е събрала вода. Някой има ли идея от какво може да е това. В чекмеджето за прах омекотител и тн няма вода, сухо е. Благодаря предварително. Не искам поста да се разбира като отрицателен за марката. Имам лош късмет с покупката и търся съвет от къде може да е проблема!


  4. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #18

    Перални,Препоръки 2009г

    Да не би да връща вода,да не може да я изпомпа,заради ниско сложен маркуч,например.Имаше отстояние, мисля поне 40 см трябваше да е височината на маркуча за мръсна вода.
    Друга причина-може да пропуска от крана за входяща вода.Що не го затворите за ден-два,ако не друго поне ще отметнете 1 възможност.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #19

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте ,
    Понеже имам проблеми с Техномаркет ! Може ли някой да ми каже как стоят нещата с купуване на пералня втора употреба. В сайта http://www.dalavera.com ! Ако някой си е купувал от там може ли да сподели нещо ! Ето примерни вариянти :
    http://www.dalavera.com/-1/posts/18_...G_1400_o_.html

    http://www.dalavera.com/-1/posts/18_...G_1300_o_.html

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    1
    #20

    Перални,Препоръки 2009г

    ТРЯБВА МИ СПЕШНО ИНСТРУКЦИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ НА ПЕРАЛНЯ ARISTON AVF 109 НА БЪЛГАРСКИ ЕЗИК.


    Не пиши само с главни букви!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #21

    Перални,Препоръки 2009г

    А този потребител дали ще ти е от полза ?

    kkras
    *****
    Неактивен Неактивен

    Публикации: 4


    Профил Лично Съобщение (Неактивен)


    Re: Перални,Препоръки
    « Отговор #427 -: 12.10.2006, 09:22 »
    Отговори с цитат
    Здравейте! От вчера съм собственик на ARISTON AVF 109 - http://www.technopolis.bg/big_prod.p...&cat=60&f=3656
    Първите ми впечатления са добри - много е тиха, мотора на практика не се чува докато пере, когато центруфугира се чува само едно свистене. Имам обаче един въпрос: на дисплея има знак за зумер(тя си има вграден такъв, който сигнализира при различни ситуации) и този знак свети постоянно - това нормално ли е, защото от ръководствата и на български, руски и аглийски не става ясно пти нормално състояние трябва ли да свети този знак.. Ако някой има впечатления моля да сподели.. Благодаря предварително!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    4
    #22

    Перални,Препоръки 2009г

    Avenger благодаря за отговора. Утре отново ще идва техник, ще видим какъв е проблема. А отзад е спазено разстояние за включване на мъркуча между 50 и 70 см. Ако връщаше щеше да върне до някаде, ама нивото се качва.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    2
    #23

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте на всички!Аз също трябва да си купувам нова пералня.Ще помоля хората които разбират да помогнат със съвет.След дълго четене на темата се ориентирах към:
    3F-109 FAGOR
    WHIRLPOOL AWM-5103/FL-5103/
    Искам да разбера коя от двете е по добра.За сега везните се накланят в полза на Фагор заради гаранцията(4 год) но все пак ...

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    4
    #24

    Перални,Препоръки 2009г

    Менкиллер, не знам дали си забелязъл, но конусчетата на Фагор на барабана са пластмасови. Поне на моята 3FS-3611. Понеже имах проблем, пълнеше вода казана без да е включена, извиках сервиз. Покрай прегледа на пералнята каза, че тези крачета лесно се чупели, особно ако си переш маратонките в пералнята ( аз така правех, до сега!!) Иначе след повторен оглед от сервизния техник, бе сменен клапана за подаване на вода. С което се надявам проблема да е отстранен. Но сега пък ми се струва, че барабана като се върти опира някаде и не се върти свободно и се издава допълкнително шум, може и да си въобразявам. Иначе за гаранцията си прав!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    45
    #25

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте, искам да ви попитам за няколко перални и като цяло какво ви е мнението за LG, защото не знаех.. че правят перални Ето моделите : http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033029

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033028

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09013081

    Или има по-добри предложения за +/- 100 лв И кое е добре като цена/качество да се вземе, че малко не ги следя тези перални Поздрави

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #26

    Перални,Препоръки 2009г

    Mod.edit avenger Мнението е изтрито заради липса на връзка с темата!
    Друго нещо-форумът не е място за непрестанно оплакване и изразяване на настроения!
    КЗП е на друг сайт!

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    2
    #27

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от toliobest
    Може ли някакво мнение за пералня EDESA L1026 или WHIRLPOOL AWO/D 9361?
    Ориентирал съм се към тези марки. Имате ли някакви отзиви за тях?
    Аз имам WHIRLPOOL AWO/D 9561- със смесени чувства съм.Много ми я хвалиха в магазина, но не съм очарована.При центрофугиране е доста шумна/този модел е с 1200 об/.Това за 6 кг.пране се отнася само за програмата памук.Бързата и ежедневната програма са максимум до 3 кг., синтетиката до 2,5 кг., вълна 1 кг.и т.нПри гладенето на едни дънки видях, че има неизпрани кални петна...

  16. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    4
    #28

    Перални,Препоръки 2009г

    Цитат Първоначално публикувано от sspidder
    Здравейте на всички. Така.. Да се оплача. След доста четене за марката Фагор, реших да съм собственик на П+С от тази марка. Пуснахме я, изпра си ок! Погледнах вътре нямаше вода в казанчето. На следващия ден видях че има. След една седмица, без да я позлваме, нивото вече беше над долната част на барабана, 3 пръста над. Извикахме техник от сервиза. Дойдоха, пуснаха няколко програми и си заминаха. Сега пак е събрала вода. Някой има ли идея от какво може да е това. В чекмеджето за прах омекотител и тн няма вода, сухо е. Благодаря предварително. Не искам поста да се разбира като отрицателен за марката. Имам лош късмет с покупката и търся съвет от къде може да е проблема!

    Кажи доволен ли си от пералнята като цяло? Махаме проблема с водата, защото и аз я харесах и в момента е в промоция. Пере ли добре, безшумна ли е ?


    Цитат на: sspidder в 20.01.2009, 19:00
    Менкиллер, не знам дали си забелязъл, но конусчетата на Фагор на барабана са пластмасови. Поне на моята 3FS-3611. Понеже имах проблем, пълнеше вода казана без да е включена, извиках сервиз. Покрай прегледа на пералнята каза, че тези крачета лесно се чупели, особно ако си переш маратонките в пералнята ( аз така правех, до сега!!) Иначе след повторен оглед от сервизния техник, бе сменен клапана за подаване на вода. С което се надявам проблема да е отстранен. Но сега пък ми се струва, че барабана като се върти опира някаде и не се върти свободно и се издава допълкнително шум, може и да си въобразявам. Иначе за гаранцията си прав!

    Моята старата също е с пластмасови, ползвам я 8 г.без никакъв проблем при това е втора ръка от Германия. Липсваше й едното краче, сложих й неръждавейка с нитачката и кара така вече толкова години без нито един ремонт.

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    2
    #29

    Перални,Препоръки 2009г

    sspidder,ако може да споделиш наистина сега след ремонта как е?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    21
    #30

    Перални,Препоръки 2009г

    Здравейте ,

    Някой има ли мнение заZanussi WDS1183 washer dryer

    http://images.google.bg/images?hl=bg...-8&sa=N&tab=wi

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Перални,Препоръки 2010г
    От gpp във форум Бяла техника
    Отговори: 152
    Последно: 14-12-10, 22:56
  2. Газов котел - мнения и препоръки 2009г
    От Saint във форум Отопление
    Отговори: 821
    Последно: 29-12-09, 23:43
  3. Перални,Препоръки 2008г
    От tyo_bg във форум Бяла техника
    Отговори: 244
    Последно: 28-12-08, 21:07
  4. Перални,Препоръки 2007г
    От badr във форум Бяла техника
    Отговори: 362
    Последно: 31-12-07, 13:23
  5. Перални,Препоръки 2005г
    От veszxr във форум Бяла техника
    Отговори: 27
    Последно: 12-12-05, 23:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе