Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помогнете ми да избера между два климатика

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    7
    #1

    Помогнете ми да избера между два климатика

    Здравейте, нов съм във форума но понеже се обсъждат климатици тук искам да попитам следното:

    - кой от двата климатика да избера General Inverter - 12-ка с отоплителна мощност 6,9 киловата и другия е Mitsubishi Inverter - 13 -ка с отоплителна мощност 6,1 киловата. Генерала е произведен в япония а митсубишито е произведено в малайзия. Цената на втория е по висока с около 100 лева. Въпреки това се колебая защото за марката митсубиши съм чувал само добри неща, а за тази General почти нищо.


    Благодаря предварително, пускам темата просто защото не получих другаде отговор.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    226
    #2

    Re: Помогнете ми да избера между два климатика

    Няма място за колебание !

    С Mitsubishi няма да имаш проблем.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    7
    #3

    Re: Помогнете ми да избера между два климатика

    E да де ама като се разрових разбрах, че Генерала всъщност е Fujitsu General. Те също са много стабилна фирма това повече ме ориентира към тях освен това цената им е 1720 лева докато на Митсубишито е 1829 лева.

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Re: Помогнете ми да избера между два климатика

    Очевидно труден избор - две машини от известни марки със сходни параметри. В такъв случай или се прави прецизно сравнение на каталожните данни или се избира по други критерии - кой е вносителя и има ли добър сервиз, качеството на монтажа, гаранционното поддържане и гаранционния срок, достъпност и цена на резервните части за следгаранционния сервиз и не на последно място дизайна. Цената в никакъв случай тук не е определяща - след като си готов да платиш тези суми, едва ли 6% разлика ще са от решаващо значение за теб.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помогнете ми да си избера 40'' TV
    От giorgo във форум Телевизори
    Отговори: 27
    Последно: 30-06-12, 18:04
  2. Кой от двата климатика да избера
    От loadmaster във форум Климатици Midea
    Отговори: 8
    Последно: 18-06-12, 21:33
  3. Помогнете ми да избера ?
    От yavorsub във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 23-06-10, 15:34
  4. Fujitsu или Toshiba - кой от двата климатика да избера?
    От morten във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 2
    Последно: 09-05-09, 20:25
  5. Помогнете да избера
    От LZ4 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-03, 01:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе