Страница 4 от 116 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 1727

Собственици на климатици 100V

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    66
    #46

    Re: Собственици на климатици 100V

    blue1 - ако можеш да ми пратиш една оферта за клими по 150 лв. !!!
    Ама да не са по стари от 2001 г.- Ще купя няколко!!
    И защо тогава ги продавате на хората по 680 лв. с монтажа???

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #47

    Re: Собственици на климатици 100V

    GalinBelos оферта аз не мога да ти пратя защото не се занимавам с продажба на клими, но Corona ковенционална 22-ка за 150 лева без монтажа има, даже ако не се лъжа за службата едната е произведена 02 год. Инверторите естествено са по-скъпи, но за бройка вероятно можеш да договориш цена.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    21
    #48

    Re: Собственици на климатици 100V

    Здравейте!
    Днес чух едно странно твърдени а именно, че всички климатици в България представяни като японски били правени в Китай по поръчка на български вносители и само пишело че са японски, за да може шарани / като мен включително / да дават пари за ментета!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #49

    Re: Собственици на климатици 100V

    emo на ел. пощата ти го изпратих. Иначе това което си написал е пълна щуротия те значи и фалшиви сайтове трябва да са си поръчали. Вярно, че много от производителите произвеждат за бедните пазари като нашият по-евтина продукция, но те пак са си маркови. За китайските имитаций изобщо няма да говорим.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    21
    #50

    Re: Собственици на климатици 100V

    благодаря blue1 , за фалшификатите само питах ,аз пращах e-mail до Дайкин и ми казаха че нямат превод на дистанционното защото моя модел бил само за вътрешния пазар!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #51

    Re: Собственици на климатици 100V

    Ей по тоя същият повод любима марка ми е Саньо. Преди 7 години им писах и те така ми отговориха, обаче ми изпратиха снимана страницата с дистанционното и на ръка бяха написали на английски кое за какво е, че даже ми благодаряха, че съм си купил техен модел.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #52

    Re: Собственици на климатици 100V

    http://miroto.data.bg/AN22AES_remote.jpg
    Здравейте,моля ако някой има подобно дистанционно, да помогне с превода

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #53

    Re: Собственици на климатици 100V

    Лявото горно е задаване на време за пуск, дясното е за време за стоп а долното е за нулиране на таймера.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    21
    #54

    Re: Собственици на климатици 100V

    Пропуснах да кажа, че от Дайкин ми пратиха схема на дистанционното и значението на копчетат на английски с уговорката да им пиша пак при възникнали въпроси от моя страна!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #55

    Re: Собственици на климатици 100V

    На кой от дайкините си писал?

    Ясно мерси ,ще пробвам да им пиша и аз пък да видим

  13. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    21
    #56

    Re: Собственици на климатици 100V

    На японците, ако си чел по-горните постове щеше да разбереш защо съм им писал!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    43
    #57

    Re: Собственици на климатици 100V

    Ето отговора от японците,може да е полезно и за други

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    4
    #58

    Re: Собственици на климатици 100V

    Здравейте пичове!
    Нов съм в тая област: От няколко дена съм с климатик NATIONAL CU-227TB. Мисля, че съм направил добър избор. Но когато ми го монтираха, накрая се оказа, 4е външното тяло на климатика офазява .
    Техниците ми казаха, че това е било така, защото климатика няма земя (само фаза и нула), в Япония нямали заземяване и нямали такъв проблем. А при мен, т.к. бил автотрансформатор, нямало как... Трябвало или да си взема друг тип траф или да си бележа контакта и щепсъла и да ги пъхам само по 1 начин!
    Та се чудя- Те будалкат ли ме (те ли са некадърни) или наистина или да се бръкна с още пари или да се надявам, че някой от семейството няма да обърне щепсъла ?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #59

    Re: Собственици на климатици 100V

    Големи смехории. Моите климатици всички са на 100 волта и всички са заземени, проблема е в трафа, но си е тяхна работа да го оправят.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #60

    Re: Собственици на климатици 100V

    втора ръка не бих си взел , нов японски климатик бих си взел ,но- притеснява ме проблема с резервните части - такива най вероятно липсват ,а и дистанционното с йероглифи - не давам 2000 лв за да чета йероглифи нали ? и трафа- тези 99% КПД ги забрави ,а репликата "който е навивал такъв знае" няма да я коментирам ,явно ти като навиеш траф и вече знаеш точно колко КПД има ,а я кажи колко бензин имам сега в резервоара и колко км ще мина с него ? трафа има поне 3-4% загуби и то говорим за траф дето за тия мощности ще е 200 лв ,надали слагат точно такъв при условие че целия монтаж е толкова ...и последно - уред на 100 волта просто няма как да отговаря на БДС и да е пуснат легално на пазара ,някаква врътка има която ако не се снасят пари на когото трябва и далаверата ще лъсне ...
    ЕДИТ : в Япония нямали заземяване ще умра от смях питай ги залуняване ли имат тогава ? тез нещастници дето са ти го монтирали ги извикай бързо да оправят проблема докато не си останал с ръка на климатика а другата на парапета на терасата усмихнат за последно !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 116 ПърваПърва ... 234561454 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Собственици на климатици 100V - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1648
    Последно: 14-01-24, 13:51
  2. Мнения от собственици на климатици LG
    От zhelko във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 15
    Последно: 27-07-15, 19:50
  3. Въпрос за климатици 100V
    От kaki във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 51
    Последно: 06-10-13, 11:10
  4. Собственици на климатици
    От Vanquished във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 122
    Последно: 02-02-12, 19:32
  5. Отговори: 2
    Последно: 13-08-11, 00:17

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе