Страница 3 от 354 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 5297
Like Tree2904Одобрявам

Втора употреба климатици - част 3

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #31

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от mxkolev Виж публикацията
    п.п. Блекота, къде е Цекота и Мекота, да не са заформили някоя "тройка" с Арабелла
    Абе и Цекота и Мекота, и Фекота и Пекота са добре, нямат никакви проблеми

    Тоя Дайкин само не ми харесва че не можеш да завъртиш струята в ляво или дясно както на другите ми клими, както и да мръднеш клапите все духа насреща ти. Някой има ли идея колко ще ми струва изместване на вътрешното метър в страни?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #32

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Виж профила: Aleksandars - SetCombG.com Forums
    обаждаш му се,избира ти,плащаш пътни и монтаж и се радваш на хубава и проверена машина.да не ти се свидят парите(за пътни и монтаж)-ЗАСЛУЖАВАТ СИ ВСЕКИ ЛЕВ.

  4. Member Аватара на Synthy
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    153
    #33

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Здравейте,
    можете ли да препоръчате читава фирма за употребяван японски климатик и съответно монтажа му от София? За Сашо ясно - говорим си в момента с него на ЛС. Но все пак ако фирмата е от София ще е мъч бетър за мен.

  5. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #34

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Сашо или /Александърс/ май само монтира клими, до колкото разбрах от профила му, не продава, или ако продава ще ти ги вземе от някой вносител. Те цените ще са същите понеже такива като него са си договорили отстъпки така че от него или от магазина все ще е тая. Ще го питам май какво ще иска да ми премести едната клима.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    52
    #35

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Ауу тук засегна една камара доволни юзъри!

    П.П. Сашо, защо до момента никой не е пуснал линк към сайта ви с предлагани модели?

    П.П.2 Дали няма да ме баннат сега?

  7. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #36

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от corsa16v Виж публикацията
    Ауу тук засегна една камара доволни юзъри!
    Е що ДОВОЛНИ само не разбрах?! Това май ми навява мрачни мисли?

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #37

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от corsa16v Виж публикацията
    Ауу тук засегна една камара доволни юзъри!

    П.П. Сашо, защо до момента никой не е пуснал линк към сайта ви с предлагани модели?

    П.П.2 Дали няма да ме баннат сега?
    Ако имаш някакви забележки към Сашо и работата му, ще бъдеш първия в този форум. Поради това ще е хубаво да ги кажеш на глас, а не с някакви недомлъвки и намеци.

    П.П. Всеки който желае да се свърже с АлександарС, лесно може да го направи. За съжаление, той е модератор на форума и би било прието като конфликт на интереси публикуването на сайта му.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    52
    #38

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    явно не съм разбран правилно! И трите машини вкъщи са монтирани от цитирания човек! И следващата пак той ще е ! Съжалявам че писах!

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #39

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от blekota Виж публикацията
    Сашо или /Александърс/ май само монтира клими, до колкото разбрах от профила му, не продава, или ако продава ще ти ги вземе от някой вносител. Те цените ще са същите понеже такива като него са си договорили отстъпки така че от него или от магазина все ще е тая. Ще го питам май какво ще иска да ми премести едната клима.
    забравяш една МАЛКА ПОДРОБНОСТ........ когато сашо ти е препоръчал нещо,доставите го и монтира,няма да се чудиш после къде е МАЙСТОРА,а ще си гледаш пашалъка и не забравяйте,че момчето работи за пари като всички нас.

  12. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #40

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Да де, и на мен това ми бяха предните мисли Нищо не губиш ако ти свърши работата той.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    181
    #41

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от blekota Виж публикацията
    Те цените ще са същите понеже такива като него са си договорили отстъпки така че от него или от магазина все ще е тая.
    По принцип, всеки сам решава дали да плати една цена или не.
    Поръчах климатизатор, който можех да купя и със 100 - 150 лв надолу, но така съм преценил, така съм направил.

  14.  
     
  15. Member Аватара на Synthy
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    153
    #42

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Добре де, аз нямам проблем и въпросният AlexandarS да монтира климатик в къщи, стига да се вмести в бюджета ми. За момента той е 800лв, най-много 900 (ако да речем препоръчаният климатик е много добър). Знам че парите не са много за монтаж в с. Иваняне (до Банкя), но това са ми възможностите засега. Ако се намери добра и коректна фирма като тук цитираният човек, но от София - по-добре, ще спестя разходите за пътя. Ако не.. здраве да е, ще се договорим с AlexandarS ако може да предложи нещо за посочените пари. А това, че той само монтира, а не внася мен лично като евентуален негов клиент много ме радва - той има интерес да ми избере нещо добро, а не някой боклук. Така че това е в негов плюс според мен.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #43

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от Synthy Виж публикацията
    Добре де, аз нямам проблем и въпросният AlexandarS да монтира климатик в къщи, стига да се вмести в бюджета ми. За момента той е 800лв, най-много 900 (ако да речем препоръчаният климатик е много добър). Знам че парите не са много за монтаж в с. Иваняне (до Банкя), но това са ми възможностите засега. Ако се намери добра и коректна фирма като тук цитираният човек, но от София - по-добре, ще спестя разходите за пътя. Ако не.. здраве да е, ще се договорим с AlexandarS ако може да предложи нещо за посочените пари. А това, че той само монтира, а не внася мен лично като евентуален негов клиент много ме радва - той има интерес да ми избере нещо добро, а не някой боклук. Така че това е в негов плюс според мен.
    Да видим сега...
    Пловдив-Иваняне са 164.1км. простата сметка показва, че "Въпросният АлександарС" и с велосипед да дойде, това ще му струва 80лв.
    Слагаме 180лв за монтаж и за климатик ти остават точно... 540лв. От опит мога да те уверя, че за тази сума може да се купи точно... нищо.
    Та като цяло, съвета ми е да си преразгледаш бюджета или очакванията. Или най-добре и двете.

  17. Member Аватара на blekota
    Тук е от
    Sep 2012
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    255
    #44

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Аз ще ви кажа една истина за коментара че от точно определени хора машините са тествани. Искаш климатик с ххх параметри за твоята стая, обаждаш се на някой който се занимава с тия работи, дори да е твой познат, той ти намира нещо което пасва, разбира се там от където ще го вземе има поне 10 такива и на всеки пише кой колко е читав?! Или да си кажем направо грабва първия и ти го носи. Колкото ти толкова и той го тества предварително. Теста на втората употреба е на стената ти. Казвам го защото имам приказка с един човек който работи при вносител и знае кой колко има възможност да тества преди да вземе нещо за някой. Или по точно никой не го прави, чат пат се чували въпроси от рода "това на какъв хал е". Казва че от тях вземат много хора които са малки фирмички и никой не тества, то просто не им се позволява, тестват си ги единствено вносителите преди да ги обявят за продан. Друго е вече монтажа, там вече зависи от човека който си си избрал и ако си доволен от него или си чул добри отзиви всички са рахат.

    Днес коментирахме с колегата, той казва че климатика веднъж като се пуснел цяла зима не се спирал. Защо е това, някой може ли да даде техническо разяснение.
    Този пост е редактиран от blekota; 01-11-12 в 09:28.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #45

    Отговор: Втора употреба климатици - част 3

    Цитат Първоначално публикувано от blekota Виж публикацията
    Днес коментирахме с колегата, той казва че климатика веднъж като се пуснел цяла зима не се спирал. Защо е това, някой може ли да даде техническо разяснение.
    Това не е правило, щото поне аз не съм видял в някакви инструкции да го пише като изискване. Това си е просто препоръка и то не важи само за климатиците. Парното спира ли се зимата или конвекторите - може ама къде ще му излезе сметката, да не говорим за конфорта. А технически, ами просто не е добре при тръгване на компресора при отрицателни температури, най малкото. Верно, че добрите машини си подряват компресорите, ама пак не е добре. Отделно спирайки каквото и да е отопление през зимата, в останалото време през което ще работи, ще го прави обикновено на пълна мощност. Това не е добре, нито за джоба, нито за самата машина /износва се по бързо/, което пак си опира до джоба.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 354 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици втора употреба в София - от къде?
    От radop във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 86
    Последно: 15-02-14, 12:26
  2. Втора употреба климатици - част 2
    От kod във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1527
    Последно: 23-10-12, 08:50
  3. Продавам части втора употреба за климатици
    От popovski във форум Приключили продажби
    Отговори: 9
    Последно: 09-09-12, 16:25
  4. Втора употреба климатици
    От dor4o във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2384
    Последно: 09-12-10, 14:09
  5. Отговори: 10
    Последно: 17-10-09, 21:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе