Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

за форумната помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    109
    #16

    Отговор: за форумната помощ

    От месец насам чета темата за климатиците. Останах с впечатление, че 90% от пишещите са или собственици на фирми за монтаж или работещи в такива. На много места на въпрос за даден климатик отговарят " имам над 10-20 такива монтирани и никой не се е оплакал" За какво да се оплаче след като климатика работи ( как работи не е ясно) Аз 11 години ползвах един "осака" конвенционален 12ка. хич не съм се интересувал от точния модел, купих го нов за 650лв. Лятно време на охлаждане работи супер, зимата настроен на 27° в стаята термометъра държи 19° не е замръзвал, обледенявал, тракал и т.н. (ползваше се в стая 20квадрата южно изложение без изолация втори етаж гр. Варна) Сега смених квартирата и тръгнах да купувам климатик жената отсече " Искам такъв дето топли не като стария" Та мисълта ми е, че обикновения потребител щом му работи техниката едва ли ще тръгне да драска по форумите ( има маняци признавам) ама аз си имам друга работа. Излизайте тук с оферти и да ми се маха тая грижа от главата.

    Sent from my HM 1S using Tapatalk
    Този пост е редактиран от musster; 12-06-16 в 21:37.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #17

    Отговор: за форумната помощ

    Тук е правилното място: цък

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 28-10-12, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе