Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

за форумната помощ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #1

    за форумната помощ

    Може и да ме анатемосат,но мисля, че е време да има ТЕМА(без възможност за коментари) за ФОРУМНИТЕ МАЙСТОРИ,в която просто да си сложат телефон и адрес, за да могат бъдещите ползватели при желание да се свържат с тях.Идеята ми е само заради нарастващите некомпетентни фирми,които лъжат и без това бедния народ само и само да му вземат кинтите.Дори да се приеме като скрита реклама,не виждам нещо нередно човек да попадне на почтени хора(има ги достатъчно във форума),а и така въпроси от сорта търся майстор за еди кой си град ще отпаднат.
    Този пост е редактиран от avenger; 09-06-16 в 10:42.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #2

    Отговор: за форумната помощ

    Тази тема дори и да я има,в нея няма да се публикуват телефони и сайтове,защото за тази цел е създаден подфорум "Оферти",който е ориентиран именно към търговците-да рекламират дейността си.

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #3

    Отговор: за форумната помощ

    Тези, които той напира да рекламира, са зарити от работа и нямат такава нужда. Ясно е защо

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #4

    Отговор: за форумната помощ

    ДОДО,никой не напирам да рекламирам,особено хора които нямат нужда от реклама.МЕГА,ЦЕЦО,ВЕЛЕВ и т.н са хора,които без да познавам лично съм сигурен,че не биха излъгали клиентите си.защо навсякъде вииждаш конспирация.темата е единствено и само за по-бърза комуникация с можещи майстори.пък ако ти си завистлив си е твой проблем.АВЕНДЖЪР да решава,ма си мисля че доса хора са съгласни с мен,а форум се държи на ЧЛЕНОВЕТЕ МУ.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #5

    Отговор: за форумната помощ

    Няма конспирация. И проблеми със завистта към момента нямам. Свястните майстори не ги знаят само тези, които първо купуват машини, после питат и разпитват. Така или иначе, на такива информирани клиенти, трудно се помага. По презумция, те знаят всичко и не поемат. Тези, които си ги изброил, заедно с братята, без работа няма да останат. Даже напротив

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    28
    #6

    Отговор: за форумната помощ

    dodo_pv не виждам нищо лошо в идеята на колегата.Благодарение на помощта на колегите от форума си избрах мн.хубав климатик,но за съжаление не случих на фирма(или монтажници).В момента ми предстои покупка на климатик за Шумен и не знам към кого да се обърна.Пуснах тема,има 102 преглеждания,но за съжаление нито една препоръка(може би съм сбъркал раздела).Със сигурност щеше да ми е по-лесно ако имаше такава тема.Нямам нищо против някой да ми "рекламира" колеги,от които е доволен.

  8.  
     
  9. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #7

    Отговор: за форумната помощ

    Не знам дали е помощ или не? Аз като задавах някои въпроси, които ме интересуваха за закупуването на климатик, постоянно ме съветваха не с мнения, а директно да се обадя на Aleksandars и да не се занимавам с глупости! Моето огромно уважение към Сашо, за това, което прави за хората тук, но аз питах за мнения, а не при кого да отида! А, такива почти не получих! И при кого да отида си е мое решение, но както и да е. Живи и здрави и късмет с машините!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #8

    Отговор: за форумната помощ

    Цитат Първоначално публикувано от stayga Виж публикацията
    dodo_pv не виждам нищо лошо в идеята на колегата.Благодарение на помощта на колегите от форума си избрах мн.хубав климатик,но за съжаление не случих на фирма(или монтажници).В момента ми предстои покупка на климатик за Шумен и не знам към кого да се обърна.Пуснах тема,има 102 преглеждания,но за съжаление нито една препоръка(може би съм сбъркал раздела).Със сигурност щеше да ми е по-лесно ако имаше такава тема.Нямам нищо против някой да ми "рекламира" колеги,от които е доволен.
    Да кажем, че във форума има 5-6 човека ,които са от Шумен и са видели твоите постове. Най-вероятно са преценили,че не трябва публично да обсъждат шуменските фирми. Изпрати им лични съобщения и ги питай. Не очаквай от варненец или софиянец да имат мнение за фирмите в Шумен.

    - - - - - - - - - -

    Най-вероятно и да няма фирми ,които да се занимават с К2У в Шумен. Това,че има такива във Варна и Пловдив ,не означава,че има и в Шумен. Така,че не се чуди ,че никой не ти отговаря.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #9

    Отговор: за форумната помощ

    Подобна тема не може и няма да има.
    Средата в климатичните теми е на границата на здравословната и заслугата да не се прекрачи границата е незаангажираността ми.
    Изцяло от полза за посетителите е това да не се променя...

    И Dundurma... не, участниците в даден форум са важна съставка, но далеч не и самодостатъчна.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    28
    #10

    Отговор: за форумната помощ

    emil vasilev,прав си.Не става въпрос за сърдене.Никой не е длъжен да помага,въпрос на личен избор е.По-скоро идеята беше колеги от Шумен,на които са монтирали клими да препоръчат фирма,от която са доволни.Реших да пусна тема вместо да питам на лични,защото ще е полезна и на други,живеещи в Шумен и околността.Но благодаря за съвета.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,166
    #11

    Отговор: за форумната помощ

    stayga, не ме разбра добре. Аз не съм от Шумен и не мога да ти помогна. Пазарът на К2У е специфичен. Фирми за К2У може би има само в четирите големи града във България. Ако си виждал такива климатици в Шумен,най-вероятно са от варненски фирми. Просто в Шумен няма голям пазар за тях. Повечето щуменци,които посещават форума не се интересуват от К2У или ако се интересуват, като видят какви филми се снимат с добиването им се отказват.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #12

    Отговор: за форумната помощ

    заключвайте темата тогава,а хората ще продължават да се лутат и набутват особено,когато ги примамят с цени.наистина всеки сам си решава,но когато имаш готова информация е по-лесно.както и да е..............мисля,че бе добра идея.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    28
    #13

    Отговор: за форумната помощ

    Аз също не съм от Шумен и затова потърсих помощ във форума.А идеята наистина бе добра за случаи като моя.

  17. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #14

    Отговор: за форумната помощ

    А трябва ли да имам фирма, за да помагам на хората?

  18. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,509
    #15

    Отговор: за форумната помощ

    Не! Трябва да притежаваш определената машина, която се обсъжда в дадена тема и откровено да споделяш както предимствата и, така и недостатъците и. Това очакват потребителите, чудейки се какво да си вземат. И ако нямаш представа как се тества в различни режими машината и на какво се обръща внимание, да избягваш изявления от вида, колко много била хубава или пък обратното. Това заблуждава.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 28-10-12, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе