Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ за домофон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #1

    Помощ за домофон

    наистина се нуждая от компетентна помощ относно стар домофон, защото работата отива към "застреляй ме в главата"

    става въпрос за стар аналогов домофон, схема Белоградчик ЕД-100. от дългите ми ровения в нета ми се изясни, че има 3 стандарта за стари аналогови домофонни системи. понастоящем съм си закачил алтернативния Ковачевци ЕД-40, като самосиндикалният анализ на схемата ми позволи да го закача правилно до степен да отварям вратата и да чувам говора отдолу, но не и да ме чуват. предполагам, че е заради разликата "2 фази - една нула" срещу схемата "2 нули - една фаза" (ама кой от кои е представа си нямам )

    бих разгадал и схемата на Белоградчик-а, но проблемът е, че почти всички кабелчета в него са изтръгнати от местата си, т.е. не става въпрос само да намеря местата на всяко от 5-те кабелчета при входа, ами и вътре кое къде отива, което определено е над възможностите ми.

    ще съм благодарен за всякакви предложения и съвети, при нужда ще щракна и снимки

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    2,351
    #2

    Re: Помощ за домофон

    това дали няма да ти помогне:

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1
    #3

    Re:Помощ за домофон

    Zdraveite Priateli,

    Az sam slyjitel vav firma, koiato e bila distributor na zavoda v Belogradchik i ot lichen opit vi kazvam che mnogo trydno shte vavedete stariat domofon v eksploatazia. Po-dobre ne si sazdavaite glavobolia, a si go podmenete. Кирилица!!!

    Mod.edit avenger Рекламата е забранена!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Домофон - въпрос
    От D3BEP във форум Друга битова техника
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-18, 10:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе