Вижте резултатите от анкетата: Каква марка ел. самобръсначка ползвате ?

Гласували
35. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Braun

    5 14.29%
  • Philips

    22 62.86%
  • Panasonic

    3 8.57%
  • Remington

    5 14.29%
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 77
Like Tree1Одобрявам

Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #46

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от KTT Виж публикацията
    Бихте ли обяснили каква информация носят буквите и цифрите при самобръсначките на Филипс:
    RQ HQ PT AT и защо някой са 3 а други с 4 цифри - например 7340, 730. Не са ли все 7 серия? Може ли по номера да се разбере дали има тример.
    Консултантите в магазина нищо не знаеха.
    Благодаря.
    Това са сериите
    ST - Senso Touch
    PT - Power Touch
    AT - Aqua Touch - за мокро и сухо бръснене
    RQ - завъртащо се подрязване - гъвкава глава
    Philips Самобръсначки, Лични грижи

    Philips Самобръсначки: Преглед на всички продукти

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #47

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Да попитам по запознатите и вещи за този модел PHILIPS RQ-1085 PHILIPS RQ-1085 :: Самобръсначки :: Самобръсначки :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria дали си заслужава ,гледам че е по стар модел но пък е от високия клас и изобщо каква е разликата със сегашните от високия клас.Цената на която съм я намерил е под 200 лв нова със система за почистване.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #48

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    То след като си правите добре сметката не е лошо да попитате на колко време се сменят "главите", тоест кръгчетата с които реже брадата и каква е цената им.Аз имам някаквъ бегъл спомен, че ако изполваш самобръсначката през ден главата се изхабява за около 18 месеца(година и половина) и има необходимост от смяна.
    По спомен тези кръгове които бръснат най-евтините съм ги виждал по 45 лв бройката, но при тях зависи предполагам и модела какъв е.

    Аз никога не съм ползвал филипс, но нека другите които са ползвали да кажат.Иначе и аз си бях заплюл този модел преди година и половина две, когато се чудех с какво да се бръсна.Сега при справката видях, че бръснещите глави са близо 50 паунда, което е около 115 лева по днешен курс без доставката(около 6-7 паунда)! Philips-Replacement-Cutter-RQ1050-Shaving

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #49

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от vesko_iotov Виж публикацията
    Да попитам по запознатите и вещи за този модел PHILIPS RQ-1085 PHILIPS RQ-1085 :: Самобръсначки :: Самобръсначки :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria дали си заслужава ,гледам че е по стар модел но пък е от високия клас и изобщо каква е разликата със сегашните от високия клас.Цената на която съм я намерил е под 200 лв нова със система за почистване.
    То от тази серия по-нови модели няма(няма по-добро измислено):

    Philips - Поддръжка за arcitec

    Ти го купувай докато е време, че такива оферти в продавалник след 2-3 дена ги няма вече.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    64
    #50

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man Виж публикацията
    То от тази серия по-нови модели няма(няма по-добро измислено):

    Philips - Поддръжка за arcitec

    Ти го купувай докато е време, че такива оферти в продавалник след 2-3 дена ги няма вече.
    Има разбира се нови по усъвършенствани модели RQ 1250 и др с 3д глава която между другото става и за RQ1085

  7. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #51

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Щом става и за твоето , представи си колко е усъвършенствано. Както различните варианти на Mach3, аз голяма разлика не видях. Даже Fusion-a излезе по-калпав от Mach3 Turbo.

    Общо взето главите при Philips са 4-5 модела, а моделите им над 100. Всичко друго са различни екстри и приспособления.
    Този пост е редактиран от aruba_man; 13-10-13 в 14:12.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 14-10-13 в 17:56.

  10. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #53

    Arrow Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Привет!
    А Какво бихте споделити като +/- качества на тези така наречени ТРИ Линейни (пак вибрационна) самобръсначка където в средата има и резач на по-дълга брада?

    Харесал съм такава Remington Titanium-X F5800 но се колебая срещу един PANASONIC ES-SL41-S...http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-ES-SL41-S
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 21-05-14 в 16:51.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #54

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    спонтанно отнесох от чернио петък в техното една електрическа самобръсначка на Филипс .. до сега години наред ползвах все най доброто уж от Жилет ,последно Фюжън Пауър дето ножчето е 6 лв и изкарва 2-3 месеца най много .. за сега впечатленията ми са добри ( машинката е 6 серия не е от най скъпите ) бръсне гладко и приятно ,има батерия ще я видим колко ще изкарва за сухо бръснене е ,справя се добре с брадичката и врата като цяло останах доволен ако не ми се изрива врата ( както с Жилета ) ще е голямо постижение ..

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #55

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Извинявай, но за приятно и гладко бръснене има само един вид "самобръсначка" .Същото е и с изриването на врата.

    Доколкото съм наясно между ножчетата винаги остава малко остатъци от пяната и космите на брадата.Дори при сухо бръснене без пяна остават частици от отрязаната брада между ножчетата на ел.бръсначката и точно те са хранителната среда за различни бацили които до 3 часа от използването й се "появяват" и започват да папат останалата от брадата "органика" ...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #56

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    спонтанно отнесох от чернио петък в техното една електрическа самобръсначка на Филипс .. до сега години наред ползвах все най доброто уж от Жилет ,последно Фюжън Пауър дето ножчето е 6 лв и изкарва 2-3 месеца най много .. за сега впечатленията ми са добри ( машинката е 6 серия не е от най скъпите ) бръсне гладко и приятно ,има батерия ще я видим колко ще изкарва за сухо бръснене е ,справя се добре с брадичката и врата като цяло останах доволен ако не ми се изрива врата ( както с Жилета ) ще е голямо постижение ..
    To лошо няма,ама като се обръснеш сутринта,изглеждаш така,сякаш си го направил преди лягане.Жената нищо не казва,ама другата мрънка,че я нажулвам и ще я надуши мъжът ѝ.

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #57

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    спонтанно отнесох от чернио петък в техното една електрическа самобръсначка на Филипс .. до сега години наред ползвах все най доброто уж от Жилет ,последно Фюжън Пауър дето ножчето е 6 лв и изкарва 2-3 месеца най много .. за сега впечатленията ми са добри ( машинката е 6 серия не е от най скъпите ) бръсне гладко и приятно ,има батерия ще я видим колко ще изкарва за сухо бръснене е ,справя се добре с брадичката и врата като цяло останах доволен ако не ми се изрива врата ( както с Жилета ) ще е голямо постижение ..


    Би ли споделил конкретния модел. Аз също съм се навил за ел. самобръсначка ама нещо не ми се дават
    много пари. Гледам че в Емаг масово са намалени модели от серията HQ, но в официалния сайт на Philips не
    намирам нищо за тях. Притеснява ме единствено да не са стари батериите.

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,410
    #58

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане


  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #59

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Darakchiev Виж публикацията
    Би ли споделил конкретния модел. Аз също съм се навил за ел. самобръсначка ама нещо не ми се дават
    много пари. Гледам че в Емаг масово са намалени модели от серията HQ, но в официалния сайт на Philips не
    намирам нищо за тях. Притеснява ме единствено да не са стари батериите.
    така .. тая машинка ( модела беше нещо от сорта на 6980 или 6890 ) след няколко ползвания я продадох .. не е за мене тая технология .. бръсне ужасно бавно и шумно ,а ако брадата я отървеш да стане 3-4 мм няма махане .. но основния проблем е ,че да речем на няколко квадратни см остават 3-4 косъмчета и трябва 10 пъти да минеш пак от там че да ги махне - мъчителна работа .. сега съм с традиционно ножче пак ,Жилет Проглайд с 5те остриета - качествено бръснене предлага - бързо и гладко

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #60

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Преди 2-3 седмици си купих това: Amazon.com: Philips Norelco 1160X/47 SensoTouch 2D Electric Razor with Jet CleanSystem, Frustration Free Packaging: Health & Personal Care
    Взех и си резервна глава: Amazon.com: Philips Norelco Rq11 Replacement Heads for Senseotouch 2d Electric Shaver, Silver: Health & Personal Care
    Засега съм доста доволен от това, как бръсне. Ползвам и Gillette Fision, така че мога да направя сравнение. Определено върши работа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 18:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 19:28
  3. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 21:20
  4. Бръсначи и самобръсначки / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 06-09-15, 17:18
  5. Електрически самобръсначки
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 07-09-02, 08:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе