Вижте резултатите от анкетата: Каква марка ел. самобръсначка ползвате ?

Гласували
35. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Braun

    5 14.29%
  • Philips

    22 62.86%
  • Panasonic

    3 8.57%
  • Remington

    5 14.29%
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 77

Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #61

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Аз пък след всеки опит да ползвам такова животно се обривам като пубер в пика на своето акне...Хубаво е преди да се наблъскаш с няколко стотин лева за самобръсначка да поекспериментираш дали кожата ти може да понесе това с по-евтини предложения, че после това няма продаване.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    8
    #62

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Здравейте, купих си пак Remington, защото старата ме изкара много години, чак не помня колко. Новата всичко хубаво с един голям проблем за мен, приставките и са зле много. Въпроса ми е някой знае ли от къде мога да си купя приствка.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    1
    #63

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Здравейте,
    решил съм да си бръсна главата, но не искам с бръснач и съм решил да пробвам с електрическа самобръсначка. Искам да попитам дали това е възможно и коя марка и модел да си взема.
    Този пост е редактиран от avenger; 20-01-16 в 22:29.

  5. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #64

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от plamenn19 Виж публикацията
    Здравейте,
    решил съм да си бръсна главата, но не искам с бръснач и съм решил да пробвам с електрическа самобръсначка. Искам да попитам дали това е възможно и коя марка и модел да си взема.
    Не само,че е възможно,ами и доста по-бързо и безопасно ще се бръснеш.В началото си купувах от евтините триглави акумулаторни самобръсначки,които изкарваха около година преди да се предадат.После си купих Филипс HQ 7340 /стар модел е/ и сега си минавам главата с нея.Може като за 1 път пробно да си вземеш някаква евтина и да видиш дали ще ти е удобно с нея и после да се хвърлиш на нещо по-скъпо.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2016
    Мнения
    1
    #65

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Здравейте, намислил съм да си взема нова самобръсначка-спрял съм се на Braun series 3 (3020) или series 5000 на Philips.Според вас кое е по-добро? В момента ползвам модел на philips за 60 лева.На 6 години е и все още работи, но мисля че не е разумно да сменям ножчетата щото те струват почти колкото цялата самобръсначка, за това предпочитам да дам 250 лева, да взема една хубава и само да и сменям ножчетата.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #66

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Ел. самобръсначка за сухо и мокро може ли да се ползва под душ ( с изваден кабел )

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    435
    #67

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Аз позлвам един филипс така че ДА. На рекламата му човека се бръснеше под душа и става работи си машинката няма ядове. Но модела си е баш за такова (7-ма серия)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    67
    #68

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане


  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    77
    #69

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Philips са много хубави ел. самобръсначки, но тримера им се чупи и блокира машината. 3 поредни с един и същ проблем, които се получава след 3-4 месеца ползване, при положение че го почиствах след всяко ползване. Сменяха ми ги по гаранция, ама...

  12. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #70

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Това чупене при един и същи модел ли става?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2013
    Мнения
    77
    #71

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Да, за един и същ модел.
    Този пост е редактиран от avenger; 08-05-17 в 20:28.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    1
    #72

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Здравейте на всички, нов съм във форума и се регистрирах точно заради този раздел, защото нямам до кой да се допитам, всичките ми приятели ползват ножчета, а на мен лееееко ми писна от тях, а и мразя да се цапам с пяна и така нататак.

    Никога не съм ползвал самобръсначка, но искам да опитам, може да е по-удобно и не да купувам постоянно ножчета.Сега препоръчайте ми някоя електрическа самобръсначка, която може и да подстригва, ходя с 0 номер (не я бръсна), има ли такава самобръсначка?
    Брадата ми не е много гъста и се бръсна само когато почне да ме дразни, веднъж седмично
    Бюджета е неограничен, искам нещо хубаво.
    Ако, няма такава дето и да ми подстригва косата 0 номер, ще се радвам да е издръжлива и на вода, под душа да се бръсна, по-бързо
    Нямам никакво понятие, така, че ще се радвам на помощ, че винаги съм бил само на ножчета.
    На 33 години съм, ако има значение

    Благодаря ви.
    Този пост е редактиран от avenger; 13-08-17 в 14:07.

  16. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #73

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от victormihov Виж публикацията
    Здравейте на всички, нов съм във форума и се регистрирах точно заради този раздел, защото нямам до кой да се допитам, всичките ми приятели ползват ножчета, а на мен лееееко ми писна от тях, а и мразя да се цапам с пяна и така нататак.

    Никога не съм ползвал самобръсначка, но искам да опитам, може да е по-удобно и не да купувам постоянно ножчета.Сега препоръчайте ми някоя електрическа самобръсначка, която може и да подстригва, ходя с 0 номер (не я бръсна), има ли такава самобръсначка?
    Брадата ми не е много гъста и се бръсна само когато почне да ме дразни, веднъж седмично
    Бюджета е неограничен, искам нещо хубаво.
    Ако, няма такава дето и да ми подстригва косата 0 номер, ще се радвам да е издръжлива и на вода, под душа да се бръсна, по-бързо
    Нямам никакво понятие, така, че ще се радвам на помощ, че винаги съм бил само на ножчета.
    На 33 години съм, ако има значение

    Благодаря ви.
    По-добре пробвай някоя евтина на първо време,за да видиш дали на кожата ти й понася такъв тип бръснене,а не да набиеш 1 торба пари и после обриви.Сега има в Кауфланд една евтинджос на промоция,която бачка учудващо добре/лично изпробвано от мен днес/-може на батерия или на ток да я ползваш и е миеща се,така че става за под душа.Не е за подстригване.

  17. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #74

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    +1

    Мога само да се съглася с Отмъстителя.

    На мен на пример дори и да ми харесва ел.самобръсначката само след месец ползване започват да ми се появяват и ситни пъпчици и най-вече кожата ми започва да се бели, появява се "пърша" - много ситно белещи се кожички по лицето.

    Сега се бръсна с бръснач - може би най-хигиеничното средство за бръснене.Засега. До 10/15-на години ще има пуснат в продажба лазерна или светлинна самобръсначка.Преди година и половина набираха средства като СтартЪп за довършване на изследванията и разработката - трябваха им около 200 000$ за завършването и пускането и в производство.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #75

    Отговор: Електрически самобръсначки / FAQ - избор, мнения, обсъждане

    Здравейте, от много години ползвам самобръсначка Philips HQ 8150. Навремето бая се изръсих за нея, но ми служи вярно 7 години. Вече бръсне трудно.От сервиза ми предложиха смяна на ножчетата за близо 100 лв. Според вас дали си заслужава да инвестирам в смяна на ножчета или да си купя серия 7000 за 300-400 лв?
    Предварително благодаря
    https://holici-strojky.heureka.cz/philips-hq-8150/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Прахосмукачки / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От eye_contact във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 978
    Последно: 04-12-23, 19:49
  2. Smartwatch - избор, мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Хай-Тек джаджи
    Отговори: 166
    Последно: 28-11-23, 20:28
  3. Хладилници / FAQ - избор, обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Хладилна техника
    Отговори: 50
    Последно: 02-06-20, 22:20
  4. Бръсначи и самобръсначки / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 06-09-15, 18:18
  5. Електрически самобръсначки
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 07-09-02, 09:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе