Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 38
Like Tree5Одобрявам

Машинка за подстригване

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #1

    Машинка за подстригване

    Здравейте ! Препоръчайте ми някоя свястна машинка за подстригване.Бюджетът ми е 40 лв. До сега 3 г. карах с Кауфландски Супериор от 10 лв., който редовно си подстригваше по 3ма човека, ама взе да издъхва. Видях предишната тема, но предложените модели са по-стари и не мога да ги намеря в Техното. Благодаря предварително !

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #2

    Отговор: Машинка за подстригване

    От този Филипс също ще сте доволни.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #3

    Отговор: Машинка за подстригване

    А а,сакън,взех такава и не ми харесва.Гледах един Ремингтън намален на 30 лв в Метро,изглеждаше стабилен,но се полъгах по Филипса(марка!) и сгреших,тя е бръмчалник за плешивци и една ножичка няма в комплекта.

  5. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #4

    Отговор: Машинка за подстригване

    Бройката, която ми попадна за малко в ръцете работеше много тихо, по думите на ползвателя й стрижела доста добре.
    Може да си попаднал на куца бройка.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    447
    #5

    Отговор: Машинка за подстригване

    Ремингтън, въпреки че аз нямам особени изисквания към комплекта, поради това че съм "0" номер, единствено да е акумолаторна и водоустойчива, за да я ползвам в банята преди къпане.
    Предполагам, че и тези на 220 V са им добри.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #6

    Отговор: Машинка за подстригване


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #7

    Отговор: Машинка за подстригване

    Здравейте ! Накрайници не ми трябват, защото се подстригвам само 0 или 1 номер. Трябва ми качество, доколкото е възможно това за тези пари. Благодаря за предложенията. Ще си помисля за този Ремингтън.

  10. Junior Member Аватара на Zerotolerance
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #8

    Отговор: Машинка за подстригване

    Здравейте , можете да погледнете моделите на Taurus http://www.technopolis.bg/b2c/detail...S-HIPNOS-POWER

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Отговор: Машинка за подстригване

    Филипс е марката на която бих те посъветвал да наблегнеш.Моделът е без значение.Всякакви Таурус-и или Ремингтън-и са ден до пладне.Мнението ми е като бивш консултант и човек използващ всякакви машинки за бръснене подстригване и тримери от над 15 години насам.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #10

    Отговор: Машинка за подстригване

    За Taurus като марка, ако въобще може да се нарече такава, подкрепям granity!
    Досега смятах, че Remington е водеща в областта на обезкосмяването, но явно вече всичко се е скапало...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    55
    #11

    Отговор: Машинка за подстригване

    Правим бюджетът 80 лева...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    101
    #12

    Отговор: Машинка за подстригване

    Здравейте! За да не се налага да правя нова тема реших да драсна тук. И аз съм изправен през избора си за машинка за постригване. Насочил съм се към няколко модела. Ще помоля за вашите мнения.

    Като цяло дилемата ми е дали да е Ремингтон или Филипс.

    Ето ги и моделите:
    1. Remington HC 5750 REMINGTON HC-5750 :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    2. Remington MB 4550 REMINGTON MB-4550 :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    3. Remington PG 6050 REMINGTON PG-6050 GROOMING :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    4. Philips QC 5390/80 PHILIPS QC-5390/80 :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria
    5. Philips QC 5339/15 PHILIPS QC-5339/15 :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria

    Но , си мисля най-вече за Remington HC 5750 или Remington PG 6050.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    82
    #13

    Отговор: Машинка за подстригване

    ...И аз съм на тази тема от известно време, защото моята машинка почна нещо да сдава багажа. Филипс е и даже не помня вече колко години я ползвам ама поне 5-6-7 ще да е .
    @Arkadietz@ Аз бих избрал 1) или 4) нещото което със сигурност търся е да НЕ Е само на батерия. Поне при работата на моята има разлика със и без кабел.
    Като Филипса (No4) я има тука на примоция: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...LIPS-QC5390/80
    между другото загледах се и в още една, чувал съм че са добри - BABYLISS E-960 E :: Машинки за подстригване :: Машинки за подстригване :: Здраве и красота :: Дребна техника :: Technomarket Bulgaria (мен лично май най-ме влече към нея)

    P.S> Аз не си падам по тези Мулти комплекти, но Тази 6050 я има ТУК Въпреки, че не мога да повярвам в разликата в цената

    EDIT: Ето и още един модел на http://www.technopolis.bg/b2c/detail...BABYLISS-E955E , който е с по-нормална цена даже , а ако ще гледаш спецификации , по-добре гледай ТУК , има и опция за сравнение
    Този пост е редактиран от NightWalkeR; 28-07-13 в 23:46.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #14

    Отговор: Машинка за подстригване

    Виждам, че темата е стара, но ще я използвам за да не пускам нова реших да подпитам тук ..... И аз си търся машинка за подстригване. Брат ми на скоро си взе някакъв Philips за около 100тина лв, който едва реже косата, трябва по няколко пъти да се повтаря докато успее. Стария ми Braun, който даже беше на по ниска цена от преди 4-5г все още се представя по добре. Сега обаче бюджета е 100лв и забелязах ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА ПОДСТРИГВАНЕ MOSER Pro Black 1400-0087

    Някой има ли наблюдения над този модел или подобен? Главно искам да отнема добре, ниско /подстригвам си и брадата/, предимство ми е ако може да е с батерия/но за тази цена май няма да стане/ и да не се налага да я сменям след 1-2г. употреба.

  18. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #15

    Отговор: Машинка за подстригване

    Remington HC5800 - единствено приставките му са с малко кофти пластмаса и когато се подстригваш се затлачват с косми. Имаш 30 дена тестов период ако не ти хареса я връщаш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Машинка за подстригване, тримери / мнения, обсъждане
    От hristoslav2 във форум Друга битова техника
    Отговори: 13
    Последно: 24-08-22, 18:59
  2. Машинка за подстригване
    От ops5 във форум Друга битова техника
    Отговори: 16
    Последно: 08-07-11, 23:03
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Машинка за подстригване
    От hristoslav2 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 20-06-11, 15:39
  4. машинка за подстригване philips qc 5010 -проблем
    От pas във форум Малки домакински уреди
    Отговори: 1
    Последно: 26-08-09, 11:10
  5. Машинка за подстригване
    От mmb във форум Друга битова техника
    Отговори: 19
    Последно: 07-03-08, 14:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе