Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 27

Климатици Inventor

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #1

    Климатици Inventor

    Днес като си обикалях и проучвах пазара, много усърдно ми предложиха на едно място климатици с гръмкото име Inventor. Не са инвертори (всъщност май имат и инвертори, но ми предлагаха конвенционален). Много добри били, американски уж... Някой знае ли истината Не мисля да се засилвам да си купувам, но ми стана интересно.
    www.inventor.ac

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Климатици Inventor?!

    Хората всичкото са си го написали на сайта, който ти така щедро си посочил. Прочети си "History" и ще си отговориш на всичките чудения.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #3

    Re: Климатици Inventor?!

    Аз го прочетох, но там няма отзиви на потребители, нали се сещаш
    Чудех се горе-долу какъв клас са, защото ми ги представиха като много добри от по-евтините варианти. А не са много популярни сякаш у нас. Американски ли са, или гръцки - не ми стана ясно от сайта.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #4

    Re: Климатици Inventor?!

    Не се лъжете с тия класове вече защото точно за този климатик ги дават клас А а в действителност са Д имам им каталога.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    637
    #5

    Re: Климатици Inventor?!

    Това май са някъкви византийски евтини дървета който иска да е дървояд , да се мята надолу с главата, аз не бих пробвал

  7. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    9
    #6

    Re:Климатици Inventor

    Климатиците марка Inventor са произведени в Gree. Ако отворите страница на Техномаркет може да откриете модел ACS-12HUMMER който изглежда по същия начин като "американския"Inventor. Разликата е че в Техномаркет си ги продават на нормална цена 400-450 лв, а византийците прокарват стратегията на Осака, използват някакво добре звучащо име и надуват цените двойно.Осака имат модел който също така е произведен в Gree и го продават за 780 лв, справка в сайта на Техномаркет GREE ACS-12GP - 479 лв. Дори ако не се лъжа разбрах че Еко клима ( Осака) са купили от К&К този модел и го налепят с логотопи с логото на Осака и цената е дабъл.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Re:Климатици Inventor

    Цитат Първоначално публикувано от bestregards
    Климатиците марка Inventor са произведени в Gree. Ако отворите страница на Техномаркет може да откриете модел ACS-12HUMMER който изглежда по същия начин като "американския"Inventor. Разликата е че в Техномаркет си ги продават на нормална цена 400-450 лв, а византийците прокарват стратегията на Осака, използват някакво добре звучащо име и надуват цените двойно.Осака имат модел който също така е произведен в Gree и го продават за 780 лв, справка в сайта на Техномаркет GREE ACS-12GP - 479 лв. Дори ако не се лъжа разбрах че Еко клима ( Осака) са купили от К&К този модел и го налепят с логотопи с логото на Осака и цената е дабъл.
    Погледна ли от коя година е темата и дали е още актуална?

  10. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #8

    Re:Климатици Inventor

    Lupus, Какво значение има от кога била дадена си тема. Климатици под такава марка се продават и в момента. Но дори и да не се продаваха може по дадена тема някой да иска да погледне как са се развили нещата в ретроспекция от тогава.

    Ако някой иска да каже само две думи по дадена тема, без да иска да създава нова защо да не може да го направи.

  11. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #9

    Re:Климатици Inventor

    Цитат Първоначално публикувано от valen1
    Lupus, Какво значение има от кога била дадена си тема.
    .....
    Питай deian дали въпроса му е още актуален.

  12. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #10

    Re:Климатици Inventor

    Хипотезата да се пита създателя на дадена тема за разрешение да се пише в нея ми се вижда меко казано несъстоятелна.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #11

    Re:Климатици Inventor

    Всъщност bestregards даде интересна информация. Аз не съм и питал с цел покупка, а от любопитство, така че темата за марката е отворена винаги.
    При нас доста ги слагат, явно успяват да омаят хората, че са нещо повече от обикновено китайче.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #12

    Re:Климатици Inventor

    Нали ги внася Русегаз,има си хас в Русе да не ги слагат.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    Re:Климатици Inventor

    тъкмо ми сложиха един такъв в нас. поблазни ме цената от 610 лв с монтажа, 5 години гаранция (без да идват всяка година на профилактика). аз ще го ползвам само за охлаждане, ще пиша впечатленията си. дано да си заслужава. за сега - изглежда добре, все още е нов и работи доста тихо. сега ще видим дали ще прави някакви проблеми

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    204
    #14

    Re:Климатици Inventor

    не се притеснявай - климатиците са читави. Е цената би могла да бъде и такава като сега, защото миналата година този модел беше скромните 900 лв без монтаж за клиента

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    4
    #15

    Re:Климатици Inventor

    Някое по свежо мнение около тези климатици ако има някои,моля да го сподели и относно Емерсон ако кажете 2-3 думи бих се радвал . Изчетох доста като цяло налагат се Мидеа над останалите въпреки,че аз самия имам Хаерче у нас

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 16:37
  2. "Американски" климатик марка Inventor
    От rozeto във форум Други марки климатици
    Отговори: 1
    Последно: 12-05-08, 20:19
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2006)
    От JoroM във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2354
    Последно: 31-12-06, 17:21
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 19:20
  5. Inventor 6
    От Julian във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 28-11-02, 23:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе