Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 113
Like Tree4Одобрявам

Климатици Toyotomi

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    56
    #1

    Климатици Toyotomi

    Здравейте! Наскоро се сблъсках с тази техника Toyotomi TAN/TAG-A28IV и TAN/TAG-A32IV. Интересува ме адекватно и обективно мнение и оценка на тези климатици. Качеството оправдава ли цената?... Прочетох няколко кратки мнения за тях, но нищо по-конкретно.

    http://www.toyotomi.jp/english/produ...spec/dc-2.html

    Поздрави!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #2

    Re:Климатици Toyotomi

    Aз не бих заложил на техника без особени наблюдения в конкретните ни климатични условия.Много малко инфо има за тая марка.Защо си се насочил към нея.В този ценови диапазон има доста марки и модели,които са се доказали с работата си и сервиза си.Аз бих избрал нещо познато.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #3

    Re:Климатици Toyotomi

    Миналата година ми пращаха на пощата покана за работа с тях но като видях цнеите...... не съм и отговарял.
    Един колега каза че монтирал няколко но тази зима позамръзнали нищо че имат нагреватели във външното тяло.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    56
    #4

    Re:Климатици Toyotomi

    Питам, защото наскоро мотирахме няколко бройки от тях, не съм имал работа с тази марка. Просто търся по-обективни оценки, и дали си заслужава парите, защото цените им са сериозни. Все още не са ми се обаждали клиентите дали са замръзнали

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:Климатици Toyotomi

    Склонен съм леко да поставям под съмнение показателите им. От никого нечувана марка, дори в Япония не е от големите, а изведнъж излиза с климатици с параметри като на най-добрите за Европа и гордия надпис Made in Japan, избождащ очите...
    За цена, равна на едно класно Мицубиши или Дайкин, не бих рискувал с незнайна машина. Сервизно има ли за тази марка?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    56
    #6

    Re:Климатици Toyotomi

    Аз лично все още не съм се докопал, ще търся от вносителя...
    Мерси все пак, а като го взема ще пусна малко инфо

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #7

    Re:Климатици Toyotomi

    Климатиците на Toyotomi са познато нещо

    Какво се знае за т.нар. Laser Heaters - товяа изглежда е по-популярен продукт на марката, особено в Щатите?
    http://www.toyotomi.jp/english/produ...ser/index.html

  10. j_n
    j_n е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    28
    #8

    Re:Климатици Toyotomi

    Ето тук http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg289942 има коментари - това са керосинови печки, предназначени да работят в жилищно помещение, без специално отвеждане на газовете - без мирис. Потърсих, но не открих някой да ги предлага в БГ. Иначе ми се вижда интересна алтернатива, ако почнат дискотеки Ако някой има инфо - да казва

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #9

    Re:Климатици Toyotomi

    Toyotomi предлагат на Японският пазара единствено прозоречни климатици. Струва ми се не реално сплит системите продавани в Европа да са направени в Япония.
    http://www.toyotomi.jp/product/air-c...on-item01.html

  12. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #10

    Re:Климатици Toyotomi

    Ефендулав продава такива климатици. Според вносителя са 100% правени в япония. Като цени са си скъпички, но някои хора искат непременно японски климатик. Така хем са нови, хем са японски. Идея си няма дали замръзвам или не, но като се има предвид, че върховия модел на митсубиши електрик се случва да замръзне няма да ме учуди и ако и тези замръзват.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #11

    Re:Климатици Toyotomi

    Имам монтирани 2 бр. в София, впечатлението ми е добро най - вече защото от както съм ги сложил клиента не ми се е обаждал иначе и вътре си пише Japan по компонентите .... Няма климатик който да не се скапва по важно потдръжка с инфо и резервни части да има

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #12

    Re:Климатици Toyotomi

    Аз монтирвах такъв на един човек си го докарал от София и началото на зимата се оплака че не топли.

  16. Novice
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    1
    #13

    Re:Климатици Toyotomi

    Ave neznam,koi vi dava informaciq i po ko sadite----------------qvno predpo4itate eftinite bokluci.6te kaja na teq deto go pluqt,da si kupqt masleni radiatori 6tom ne vi haresva,tosi ima sait i moje da si proverite.klimatika e super i e ka4estven ot teq deto sme slojili do sega nqma pricakan.pak s 4astite e lesno---hodihme na konferenciq(lesno za6to 6toto nese 4upqt,a ako ima problem horata napravo smenqt).

    Mod edit. avenger Писането на кирилица е задължително!!!

  17. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #14

    Re:Климатици Toyotomi

    момчета незнам кои какво е разучил,но аз мога смело да кажа само едно ..Toyotomi са климатици които не могат да се сравнат с други..просто още няма измислени други такива..номер 1 са..тепърва ще се говори за тях.Това е от мен.

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #15

    Re:Климатици Toyotomi


    Я разкажи кое ги прави така уникални? Освен това, че ги продаваш вероятно...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 8 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Проблем с Toyotomi
    От glgrgv във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 09-12-12, 14:44
  2. TOYOTOMI
    От aimilios във форум Други марки климатици
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-12, 19:44
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе