Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20

Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,766
    #16

    Re:Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

    ;w;fk, замислял ли си се, че щом мотора тръгва, макар и за малко, може да има проблем в управлението му от електрониката?! Колкото до пренавиването, не знам откъде си, но фирма занимаващ се с електродвигатели, няма да ти откаже да пренавие мотора, ако ще той да е и от стенен модел. Всичко е въпрос до преценка. Скоро имах случай, при Goldstar (днешното LG, сещай се колко е стар модела), 24-ка, мотора на турбината тръгваше и както ти описваш, спираше. Проблема се оказа от електрониката, а след поправката и, не мина и някой друг ден и самия мотор изпуши. Пренавиването му, заедно със смяната на лагерите, излезна на човека, около 100 лв, но пък мотора стана като нов. Нещата трябваше да се оправят, защото машината е в магазин за шоколадови изделия. Сещаш се, че август месец, вътре шоколада ставаше течен....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    15
    #17

    Re:Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

    Вентилатор не можах да намеря и в сервиза не можаха да намерят какво му е изгоряло, но взех от друг вентилатор платката и я смених, вече работи.Клиентите са доволни и аз съм доволен поръчаха си daikin ftxs 35g за хола.Излезе че климатика от както е купен не е работил, но синът им бил студент в друг град и са го пускали много рядко, а от фирмата когато са идвали за профилактика са ги смотвали нещо, последния път доливали фреон.Благодаря за саветите .

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    1
    #18

    Re:Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

    Климатика ми е Келон.Трябва ли вентилатора да работи постоянно докато климатика е включен?

  5. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #19

    Re:Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

    Цитат Първоначално публикувано от barzia
    Климатика ми е Келон.Трябва ли вентилатора да работи постоянно докато климатика е включен?
    Я обясни малко по-подробно..

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #20

    Re:Конвекционален климатик Kelon - не работи вентилатора

    Цитат Първоначално публикувано от barzia
    Климатика ми е Келон.Трябва ли вентилатора да работи постоянно докато климатика е включен?
    Да.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. liebherr не работи вентилатора
    От seso86 във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 21-11-14, 19:15
  2. Фурнa за вграждане BEKO OIE 22101 X-не работи вентилатора при печене
    От Margarita Ruseva във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 17-06-13, 21:34
  3. Отговори: 0
    Последно: 13-11-12, 20:39
  4. Проблем с климатик Kelon
    От bestr във форум Други марки климатици
    Отговори: 5
    Последно: 05-02-12, 19:54
  5. Хладилник Liebherr CUN 3011 - вентилатора във фризерното отделение не работи!
    От boldon във форум Ремонт и сервиз - Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 29-07-10, 19:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе