Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 26 от общо 26
Like Tree10Одобрявам

Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #16

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Темата е отдавна, обаче аз имам въпрос ако някой има такъв климатик Finlux FEY-12A410W WHITE. Кога се пуска нагревателя, сам ли се пуска или е от копче? От сервиза казаха, че когато се размразявал, сам се пускал нагревателя, но така ли е някой знае ли нещо по темата? Мерси
    Този пост е редактиран от avenger; 07-06-16 в 12:33.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #17

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Няма ли някой техник или компетентен по въпроса ми, че ми е мн интересно никъде не мога да намеря в интернет специално за това кога се пуска нагревателя не е със копче, а сам се пуска, но кога точно се пуска под определена температура ли само при размразяване ли това е другото ми е ясно
    Този пост е редактиран от avenger; 07-06-16 в 12:33.

  4. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #18

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Ами не ти отговаря никой защото явно никои не монтира или има такъв климатик.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #19

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Аха ами добре мерси все пак значи съм с тестов климатик което е добре обичам предизвикателствата и ще чакам да видя как работи и кога ще замръзне

  6. igt
    igt е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    176
    #20

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Първо взимаш, пък после питаш! Няма да замръзне нали за това си взел с нагревател. Обърни се към фирмата монтирала климатика или към производителя.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    65
    #21

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Понеже бях обещал да пиша за този модел климатик Finlux FEY-12A410W WHITE. Живея в Свищов-мъгли много имаше и последните 10 дена не е ставало по-топло от +4 градуса. Нощем си пада до -2-3-4 за сега не съм видял нито 1 дефрост или ако е имало е било нощем и нито 1 път не съм видял да има дори и много малко скреж по него. Не съм го спирал от 2 месеца някъде денем е зададен на 24-25 градуса, нощем го държа на 23. Изключва си и си включва, но доста повече е офф - 20 квадрата хол панел с дървена дограма нито 1 външна стена, а зад дървената дограма има остъклена тераса, изолации няма. Гледам в другия вход има 1 Самсунг инвертор и една Осака, сутрин като отивам на работа редовно и двата са целите бели, а на моя нито 1 път не му видях дори и малко скреж. За сега доволен съм - до към -5 ще топли после ще му мислим.
    Този пост е редактиран от avenger; 07-06-16 в 12:28.

  8.  
     
  9. Борислав Петров Димитров
    Guest
    #22

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    И аз не виждам лед , ледени висулки или скреж по външното тяло на климатика , а нашия е също Финлукс .При минус 20 градуса си топлеше много добре , а и за охлаждане се справя на големите горещини в Русе
    За разлика от климатиците на комшиите с марки например Toshiba , LG целите бяха в лед и тракаха като за световно за разлика от нашия , нищо че не е много известен като марка

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #23

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Цитат Първоначално публикувано от Борислав Петров Димитров Виж публикацията
    И аз не виждам лед , ледени висулки или скреж по външното тяло на климатика , а нашия е също Финлукс .При минус 20 градуса си топлеше много добре , а и за охлаждане се справя на големите горещини в Русе
    За разлика от климатиците на комшиите с марки например Toshiba , LG целите бяха в лед и тракаха като за световно за разлика от нашия , нищо че не е много известен като марка
    ШЕГАДЖИЯ
    blue1, bobovo, ivan74 и 5 други харесват това.

  11. Member Аватара на popov
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    822
    #24

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Понякога на пръв поглед "ташак"машини работят доста добре за парите си.
    necata2 и SPSt харесват това.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #25

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Само че всяка машина си има капацитет и не може да променя физичните закони.Колегата да каже модела и размера на стаята.Машините, работещи и ТОПЛЕЩИ при -20 се броят на пръсти.
    Този пост е редактиран от avenger; 07-06-16 в 12:25.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #26

    Отговор: Климатик Finlux с нагревател на външното тяло.

    Finlux са ребрандирани AUX което не е чак толкова зле.По повод евтините климатици-преди 5 години се наложи експресно за взема 2 климатика на минимум цена, имаше някакво промо на Електролукс, излязоха 1300 лв. с монтажа.И двата си работят целогодишно почти, единия от които в 20м2 магазин с витрина единично стъкло, подпомаган от някакъв мижав радиатор.Единствено тази зима се яви малък проблем, защото продавачката беше спряла климатика за събота и неделя и понеделника трудно тръгна на -10 градуса-

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Монтаж на нагревател на външно тяло - как ?
    От nqmapa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 20
    Последно: 07-01-16, 00:20
  2. Нагревател на външното тяло на Mitsubishi Electric MSZ-GE35VA/MUZ-GE35VA-има ли смисъл
    От injenercheto във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 16
    Последно: 17-12-13, 20:32
  3. Допълнителен награвател на външното тяло на климатик
    От ste4 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 4
    Последно: 28-08-12, 21:51
  4. Колеги моля за съвет - нагревател за външно тяло.
    От mazganisot във форум Климатици Midea
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-11, 12:32
  5. Климатик Prolux - външното тяло шуми
    От bo4o във форум Други марки климатици
    Отговори: 2
    Последно: 25-09-07, 22:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе