Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #151

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Егоре, само да питам- ти вече не счупи ликлавиатурата (както сам си се изразил) за да наложиш своето мнение в темата. За тия турски "боклуци" .
    Писал си:
    Абсолютно не ме интересува кой какво харесва, кой какво си е купил и какви са сексуалните му предпочитания. Аз изказвам своето мнение и ако то не съвпада с това на някого, или е против интересите на някого може просто да не чете писаното от Егор

    А защо мислиш, че другите ги интересува- ти какво харесваш или по-скоро колко не харесваш това изстрадало Хитачи.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #152

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Аз не бих сложил кавички ........ Май трябва да намеря някой циганин да преведе на цигански това което съм написал та дано някои да ме разбере ............ или на турски май ще е по добре

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2005
    Мнения
    5
    #153

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Egor, съжалявам че турците са ви ''обиждали'' толкова много и сте изпълнен с такава омраза... Моето мнение за производството и разпространението на турски телевизори е, че те в скоро време ще завладеят европейския пазар с телевизори с нелошо качество и с много ниски цени.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #154

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Hitachi L46VF04ULD Full HD LED TV Review - такъв модел у нас няма
    http://www.avforums.com/reviews/Hita...74/Review.html

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #155

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    hristoslav2, кой ти каза, че няма. Има под името 46H8L03: това е по-старата доставка и новият модел 46H8L01/02. Реално нямат никакви разлики само май в задните конектори, но вече не си спомням добре, защото нямам първият от месеци, а само вторият.
    Беше ме попитал за новите модели 32". Ами те заедно с един нов модел на FINLUX са реално новите им модели за 2012г. 32H8S02 e със много тънка рамка и самият профил в горната половина на ТВ-а е много тънък, около 1-1,5см. Само долу до стойката е по-дебелата част където е електрониката. Изцяло метален гръб. 32H8S02T е същият като първият, с тази разлика, че цветът му не е пиано лак, а е тъмен графит и е с текстура, трудно остават пръсти, а стойката е алуминиева Х-образна, малко ала SAMSUNG 6 серия- 6300-6710. Инак и двата Тв-а са HD ready и май по мое мнение са със матрици на LG. Поне не са така ярки като матриците на Самсунг и цветовете са доста по-добри и натурални особенно като показват кожа.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #156

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    hristoslav2, кой ти каза, че няма. Има под името 46H8L03: това е по-старата доставка и новият модел 46H8L01/02. Реално нямат никакви разлики само май в задните конектори, но вече не си спомням добре, защото нямам първият от месеци, а само вторият.
    Разликата е единия е 100HZ- или казано Movie sense

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #157

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    pandox, не съм много сигурен, че е с реални 100Hz, по вероятно някакъв софтуерен трик. При мен беше сложен до един 46PFL5606, който по принцип си е куц. На движение на картината по вертикала ТВ-а се държеше като 100Hz, без накъсване, но при статични или почти статични картинки яко трептеше, особенно ако трябва да изобразява дребни детайли. Другият му голям проблем е червеният цвят, който при него е цикламен, сс доста играчка с малкото възможности които дава за настройка софтуера на Вестел, го бях доста добре пооправил, но само в режим сигнал от Blu Ray плеър и то по HDMI. На всеки друг вход, каквото и да правех не можех да постигна нищо толкова добро. Друг проблем който искочи докато го гледах, е че не показва някои цветове когато целият екран е едноцветен с някакви нишки от друг цвят, т.е.: Има едно старо клипче на филипс, където се въртят разни цветни екрани, предимно, оранжево и червено с черни ленти, завъртяни вътре, ами при Хитачито, ги нямаше черните ленти на червения екран.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #158

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    hristoslav2, кой ти каза, че няма. Има под името 46H8L03: това е по-старата доставка и новият модел 46H8L01/02. Реално нямат никакви разлики само май в задните конектори, но вече не си спомням добре, защото нямам първият от месеци, а само вторият.
    Сигурен ли си ? Сравни ги внимателно.
    http://www.hitachidigitalmedia.com/p...ge=en&country=
    http://electron.bg/hitachi-46h8l01-p...l#.UFMw8q5lD0Q

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #159

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Това на снимките в английският сайт не е никакъв LED ТВ-р, ами си е живо LCD. Снимката която го показва отстрани е досущ като на един от по-старите модели на FINLUX. Сега погледнах първият линк, който си дал във AVForums, погледни и ти там и ще видиш каква е разликата. Там е дадена правилната снимка на LED модел на HITACHI, със същият дизайн са и моделите които аз съм написал. Няма модел на HITACHI и LED и над 40", който да има заоблена стойка.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #160

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    pandox, не съм много сигурен, че е с реални 100Hz, по вероятно някакъв софтуерен трик. При мен беше сложен до един 46PFL5606, който по принцип си е куц. На движение на картината по вертикала ТВ-а се държеше като 100Hz, без накъсване, но при статични или почти статични картинки яко трептеше, особенно ако трябва да изобразява дребни детайли. Другият му голям проблем е червеният цвят, който при него е цикламен, сс доста играчка с малкото възможности които дава за настройка софтуера на Вестел, го бях доста добре пооправил, но само в режим сигнал от Blu Ray плеър и то по HDMI. На всеки друг вход, каквото и да правех не можех да постигна нищо толкова добро. Друг проблем който искочи докато го гледах, е че не показва някои цветове когато целият екран е едноцветен с някакви нишки от друг цвят, т.е.: Има едно старо клипче на филипс, където се въртят разни цветни екрани, предимно, оранжево и червено с черни ленти, завъртяни вътре, ами при Хитачито, ги нямаше черните ленти на червения екран.
    Всичко това за цветовете което каза е вярно ..Ако сложиш 2 те хитачита едно до друго ще се усети разликата .. а дали е реално 100HZ ...съседите си знаят... те един софт за толкова време не оправиха с досадното главно "Е"...

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #161

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    pandox, оправиха го в новите доставки на една бройка 32FLY905PU или 32FLHY930PU, не помня кой от двата, вече го бяха оправили тоя проблем, чак се очудих.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    97
    #162

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    pandox, оправиха го в новите доставки на една бройка 32FLY905PU или 32FLHY930PU, не помня кой от двата, вече го бяха оправили тоя проблем, чак се очудих.
    Добре де , ти ако си потребител от преди .. да речем 8 месеца .. как ще си решиш проблема...? Кво та топли теб като телевизорът ти е купен преди .. Говоря да има офицялен update от където всеки нуждаещ се да се възползва.. виж Sony, Samsung , Philips имат на сайтовете си .. па те един сайт нямат за нашия регион а пък се хвалят.. и е така че УБИВАТ продажбите

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #163

    Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Проблема е в самите хора дето поръчват, ако бяха наистина заинтересовани, поне един update, щяхме да получим, ама нейсе. Гледат само печалбата.

  17. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    1
    #164

    Отговор: Re:Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    В този форум се пише на кирилица!
    Този пост е редактиран от Momchil; 17-10-12 в 11:06.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    34
    #165

    Отговор: Hitachi LCD TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения

    Здравейте

    Нашите си взеха от този модел телевизори LED TV-HITACHI-19H8L02 без да се консултират с никой.

    Като качество е добре макар че още е ранно да споделя, но като функционалности е пълна скръб.

    1. Няма бутони върху корпуса на телевизора за контролиране, единствено отзад са сложили едно щивче под формата на колелце който работи като се натиска и върти. Допотопна работа напомняща ми старите телевизори Опера които също имаха отзад едно зъбато колело което се въртеше за увеличаване и намаляване или за смяна на каналите. Те са възрастни и без дистанционно не могат да се оправят посмъртно, трябва да се запася с поне две, три бройки защото у нас дистанционните не издържат повече от 2-3 години.

    2. Не знам дали е само при мен но двете странични(лява и дясна до бутона OK) стрелки на дистанционното чрез които уж пише че може да се увеличава и намалява звука не изпълняват тази функция. Изобщо не могат да извадят менюто за звука, трябва да натисна една от долните стрелки за увеличаване или намаляване и едва като се покаже плъзгача мога с горните лява и дясна стрелка да го местя. Иначе лявата и дясна стрелка си работят перфектно и изпълняват всички други функции. Може ли проблема да е от софтуера или самото дистанционно и как да го реша ?

    3. В описанието пише че една от фунциите му е Touch Key Pad дайте повече инфо за нея? Някакво външно устройство за управление ли може да се активира и от къде да го взема защото с телевизора не се продава.

    Поздрави
    Този пост е редактиран от nikss; 25-11-12 в 11:53.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе