Страница 17 от 23 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно
Резултати от 241 до 255 от общо 342
Like Tree16Одобрявам

Hitachi телевизори (инфо на първа страница)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #241

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    По-добре Finlux, отколкото Hitachi:Finlux 39FLHYR274SOC

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #242

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от iaskoto Виж публикацията
    Здравейте, Предстои да си взема телевизор 40 или 43 инча... като бюджета е до 600 лева. В Зора видях , че имат промоция на ето това чудо:
    https://zora.bg/hitachi/40hbt42-smart/31238

    Въпросът ми е малко тъп сигурно, но струва ли си покупката на това чудо... или да чакам отново промоция на някой модел на LG за около 650 лева 40 или 43-ка
    Цитат Първоначално публикувано от iaskoto Виж публикацията
    Хм.............. къде 499 къде 699 лева.
    Просто отговарям на така зададения въпрос . И да, по-добре дай +100лв , отколкото следващите теми да е "как да си настроя субтитрите?", "защо не ми работи това или онова?"

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #243

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Няма да има проблем със субтитрите, ама не е там работата.

  5. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #244

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Защо? Във форума има отзиви от трима българи и един македонец за модели на марката и всички те са доволни.
    Vestel произвеждаха и произвеждат по договор модели от нисък клас за някои големи марки в бранша. Всички те са си направили предварителни проучвания преди да и изберат конкретни варианти/модели и да сключат договор. Според мен не трябва да ги пренебрегваш, щом тези брандове им имат доверие.
    Точно така е...прав си!...интересно, ако ти трябваше на направиш този избор...как би постъпил?.....

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #245

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори


  7. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #246

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    https://zora.bg/hitachi/55hgw69-4k-smart/31209 взех този телевизор,като бях си определил бюджет до 1000лв,след оглед се спрях на Зора там бяха най евтините.Не бях чел нищо за телевизори,какво да гледам при покупка.Обикалям и ги гледам отдалеч,бях тръгнал с идеята,че по голям от 43 инча не ми трябва,но приятел по телефона ми каза да търся голям.В последствие дойде в магазина,когато плащах.Не беше много съгласен със избора ми.На другия ден му се обадих да дойде,беше взел външен хард диск 320 гигабайта,и от всичко дето беше качил да го пробва как се справя.Остана учуден,че прочете всички филми със субтитрите.Като цяло го търсих само по излъчваната картина във магазина.За тези пари съм много доволен,дори на следващия ден разбрах,че бил Умен и Висока резолюция.Купувах реално голям екран и толкова,само не разбрах каква му е матрицата(производител),но и Бау Бау да е,добър е за парите си.Ако някой може да даде по точно инфо,благодаря.Тази седмица мисля да взема по малкия му братовчед https://zora.bg/finlux/fu4060-4k-ultra-hd-smart/31635

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #247

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Vestel, Turkiye. Комшитата ги правят, дано се представи добре във времето.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #248

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Сложи му един 3 TB диск да видим дали изобщо ще го разпознае. Информацията която я има на сайта на Зора, повече няма да намериш. Тия са много пестеливи на информация за всичките си над 40 марки ,с които оперират. Първите впечатления са подвеждащи. По-важни са впечатленията на втората, третата година от експлоатацията.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #249

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Да си беше взел това NEO. NEO LED-55900 UHD SMART WIFI - Технoмаркет - онлайн магазин Така като гледам са като две капки вода с твоето Hitachi.

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    https://zora.bg/hitachi/55hgw69-4k-smart/31209 взех този телевизор,като бях си определил бюджет до 1000лв,след оглед се спрях на Зора там бяха най евтините.Не бях чел нищо за телевизори,какво да гледам при покупка.Обикалям и ги гледам отдалеч,бях тръгнал с идеята,че по голям от 43 инча не ми трябва,но приятел по телефона ми каза да търся голям.В последствие дойде в магазина,когато плащах.Не беше много съгласен със избора ми.На другия ден му се обадих да дойде,беше взел външен хард диск 320 гигабайта,и от всичко дето беше качил да го пробва как се справя.Остана учуден,че прочете всички филми със субтитрите.Като цяло го търсих само по излъчваната картина във магазина.За тези пари съм много доволен,дори на следващия ден разбрах,че бил Умен и Висока резолюция.Купувах реално голям екран и толкова,само не разбрах каква му е матрицата(производител),но и Бау Бау да е,добър е за парите си.Ако някой може да даде по точно инфо,благодаря.Тази седмица мисля да взема по малкия му братовчед https://zora.bg/finlux/fu4060-4k-ultra-hd-smart/31635

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #250

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Ами нямаше такъв като се оглеждах,иначе бих си взел,не робувам на марки.Ами след две години с ще съм с 5К,ако се скапе след гаранцията.Ще дам пак 1200лв матрицата ще е по нов модел,а и по ще бива.НЕ съм питал за мнения,споделям.

  13. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #251

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Да ти е честит колега! Но някак си за тези пари - можеше да се вземе нещо качествено FHD.

    Поздрави!

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #252

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    То хубаво..ама това UHD Hitachi не поддържа кодек HEVC H.265
    Видео - AVI , MPG/MPE/MPEG, VOB, DAT, MKV, MP4, ASF/WMV, FLV, 3GP
    Снимки - JPG, JPEG, BMP, PNG
    Звук - WMA, MP3, WAV
    Hitachi 55HGW69 TV LED 55" UltraHD S2 SMART WiFi Bluetooth HITACHI
    http://hitachi-tv.pl/pl/p/file/6850b...HI-55HGW69.pdf

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #253

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Бе да си изкара гаранцията (и ако има как да си я удължи човека) ще добре - за толкова пари 4К 55" няма по-хубав .
    Няма какво да му давате акъл "що не взе тоя, що не взе оня" - вече е харесан е купен


    п.п. Иначе за 1200лв преди седмица и нещо на приятел взехме 50DS630 с 5 год. гаранция и си е идеален тв за такава сума .

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Живее в
    Карнобат
    Мнения
    373
    #254

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Абе хора,не всички правят тестове,като си купуват телевизори.Ако някой го интересува,да пише какво да пробвам(ако имам възможност),ще пиша резултат.Имам си едно китайче за 60лв,гледам от него филми(Коди).Пак да го напиша,след две години ще си го взема и със този кодек 265,а може и със кодек 300 или 333.Наздраве на всички.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #255

    Отговор: Hitachi LCD Телевизори

    Цитат Първоначално публикувано от charliii Виж публикацията
    Наздраве на всички.
    Наздраве и дълго да му се радваш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 17 от 23 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе