Резултати от 1 до 13 от общо 13

Подкупват ли се съдиите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    42
    #1

    Подкупват ли се съдиите

    Винаги се питам дали наистина в някой мачове са подкупени съдиите или те са свирили повече за единия или другия отбор по други причини .Според мен всичко което гледаме по телевизията и после викаме че съдията е бил подкупен си има и други причини / не че съдиите въобще не се подкупват /.Аз мисля че отбор като Челси нямат нужда да подкупват съдията зощото той така или иначе ще свири за по-силни, което почти винаги е налице.Другата причина е че според мен няма безпристрастен човек въобще.Аз например не съм от Англия но харесвам повече Челси от Реал Мадрид и т.н.
    Напишете вашето вмение по тази тема

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Re: Поткупват ли се съдиите

    Боже, Боже...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Re: Поткупват ли се съдиите

    Дали са поткупни съдийте ли?
    Не знам...
    Любимите ми одбори са "Ком"-Берковица и "Септември"-Черкаски, и там ако съдята не свири за наще - директно на стадьона го пребаваме с камани! :knuppel2:

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #4

    Re: Поткупват ли се съдиите

    На мен ми е интересно как щяха да ритат ако нямаше съдии..

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #5

    Re: Поткупват ли се съдиите

    Не знам дали се поткупват, ама от време на врме ги потупват...

    @Berk аз пък знам за едни два отбора от вашиа край - "Тесла" (Смоляновци) и "Брадва" (Копиловци) едно аверче играше в отбора на Вълчедръм и разпраяше как на секи мач край тъч-линията стоял един дядка с коса и аха съдията да надуе за гостите и той вдигал косата (ма не ставал пънкар друга ми беше мисълта)

    Друг един случай на едното от момчетата башта му бил там и като го сритали оня влезнал на терена и тръгнал да бие противника и му викал що го риташ уа дън'си го ранил ти че да го риташ - таквиз ми ти работи

    @MrMyr иди да пориташ малко в А-окръжна група да видиш как са рита :knuppel2:

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #6

    Re: Поткупват ли се съдиите

    А дават ли и ние да ги ритаме ? Да знам ако ми се дорита де..

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    Re: Поткупват ли се съдиите

    кажете само кога да сложим линк към тази тема в темата "Забавни страници"

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #8

    Re: Поткупват ли се съдиите

    Мен ако питаш, темата от самото начало упорито върви към един друг раздел, ама да видим докога ще изтрае

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #9

    Re: Поткупват ли се съдиите

    аз обаче искам да си напиша мнението по темата и то е, че "да, наистина смятам, че съдиите ги подкупват". това го намирам за изключително неправилно и нечестно. толкова е подло да им даваш пари, за да свирят за единия или другия отбор, че не знам дали веднага да не се разплача или първо да си допиша поста. от друга страна пък на съдиите им е хубаво. вие как смятате?

    а сега отивам да си пия антибиотика. вие какво знаете - може ли да се пие антибиотик с уиски, защото напоследък така правя и всички ми казват, че не съм същия човек

  12. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #10

    Re: Подкупват ли се съдиите

    - подкупни ли са служителите на КАТ?
    - подкупни ли са служителите на ХЕЙ?
    - подкупни ли са останалите държавни служители?
    (и т.н. списъка не претендира за изчерпателност)

    Отговорът на този въпрос е, като учебно пособие на въпроса "Що е публична тайна?"

  13. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,258
    #11

    Re: Подкупват ли се съдиите

    Срамни или безсрамни са тези въпроси и техните отговори

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #12

    Re: Подкупват ли се съдиите

    Цитат Първоначално публикувано от MrMyr
    А дават ли и ние да ги ритаме ? Да знам ако ми се дорита де..
    Някои дават... зависи къде и с какво. За тях обикновено публиката пее: "Съдията, съдията, съдията... наш човек"

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    1,563
    #13

    Re: Подкупват ли се съдиите

    Аналогичен случай в нашто село...един коч се качил връз друг и на оня му са изправили рогите...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе