Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Матрак - предпочитания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    2
    #16

    Re:Матрак - предпочитания

    Спя на пружинен матрак от фирма ТЕД. Позлвам го повече от 5 години и нямам никакви оплаквания от него. Бих заложил отново на същата фирма, защото според мен съотношението цена-качество е най-добро при тях!


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    49
    #17

    Re:Матрак - предпочитания

    от година и половина имаме матрак "латекс" от екон-бг.за мен е най-доброто...в последните десетина години не бях спал така дълбоко,просто се родих с тоя матрак.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #18

    Re:Матрак - предпочитания

    Още един глас за "латекс" от екон-бг.

  5. flextape
    Guest
    #19

    Re:Матрак - предпочитания

    Здравейте всички ! Насочила съм се към латексовия матрак на екон /чета по форумите само хубави неща за него/, та исках да попитам този матрак, който е средна твърдост надежден ли е? В смисъл като го пробвах леко потънах в него /макар да съм едва 48 кг./ и малко се притеснявам дали след време няма да се деформира? Хайде споделете мнение тези, които сте си купили тази твърдост.

  6. max_point
    Guest
    #20

    Re:Матрак - предпочитания

    И от моето семейство гласове в + за "екон" мноо доволен и от матраците и обслужването в представителният им магазин

  7. Member Аватара на Ivan19
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    241
    #21

    Re:Матрак - предпочитания

    Здравейте на всички! Искам и аз да споделя своя опит с матраците. Моят избор беше матракът на Magniflex Relano и мога да споделя само своето задоволство. Аз имам дискова херния и спя изключително добре и сутрин се чувствам много добре отпочинал и кръста не ме боли. Когато спя някъде другаде и съответно на друг матрак, на сутринта чувствам дискомфорт в кръста.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #22

    Отговор: Матрак - предпочитания

    Зависи какъв бюджет си готов да отделиш, но топ матракът не заменя основния. Имай в предвид, че лятото мемори пяната запарва малко...иначе е много удобно. Ако смяташ да слагаш топ матрак върху старият си вземи мин. 5 см.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Матрак с нестандартни размери???
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 24-02-13, 16:03
  2. Мебели Виденов, матрак с дървояди.
    От valerko във форум Черен списък
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-12, 10:39
  3. Помощ за избор на матрак.
    От alex84 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 34
    Последно: 21-11-11, 23:57
  4. Продавам легло с матрак
    От lorams във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-09, 21:45
  5. Четка за зъби - предпочитания
    От nommo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 22-10-08, 20:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе