Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

Матрак - предпочитания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    133
    #1

    Матрак - предпочитания

    Не е техника, но всички ги ползваме.
    Споделете, коя марка според вас е най-удачна и защо.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re: Матрак - предпочитания

    Здравей!
    Не си казал в кой ценови клас си се насочил, аз използвам в нас ТЕД кокос и дунапрен. Водеха го най-твърдият преди 4 години като го купувах, доста е удобен, но с времето си личи къде съм лежал аз

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Re: Матрак - предпочитания

    НАНИ са по добри от ТЕД и са най-добрите БГ матраци. Освен това има латексови матраци, като най-големият производител на такива е ekon-bg.com. При латексовите има три твърдости и няколко дебелини. Латекса не се разваля като дунапрена, но и качествения дунапрен също няма да се развали и да се получи ефекта като на колегата по горе. Аз спя на дунапрен от повече от 20 години и все още не се е продънил. На НАНИ най-качествения дунапренов матрак е на цената на латексовия. Те и не го наричат дунапрен. Друга категория матраци за пружинните, но не ти ги пропоръчвам. Най скъпите са със слой memory foam, които се нагаждат точно по тялото ти. Най-добрите такива матраци са TEMPUR. Недостатъка им е, че са много скъпи. Бил Гейтс спи на такъв матрак. На пазара има относително евтини матраци от материал наречен "Елиоцел". Това е търгоска марка на вид дунапрен. Такива матраци има и евтини и скъпи, но в крайна сметка става въпрос за едно и също нещо. В метро има такива матраци на Магнифлекс. Имаше и рекламирани по телевизията подобни матраци със същия дунапрен. Нямам впечатления колко дълго ще издържи преди да се продъни.

  5. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #4

    Re: Матрак - предпочитания

    Препоръчвам Магнифлекс. Да – по-скъпи са (доста), но пък не съм богат за да си купувам евтини неща!

    Имат (минимум) 10 години гаранция, доставят се навити на руло - сам човек преспокойно разнася матрак 160/200 cm насам-натам. Има твърдости за всеки вкус (и джоб).
    Повече информация и цени - тук.

    [ps] преди две седмици си взех модела RELANO - най-евтиния и най-"твърдия" модел (с най-висока "ортопедичност"). Сестра ми позва от три години (актуалния тогава) модел RELAXAN. Нямаме никакви оплаквания. Винаги препоръчвам тази марка.

  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    4
    #5

    Re: Матрак - предпочитания

    Хайде и аз да споделя
    От 2 години спя на матрак който е по поръчка произведен отekon-bg.com .Зная че тези матраци са за износ и незнам има ли ги на Българския пазар свободно.
    Матрака е супер комфортен и имам чуството че като си легна цялото ми тяло за разлага i][/i]и че самия матрак се наглася по всяка част от тялото .
    Е няма такова наспиване

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    33
    #6

    Re: Матрак - предпочитания

    http://www.ekon-bg.com/

    Това са български матраци. Аз съм с такъв от извесно време и съм доволен.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Re: Матрак - предпочитания

    ekon правят матраци от латекс, кито са на практика вечни. Онези матраци магнифлекс навити на ролалка и продавани в метро са доста по-евтини от латекса.

  10. Novice
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1
    #8

    Re: Матрак - предпочитания

    Здравей,
    Аз харесвам матраци Happy Dreams и по- специално модел Империал. Пружинен пакет е, ортопедичен, 22 см. Цената му в момента е с намаление 10 % в магазините на Happy Dreams.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    85
    #9

    Re: Матрак - предпочитания

    Още един глас за латексовите матраци на екон. От 2 години го ползвам и съм много доволен.

  12. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    195
    #10

    Re: Матрак - предпочитания

    Латексов на Екон.

  13. denis3
    Guest
    #11

    Re: Матрак - предпочитания

    И аз съм фен на матраците Happy Dreams. Заради няколко неща - единствено там можеш да намериш разнообразни матраци с различни пълнежи /латекс, мемори, пружини/, а получаваш и компетентна информация. Можеш да избираш между много варианти на едно масто. Доволен съм от моя матрак и препоръчвам на всички да имат прдвид Happy Dreamsр когато избират матрак

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #12

    Re: Матрак - предпочитания

    ......john3v хубаво е да провериш във форума темата вече е коментирана

    За удовлетворението от един марак е важно да се вземат превид индивидуалните особености и предпочитания на ползвателя му - тегло, ръст, метаболизъм, алеригчност, заболявания както и особеностите на спалнята като помещение - влажност на въздуха, така също конструктивното решение на леглото. Добре е да се спазват изискванията за монтаж от производителя.Не е за подценяване производителя, какво обслужване гаранционно и извънгаранционно такова предлага.

    Матрак се купува както се купуват обувките - с мерене.Затова STARTи АТАКА на големите мебелни магазини с мострени зали. И ако ти позволява джобчето ще си вземеш матрак по сърце. Ако удобният матрак за Glarus e TED - поздравления имат 20 модела за всеки вкус и джоб, то за Orange е продукта на ЕКОН - чудесен избор,предлагат се на българския пазар, но са висок ценови клас. Julian е в лека заблуда за дунпрена, който е също търговска марка, а общото наименование е полиуретан... Пропуска и момента, че НАНИ са се учили да правят матраци от ТЕД, но не са успяли да откраднат занаята, затова са специализирани в производството на мека мебел и полиуретан, като правят неуспешни опити в матрако -производството. Та за НАНИ или добро или нищо затова предпочитам второто... Магнифлекс - който има пари да плаща за илюзии - нека гъзарията не мори, а мъчи

    За останалите гаражни марки просто няма да си губя времето да споменавам...

    От Happy Dreams (арабска им работа - експлоатация на български жени в производството, товарят и пласират поръчките) aгресивно са решили да си направят позитивен PR на себе си и на продукта ТEMPUR (който дистрибутират в България) тук, имайки предив посещаемостта на SETCOM. За Happy Dreams или добро или нищо, а ТЕМПУР само мога да ги ожалвам имайки предвид какъв дистрибутор са си избрали.

  16. mitew
    Guest
    #13

    Re: Матрак - предпочитания

    Г-н Inspire незнам от къде си толкова добре информиран, но пристрастията ти към ТЕД които доказано са най-дискредитираните матраци ( най-малкото заради това, че ги излагат на тротоара) доказано сред потребителите. Означава, че ти или живееш в твои собствен свят или имаш интимни отношения с някои от твоя пол които работи за "престижната" марка ТЕД.

    И още нещо мисля, че Blower повече ще ти подхожда за Nic господин злобен специалист (аман от специалисти в тази страна) .
    Моля без лични нападки!!
    Крис


    ......john3v хубаво е да провериш във форума темата вече е коментирана

    За удовлетворението от един марак е важно да се вземат превид индивидуалните особености и предпочитания на ползвателя му - тегло, ръст, метаболизъм, алеригчност, заболявания както и особеностите на спалнята като помещение - влажност на въздуха, така също конструктивното решение на леглото. Добре е да се спазват изискванията за монтаж от производителя.Не е за подценяване производителя, какво обслужване гаранционно и извънгаранционно такова предлага.

    Матрак се купува както се купуват обувките - с мерене.Затова STARTи АТАКА на големите мебелни магазини с мострени зали. И ако ти позволява джобчето ще си вземеш матрак по сърце. Ако удобният матрак за Glarus e TED - поздравления имат 20 модела за всеки вкус и джоб, то за Orange е продукта на ЕКОН - чудесен избор,предлагат се на българския пазар, но са висок ценови клас. Julian е в лека заблуда за дунпрена, който е също търговска марка, а общото наименование е полиуретан... Пропуска и момента, че НАНИ са се учили да правят матраци от ТЕД, но не са успяли да откраднат занаята, затова са специализирани в производството на мека мебел и полиуретан, като правят неуспешни опити в матрако -производството. Та за НАНИ или добро или нищо затова предпочитам второто... Магнифлекс - който има пари да плаща за илюзии - нека гъзарията не мори, а мъчи

    За останалите гаражни марки просто няма да си губя времето да споменавам...

    От Happy Dreams (арабска им работа - експлоатация на български жени в производството, товарят и пласират поръчките) aгресивно са решили да си направят позитивен PR на себе си и на продукта ТEMPUR (който дистрибутират в България) тук, имайки предив посещаемостта на SETCOM. За Happy Dreams или добро или нищо, а ТЕМПУР само мога да ги ожалвам имайки предвид какъв дистрибутор са си избрали.

    [/quote]
    Цитат Първоначално публикувано от Inspire
    ......john3v хубаво е да провериш във форума темата вече е коментирана

    За удовлетворението от един марак е важно да се вземат превид индивидуалните особености и предпочитания на ползвателя му - тегло, ръст, метаболизъм, алеригчност, заболявания както и особеностите на спалнята като помещение - влажност на въздуха, така също конструктивното решение на леглото. Добре е да се спазват изискванията за монтаж от производителя.Не е за подценяване производителя, какво обслужване гаранционно и извънгаранционно такова предлага.

    Матрак се купува както се купуват обувките - с мерене.Затова STARTи АТАКА на големите мебелни магазини с мострени зали. И ако ти позволява джобчето ще си вземеш матрак по сърце. Ако удобният матрак за Glarus e TED - поздравления имат 20 модела за всеки вкус и джоб, то за Orange е продукта на ЕКОН - чудесен избор,предлагат се на българския пазар, но са висок ценови клас. Julian е в лека заблуда за дунпрена, който е също търговска марка, а общото наименование е полиуретан... Пропуска и момента, че НАНИ са се учили да правят матраци от ТЕД, но не са успяли да откраднат занаята, затова са специализирани в производството на мека мебел и полиуретан, като правят неуспешни опити в матрако -производството. Та за НАНИ или добро или нищо затова предпочитам второто... Магнифлекс - който има пари да плаща за илюзии - нека гъзарията не мори, а мъчи

    За останалите гаражни марки просто няма да си губя времето да споменавам...

    От Happy Dreams (арабска им работа - експлоатация на български жени в производството, товарят и пласират поръчките) aгресивно са решили да си направят позитивен PR на себе си и на продукта ТEMPUR (който дистрибутират в България) тук, имайки предив посещаемостта на SETCOM. За Happy Dreams или добро или нищо, а ТЕМПУР само мога да ги ожалвам имайки предвид какъв дистрибутор са си избрали.

  17. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    134
    #14

    Re: Матрак - предпочитания

    Ха-ха-ха каквото има в "малкото магазинче" на каталог или като мостра на тротоара - същото ще предложат на клиента в наличност от "голямото магазинче" - явно до тротоара се простира КОМПЕТЕНТНОСТТА Ви. Матраци се показват пред малки магазинчета както ТЕД, така и НАНИ, ПАРАДАЙЗ, ЛАЙФ, HAPPY DREAMS и т.н.,

    но нямам намерение да слизам на просташкото Ви ниво.
    Моля без лични нападки
    Крис


    Има една чудна приказка "не спори глупак - ще те свали на нивото си и ще те бие с опит".

    Хайде със здраве, а предпочитанията за NICK (хубаво е да научите английския правопис и граматика, защото определено имате нужда от HELP) си ги запазете за вас -прибързали сте с писането и регистрацията във форума

  18. mitew
    Guest
    #15

    Re: Матрак - предпочитания

    Г-н многознайков (Inspire) радвам се, че силно съм ви разтревожил. Личи си от цветните ви отговори, на нещата които написах за вашият житейски опит във връзка с познанията ви за матраците и сексуалния ви живот. Относно моите познания по английски език аз нямам никакви претенции, че разбирам от всичко като вас.

    P.s. Човечето което използвате най-много ( ) прилича на магистрална жрица. Започвам да осъзнавам много неща за вас.

    Моля спазвайте добрият тон и форумните правила ! При следващо предупреждение , ще бъдат взети мерки!
    Stenly

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Матрак с нестандартни размери???
    От kod във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 15
    Последно: 24-02-13, 16:03
  2. Мебели Виденов, матрак с дървояди.
    От valerko във форум Черен списък
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-12, 10:39
  3. Помощ за избор на матрак.
    От alex84 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 34
    Последно: 21-11-11, 23:57
  4. Продавам легло с матрак
    От lorams във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-12-09, 21:45
  5. Четка за зъби - предпочитания
    От nommo във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 22-10-08, 20:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе