Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 57

Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #16
    На мен дори ми остават от план 150мин. Имам и 2000мгб и от тях остава много. Ще кажете как стигат ами повече работя и малко говоря.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #17

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    ... Ще кажете как стигат ами повече работя и малко говоря.
    И добре правиш! Много хора не се замислят, че 1440 минути са си цяло денонощие. Говорейки по толкова, те всеки месец по един цял ден си пържат мозъка във ВЧ поле. А тази процедура съвсем не е от безвредните!

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #18

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Aз смaртфон нямaм, кaрaм с един дърт СОНИ ЕРИКСОН Т290.Имaм 200 минути в плaнa си без пaри към всичко и неогрaничено към 5 номерa и ми остaвaт по 100 всеки месец, просто не говоря много.

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Живее в
    pleven
    Мнения
    855
    #19

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Аз пък съм си традиционалист-ползувам нормален телефон с най хубавата тарифа-служебната!Като ми трябва интернет-или във фирмата или в къщи на лаптопа!Нямам лимит,говоря свободно и в страната и на номера в чужбина.....Е,в ЕС де.....Като ги гледам тия големи телефони ми става лошо,че аз такъв тънък и фин ще му разкажа играта за седмица!Ползувам Самсунг,прахо и водоустойчив и с много яка батерия!.....Падал е,блъскан е,мокрен също.....Бетон!

  6. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #20

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Така е, но повече би те устройвало вместо с 1000 - с 200 минути, същите мегабайти за 10, вместо 20лв нали
    Става малко дребнаво да се търси възможно най-оптималното, но... не мога да се примиря (независимо от цената) с чистото консуматорство - покупка на стока, в случая минути без да имам никаква необходимост от тях, просто така, защото ме устройва ценово.
    E, има и по близо до това Мобилни услуги - Мобилен план на по-добра цена

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #21

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Човече, какво му е по-близото, това е пълно безумие - някаква цена, която получаваш ако купиш друга услуга...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #22

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Човече, какво му е по-близото, това е пълно безумие - някаква цена, която получаваш ако купиш друга услуга...
    Ами безумие си е, но тоя филм съм го играл по соца в още по драстичен вариант - заедно с хубава търсена книга ти пробутваха в комплект и някой от томовете на др. Т. Живков.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #23

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Виваком имат услуга, с която си добавяш каквото си искаш. Никой не е длъжен да се съобразява със странните ти изисквания, защото в реалност ти не си никакъв. Претенции към оператор може да имаш, когато станеш корпоративен клиент с поне 300 номера на абоманамент.

    Надявам се да не приемеш поста ми като упрек или нападка.
    Този пост е редактиран от gurcayy; 07-02-15 в 23:48.

  11. Junior Member Аватара на adrian_dimitrov
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    100
    #24

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Виваком имат услуга, с която си добавяш каквото си искаш. Никой не е длъжен да се съобразява със странните ти изисквания, защото в реалност ти не си никакъв. Претенции към оператор може да имаш, когато станеш корпоративен клиент с поне 300 номера на абоманамент.

    Надявам се да не приемеш поста ми като упрек или нападка.
    Колега, тук категорично не съм съгласен. Претенции винаги може и трябва да има към оператора, защото е клиент и си плаща. Той може и да няма 300 карти, но винаги може да предложи, или да откаже още много потенциални клиенти от/за дадена услуга. Още си спомням, когато станах на 18, току що беше навлязъл Виваком на БГ пазара и закарах 12 души да си направим карти на сметка, беше добра промоция тогава. Също така и не пропускам да откажа доста хора да не се набутат там, където съм се набутал аз.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,547
    #25

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Нямах предвид това. Може би не използвах правилната дума. Исках да кажа претенция като вид на недоволство към дадена услуга, която не съответства на желанията ти - като на колегата, пуснал темата. Той иска много гигабайти и малко минути и изразява недоволството си от факта, че никой оператор не предлага услуга, съответстваща на НЕГОВИТЕ нужди. Няма оператор, който да се съобрази с тях - нито тук, нито по света. Претенция относно дадена услуга, тоест да променяш или създаваш план според нуждите си, оператор ще приеме единствено, ако си корпоративен клиент. Надявам се сега да съм се изразил правилно. Иначе съм съгласен с написаното от теб.

  13. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #26

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Така е! Понякога надменността и незачитането на дребния клиент може да изиграе лоша шега и на голямата фирма. България е малка страна и най-добрата реклама е "от уста на ухо".

  14.  
     
  15. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #27

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Сега погледнах аз къде съм във Виваком : TRAFFIC UNLIMITED M+
    обем израсходвани остават
    3072000 340360 2731640
    MAXICALL M - по 240 мобилни и 240 стационарни минути
    за още 7 дни ми остават 70 моб. и 125 стац. мин. което ще стигне и остане и още "Файбър" нет и 200+ телевизионни канала общо 52.55лв.Ми добре е за мен.

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #28

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Той иска много гигабайти и малко минути и изразява недоволството си от факта, че никой оператор не предлага услуга, съответстваща на НЕГОВИТЕ нужди. Няма оператор, който да се съобрази с тях - нито тук, нито по света. Претенция относно дадена услуга, тоест да променяш или създаваш план според нуждите си, оператор ще приеме единствено, ако си корпоративен клиент.
    Всъщност, не възприемам ситуацията по този начин.
    Давам логично обяснение защо подобен баланс е необходим не само за мен, а ако не за всеки, то за повечето ползващи смартфони потребители.
    Аз не искам услуга, дефинирана от специфични обстоятелства, а твърдя, че плановете на операторите не са пригодени както трябва към масовите нужди.

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #29

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Kod, сигурен съм, че процентно хората на които ви е нужно много мегабайти бърз интернет месечно не сте много. Следователно нуждата ви не е масова. Ако много хора "мрънкат" на операторите, че им трябва нещо а те не го предлагат, рано или късно ще го предложат.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #30

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Може и да си прав, не разполагам с необходимата информация за генерални заключения. Но навсякъде около мен виждам доводи за правота на тезата ми - в градксия транспорт - всеки цъка, в кафенетата - всички цъкат, непрекъснато пищят звукови известявания за Skype, Viber отляво и отдясно, повечето модерни игри изискват връзка, цъкането изисква връзка.
    По мои наблюдения, цъкащите значително превишават говорещите...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Смартфоните с голям екран - кой да изберем?
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 169
    Последно: 12-07-16, 11:45
  2. Смартфоните с огънати екрани все пак ще се огъват
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-13, 20:27
  3. Смартфоните стават все по-достъпни и популярни
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 09-05-11, 12:49
  4. Снимка с повече Mp = файл с повече Mb? Или съвсем не?
    От roumen68 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-10, 17:40
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 11:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе