Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Резултати от 46 до 57 от общо 57
Like Tree19Одобрявам

Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #46

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Аз пък искам да не е смартфон, ама да е с три карти! Халал да са им смартфонските глезотийки, само да има камера за снимки с добра оптика!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    312
    #47

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Аз пък мисля, че операторите тайно и полека вдигат цените и дори ми намирисва на някакъв сговор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Живее в
    софия
    Мнения
    52
    #48

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    И аз съм от цъкащите постоянно.плана ми е на теленор 250мин към всички и 500мб. мегабаитите заминават за 10 дена,а от минутите винаги остават.понеже плана ми е на 20.90 сега гадовете не искат да преподпиша на 20лв.а ми набутват някакъв план за 25лв със 1000мб. и не знам колко си мин.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #49

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    В момента операторите се късат да звънят за преподписване, защото от юли месец навлиза някакъв закон, според който ще може да се прекратява договор предсрочно без неустойки.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #50

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Не съм питал , а и честно казано не са ми потрябвали (за сега) минути за разговор извън България
    Аз пуснах онлайн заявка през My Telenor за допълнително споразумение към този план - Web&Talk. 1000мин към всички национални мрежи и Международна Зона 1 (100мин. от тези 1000 могат да се ползват към Международна Зона 2 и в Роуминг в EU), 2000МБ мобилен интернет за 20лв. за 2 години.
    Точно такъв план за тези пари съм търсил винаги и за малко да го отърва ако не беше го публикувал тука. Благодаря!
    svetlio1 одобрява това.

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #51

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    И мен ме устройва идеално , както писах , ама днес не можах да посетя офис (предпочитам на място) , че може и някой бонус да дадат - на жената и смених преди две-три седмици плана и дадоха за 20лв Huawei Y511 - тъкмо на дъртото LG GT540 взе да му умира батерията ...

  8.  
     
  9. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #52

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Бонус имаш възможност да си избереш и при онлайн подновяване на договора. Излиза ти списък със страшно много телефони (някои от които вече не са в наличност) и си посочваш кой модел искаш да ти пратят с договора. Можеш да избираш, както в брой да платиш, така и на изплащане към абонаментния план. Предимството в случая е, че имаш възможност да го върнеш в 7 дневен срок (за твоя сметка) в приличен търговски вид ако нещо не си доволен от телефона.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #53

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    От вчера Теленор имат брутална оферта - 1000 минути към всички национални мрежи и 4000 Мб на макс. скорост за 20 лв на месец. Отделно имаш, доколкото помня, 400 минути и толкова Мб като резерв за целия период на договора.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #54

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Как е мобилният интернет на Теленор спрямо Виваком? В период на преподписване съм и се чудя дали да не си прехвърля номера от Виваком към Теленор. Плановете на Виваком са трагични в сравнение с другите оператори в момента или да изчакам да пуснат конкурентни? Много съм доволен от нета на Вива и не искам да съжалявам после. Какво мислите?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #55

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Изчакай
    gurcayy и adrian_dimitrov харесват това.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #56

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Цитат Първоначално публикувано от gurcayy Виж публикацията
    Как е мобилният интернет на Теленор спрямо Виваком? В период на преподписване съм и се чудя дали да не си прехвърля номера от Виваком към Теленор. Плановете на Виваком са трагични в сравнение с другите оператори в момента или да изчакам да пуснат конкурентни? Много съм доволен от нета на Вива и не искам да съжалявам после. Какво мислите?
    Закъсня човече . 12 гигабайта за 13лв за целия срок на договора . Ако има нещо на по-добра цена - дръж .
    Много внимавай до кога е големия трафик - че масово се дават много гигабайти за първите 3мес.
    gurcayy одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #57

    Отговор: Смартфоните - трябват все повече данни и по-малко минути

    Нямам нужда от толкова трафик. Интересува ме офертата, за която писах - 800 мин към всички нац. мрежи и 4 гб за 20 лв/мес.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Подобни теми

  1. Смартфоните с голям екран - кой да изберем?
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 169
    Последно: 12-07-16, 10:45
  2. Смартфоните с огънати екрани все пак ще се огъват
    От kod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-13, 19:27
  3. Смартфоните стават все по-достъпни и популярни
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 09-05-11, 11:49
  4. Снимка с повече Mp = файл с повече Mb? Или съвсем не?
    От roumen68 във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-10, 16:40
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-05-07, 10:09

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе