Страница 81 от 171 ПърваПърва ... 3171798081828391131 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,201 до 1,215 от общо 2555

Daikin - мнения за моделите на тази марка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1201

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Това го има от години,а досега Дайкин не е изпадала в ситуация да бъде компроментирана.Това са единични случай,а вносителите,поне тези,с които аз се познавам и работя,подбират някак дилърите си. Имаме случай на голяма фирма-дилър в провинцията да им бъде отказано представителството.Верно,не е заради некачествени монтажи,но поне показва,че има някакви критерии.И главния не е да се продава на всеки на всяка цена.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1202

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Не знам кое го има от години, но в момента разбирам че някой вносители на климатици подбират клиенти като пуснат търсене в google на фирми за климатици и след това предлагат много ниски цени. Това е ако е критерии здраве му кажи.

    Конкретно става въпрос за някакъв вносител на DAIKIN чийто офис е на Левски в София и Атаро в Пловдив.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1203

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Откъде имаш това инфо за търсенето на вносителя? Надявам се,не караш по тактиката " Чух от един приятел,а той пък от съседката..."

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1204

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Това беше някакъв глупав въпрос явно. Мисля че средно интелигентен човек лесно ще се сети с колко фирми за климатици работя. Най малкото вече ми цитираха блога.

    Само да уточня че може да изпадне следващият глупав въпрос. Не продавам климатици а само получавам малко информация от фирмите. И ванко моля те ако имаш нещо смислено го кажи че почвам да ти отговарям по инерция и после ме псуват че съм офтопик

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1205

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Защо се измъкваш толкова подозрително,да не казвам по-силна дума? Директно нападаш Тери груп,които са сред малкото вносители,с които се работи нормално и коректно. Дори и да са направили подобен ход за привличане на нови дилъри,това не значи автоматично,че продават на сульо и пульо,а още повече и че компроментират марка като Дайкин.Те ги внасят от 93 г ,работят само с Дайкин,и по всякакъв начин поддържат имиджа на Дайкин.А и не знам откъде си разбрал за ниските им цени.Те не дават инфо предварително,а е индивидуално чак след като започнеш да работиш с тях.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1206

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Пак сме офтопик, ама ме подсети че са тери груп. Та явно тези тери груп за 16 години не са направили никакво име и вече дават ниски цени на хора които, даже не познават, не говорим да са им продали някой климатик.

    А за ниските им цени рабрах от братовчед си дето го накарах преди 6 месеца да си направи фирма за климатици.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #1207

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Я пиши на лични колко са им ниски цените,че май нещо бъркаш...А относно името на Тери - ти едва ли си човека,който може да дава подобни квалификации.Помисли повече за твоето след идиотщините,които успяваш да пишеш навсякъде.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1208

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Колкото и да са им ниски цените няма никакво значение. Това беше преди месец и казах на хората си да не се занимават с такива далавери защото губят от имиджа си.
    Бизнес не се прави на цени а на доверие и не можеш да ходиш при този и при онзи защото са му по-ниски цените. Все едно скачаш от х на х защото на на другия бил по голям- като ти излезе името всеки ще те прави каквото си поиска, а ти ще оревеш света че не си оправен. Накрая всички няма да ти имат доверие, защото цените често се менят днес са хубави при един утре при друг и ти явно не си техният партньор- появил се някой с по-ниски цени и ти си избягал, което автоматично те прехвърля в графата ненадежден. Ще бъде нагло после да се върнеш нали.

    Що се отнася до моето име, то няма значение не вярвам хората във форума да си изградят много добро име за мен защото казвам някой истини, които обикновено болят. И затова със сигурност ще съм оплют, но засега за мен е по-важна истината отколкото моето име.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #1209

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Създай си кофти име, и на истините ти няма да вярват.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    501
    #1210

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка


  13. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #1211

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    dkolov за пореден път ти правя забележка- не говори глупости аз работя точно във ТЕРИ ,знам цените и дилърите ,и цените изобщо не са ниски...ти въобще имаш ли някаква представа за какво става дума или само си пишеш да ти минава времето...?Разбрал си от братовчед си-глупости на търкалета ,Тери нямали добро име -а защо като нямат добро име дават 6 години гаранция ,той пък и Ммитака се изказа много професионално-дайкин били ментак...Вече почвам да се замислям дали да влизам в този форум,моля другите колеги да ме извинят ,но много глупости се насъбраха .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1212

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Както и да е говорим си глопости. Не мога да кажа за името на фирмата нищо- просто не бях я чувал до този момент и не беше нормално фирма на 6 месеца да може толкова лесно да си купи daikin. Че аз даже не съм сигурен дали могат да правят конуси тези момчета. а някой им се обажда и им предлага по-ниски цени.

    P.S. Под по-ниски цени имам предивид дълърските на MMC по това време.

    Не искам да се обиждаш и много се извинявам ако съм те нагрубил, но това е самата истина и 200 лева беше разликата за един и същи модел.

    В края на краищата това няма значение нека да печелят монтажните групи ако могат, но най-много ме притесни че явно фирмата нямаше никаква информация какви хора работят в другата фирма и доколко те работят добре. Лично според мен ако това е практика и дайкин се продава на всеки който е монтажник от вчера много бързо ще стигнем до обществено мение че това не са хубави климатици.

    Не за друго, а защото и най-добрият климатик може да бъде окепазен от некадърен монтаж.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #1213

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Това, че Тери са предложили по-добра цена от ММЦ говори само, че са по-гъвкави при създалата се ситуация на пазара на климатична техника. А в ситуация като сегашната, не съм сигурен дали някоя фирма може да си позволи отказ на заявено количество, само и само защото заявилият е нов за тях и без много опит клиент.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #1214

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Да ти кажа аз имам друга теза.

    Като си новобранец отиваш да монтираш HAIER и SAMSUNG там има достатъчно работа все ще изкараш някой лев. И като се научиш тогава можеш да си позволиш да монтираш DAIKIN.

    Прилича малко на казармена история, въпреки че съм много против казармените простотоии. Но не мисля че е нормално всеки дето се е научил да дупчи дупки да може да монтира DAIKIN.

    Затова им казах да си гледат хаиерите и самсунгите и да не вирят много глава.

    В края на краищата тази криза ще свърши някой ден и е по-важно после какво ще правим. Да не се окаже че после никой не иска да купува DAIKIN защото е усрана марка.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    17
    #1215

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка

    Здрасти, на всички участници в този форум!Аз съм нов user и бих искал да купя климатик Daikin, за спалня 40м3!Бих помолил "вещите" юзъри, а и всички които имат впечатления по темата, да ми дадат съвет какви модели на Daikin,биха били подходящи,като искам модела да е Ururu Sarara и да е инвертор или хиперинвертор!Мога да си позволя бюджет около 1800-1900лв.
    Имам оферта от варненската Вулкан-2002.Дали е добър избор или...?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Daikin - мнения за моделите на тази марка II част
    От badr във форум Климатици Daikin
    Отговори: 1716
    Последно: Вчера, 12:36
  2. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 23:00
  3. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 21:44
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 14:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 13:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе