Страница 3 от 115 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 1725
Like Tree856Одобрявам

Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #31

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Весела коледа на всички.... , живот и здраве на семействата Ви.

  2.  
     
  3. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #32

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    За последен път се обяснявам че нямам никаква изгода и НЕ печеля от продажбата на климатици Дайкин,на заплата съм и ми е все едно кой какъв климатик ще си купува...Ако има някой на когото съм продал климатик нека каже ...но няма.Ограничавам се с четене и по редки посещения във форума,защото ме нарочиха за рекламен агент на Дайкин.Все едно - изказвах личното си мнение...спирам да пиша по този въпрос ,защото дразня няколко човека с проблемни климатика ...
    Ако съм засегнал някого - извинете ме моля ...
    Весела Коледа...

  4. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #33

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Стига се губи, темата е интересна и мненията ти имат значение за хората.Весела Коледа.....

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #34

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Какво го давате за пример Biro? Външното му тяло е Siesta, което е произведено главно за Италия, Испания, Франция. Нормално е да трака при ниски температури. Да е гледал като плаща! Аз в северна Италия за 4 години не помня да е имало минусови температури, какво остава за средиземноморието?! Това лято си "курдисах" два Дайкина, понеже не си струват парите и не съм доволен, догодина мисля да си сложа още 2-3 броя. Ако бях малко по-умен щях да си накачуля изхвърлените японски климатици и да се кефя на високия КОП. Падам си малко мазохист.

    Весели празници на всички.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #35

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Весела Коледа на всички
    А "четиримата" мисля да покана на чашка, така де в спора се ражда истината

  7. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #36

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Цитат Първоначално публикувано от rony67
    Весела Коледа на всички
    А "четиримата" мисля да покана на чашка, така де в спора се ражда истината
    Не бързай, и на твоите им предстой да се разтракат.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #37

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Е Биро има Сиеста ама аз имам FTXS25G и му трака рештката и има вибрации.сега какво правим,да идвам ли на чашка???

  10. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #38

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Доколкото помня ти мислеше да си вземеш като моето култово топлещо Хитачи, пък си взел Дайкин. Май помещението ти не беше малко, я кажи на колко м3 си я сложил тази 25-ца?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    92
    #39

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Даа-казано е, един от радост втори от мъка трети от сутринта, ясно е, че сбирка ще има
    НАЗДРАВЕ

  12. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    274
    #40

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    25-цата е в 13 квадрата стая.А за хитачито-не съм искал да го вземам,други ме питаха за него та за това питах.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    57
    #41

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    колега aruba man и аз съм като Биро с две сиести и при -12 преди дни нито са тракали нито тропали, не ги забелязвам, не съм ползвал досега клими но за мен са перфектни, тръгват леко тихи са и въобще нямам забележки това което ме дразни е 71gv в хола- голяма машина и естествено въздушната струя е леко над комфорта като шум, обаче преди няколко дни като беше -12градуса и климата беше настроен на 22, а поддэпжаше 23 жената каза хладно ми е и аз го натиснах на 25 градуса - нямаше и 10 минути и в хола 115 кубика с 17 кв. м. джам стана 26 градуса

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    617
    #42

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Аз и преди време бях казал, че някои хора незаслужено подценяват Сиестата, може би заради името, което навява асоциация за слабост. Това си е FTXS модел и е предшественика на Профешанал серията. Отстъпва на Профешанала само малко в СОР-а и в екстрите, иначе са отлични машини.

  16. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #43

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Dobrinov, нали и аз това казвам. Не може едни и същи модели на всички да са наред, а на 3-4 човека да им тракат. Нещо монтажа не е наред!

    Пък за Сиестата, който иска да си я слага. Аз лично след като съм платил за Профешънъл, бих искал да ми се монтира Профешънъл. По-нисък КОП и орязани екстри не ми се струва "малка разлика".





  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #44

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Арубата да не се изказва неподготвен писал съм кво е външното тяло, да рови по темите - RXS25E. Имам и сиеста в кухнята.
    Подовия ми дайкин е добър само където му трака решетката - производствен или конструктивен дефект. Монтажниците нямат общо с решетките.
    Освен това някой имал преди евтин климатик хитачи и минал на дайкин е нормално да хвали дайкина. Аз преди дайкина не съм имал други климатици и коментирам малоумните конструктивни решения само на Дайкин.

  18. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #45

    Re:Daikin - мнения за моделите на тази марка II част

    Ами ти от толкова постове с тракащи климатици е нормално да объркаш човек. Преди даже беше направил клип, на който показваше как ти тракала "Сиестата", пък хвалеше другия дето не бил Сиеста, че не тракал при -10. Сега пък Сиестата е добре, другия трака. Объркал съм, голяма работа. Да не съм длъжен да ти знам климатиците. Цитирах по памет. Хитачито е железен климатик. За 1000 лв. получаваш климатик за 1000 лв. Аз навремето ти казах да си купиш Хитачи. Сега си по-прецакан. Продай го и слагай друга марка. Аз така правя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 115 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 12-10-13, 22:00
  2. OSAKA -НИКОГА- моят опит с тази марка
    От nach във форум Климатици Osaka
    Отговори: 38
    Последно: 17-08-11, 20:44
  3. Daikin - мнения за моделите на тази марка
    От kilikanzer1976 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2554
    Последно: 14-12-10, 05:09
  4. Отговори: 64
    Последно: 20-07-09, 13:20
  5. Мнения за марка Bompani...
    От stsaki във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-08, 12:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе