Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 19

Явно серията нещо...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #1

    Явно серията нещо...

    http://vbox7.com/play:65fe60d6
    Fuji electric серия LGC

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #2

    Re:Явно серията нещо...

    Dindo, колко такива от тази серия си имал?

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #3

    Re:Явно серията нещо...

    Около 12-13
    От общо 80, но пак си е процент и то доста лош!

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    515
    #4

    Re:Явно серията нещо...

    Това се казва лош късмет.
    Явно си хванал някаква лоша партида. За година и половина от Fujitsu LGC не съм имал нито една такава машина, а бройките ми са доста повече, не съм чул и някой друг да се е оплакал от подобно нещо.
    Подобен пропуск съм наблюдавал при китайски машини след няколко години работа, като тръбата се претрива от придържащата ламарина.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #5

    Re:Явно серията нещо...

    Някаква закономерност в партидните номера можеш ли да откриеш или е независимо от това?
    (някое пияно китайче са го пуснали в завода нощем... )
    9-ки, 12-ки или от всичко наред?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    1,011
    #6

    Re:Явно серията нещо...

    dindo винаги е плюл марката незнайно защо и според мен тва е неква измислица негова и аз не съм чул откакто съществува марката да е имало подобни сцени.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Re:Явно серията нещо...

    На мен ми е интересно, дали само Fuji са засегнати, и наблюдаван ли е ефекта при останалите клонинги?

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #8

    Re:Явно серията нещо...

    Цитат Първоначално публикувано от TIMBERLAKE
    dindo винаги е плюл марката незнайно защо и според мен тва е неква измислица негова и аз не съм чул откакто съществува марката да е имало подобни сцени.
    Плюя всички марки и модели,които струват много пари,имат изграден имидж и накрая при мен изглеждат така
    http://vbox7.com/play:3e5f7fdc
    п.с. Пак е Fuji,но може да е и FUJITSU ,GENERAL-сбирщайна е на едно място!Жалко за името!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #9

    Re:Явно серията нещо...

    Направо не вярвам...

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #10

    Re:Явно серията нещо...

    Не си длъжен, но е факт! Доказвам го с видео и ако отвориш едно вътрешно тяло на споменатите марки можеш да го сравниш! Имам и други кутсузи с други модели,но финансовия ми интерес не предполага да публикувам издънките им......ако се сещаш

  13. Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    409
    #11

    Re:Явно серията нещо...

    Вие не разбрахте ли. че този dindo продава Mitsubishi и Panasonic и плюе по FUJITSU/които им завладяха пазара/.И това го прави от години тук в форума - още преди да се появи серията LGC.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #12

    Re:Явно серията нещо...

    Ами той и Мицубиши "плюеше" при повод... пък и надали от форума ще се юрнем точно при него всичките. По-скоро съм склонен да му вярвам.

  16. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #13

    Re:Явно серията нещо...

    С падането на цената пада и качеството. Нормално е да има проблеми с качеството на заварките.

    Също както изглежда е и нормално за тези 3 марки при ниски температури при някой техни модели да се налага ти да ги топлиш, а не те теб. Говоря за студеното време и проблема с първоначалното завъртане на компресора, който, за да тръгне се налага да се топли с пистолет за топъл въздух. Естествено преди това се налага малко да се поразхвърля външното тяло за да се стигне до компресора.

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #14

    Re:Явно серията нещо...

    Цитат Първоначално публикувано от dan66
    Вие не разбрахте ли. че този dindo продава Mitsubishi и Panasonic и плюе по FUJITSU/които им завладяха пазара/.И това го прави от години тук в форума - още преди да се появи серията LGC.
    Не ми е в кръвта да се заяждам на дребно, но щом съм казал А трябва да кажа и Б.....и така
    Операция на "сърцето" на Panasonic CKP/всички от тази серия да се готвят за нея-същата като DKE,че и компресора е SCROLL!!!!!/
    Клиента се обажда в сервиза и казва ,че климатика ръмжи,тропа,и буди съседите,дори дюбелите на конзолите започнали да поддават!Ами сега,часът е 19 и си е тъмно за оглед...
    Сутринта рано сме на адреса.Човека от другата страна на вратата ни посреща като руските "освободители" и започвамеееее....
    Машината наистина "тропа"страхотно!И шума определено е от компресора,който при повишаване на оборотите иска да изкочи от кожуха на външното тяло! Няма нужда да се убеждаваме помежду си,че е за смяна!Речено-сторено!Сваля се външното тяло и в сервиза, клиента предупреждава,че цената трябва да е поносима за ремонта!Клатим одобрително глави и се питаме къде наблизо продават кафе....
    На "операционната"маса всичко се сваля до този вид

    Следва измиване на тенекиите и грабваме новото "сърце" за болния....

    После сглобяваме обратно тялото на мъченика....



    Връщаме се при клиента.Той ни гледа с надежда,ние кимаме одобрително!Монтраме,вакуум,зареждане с везна- и о,чудо/за лаиците във форума/,климатика взе че заработи.....ами сега,трябва пари да се искат!Клиента скача като гумена топка,на мен сърцето ми се свива....
    -Колко струва....
    -ХХХ лева!С демонтаж,ремонт,компресор,фреон,профилактика и монтаж!
    Оня подбелва очи и припада!Сега му търсим донор за неговото сърце!Дали Чирков още практикува и има ли някой донор във форума ди си "даде" сърцето на клиента...
    Хайде,стига до тук...Може да се трие от модераторите!

  18. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #15

    Re:Явно серията нещо...

    Уф, това е от японските скролове... Единичен случай ли е това - казваш "всички CKP" Какъв точно беше проблема, отворихте ли проблемния компресор?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Появи се заместника на FD серията, серията FH
    От edi1 във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 806
    Последно: 28-01-18, 19:07
  2. GE серията на ME - мощности 25 и 35
    От d_imige във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-11, 09:59
  3. Варна явно е с картонени козирки !!!
    От izwerga във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 41
    Последно: 18-01-08, 09:45
  4. Отговори: 3
    Последно: 29-03-06, 09:53
  5. Платена (явно) публикация от MS срещу браузъри
    От Topper във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 21-10-04, 16:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе