Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 41 от общо 41
Like Tree11Одобрявам

Fujitsu ASYG09LUCA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    2
    #31

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Ok ,не съм искал да подразня никого,просто споделих наблюдения..

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #32

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    И 12LGC в момента работи on/off в близо 30м2 настроен на 22гр. ,но падне ли темп. под +2 гр. нещата си идват на място.
    rosswen одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    78
    #33

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    09ltca в 20м2 настроен на 23 държи 24.5 от няколко дни е на он-офф въпреки загубите на стаята. Просто в топло време няма как да работи нон-стоп та дори и да има много нисък минимум загубите при 10 външна и 20 вътре и то с добре изолирано помещение са малки и той няма смисъл да хаби излишно енергия и да презагрява стаята. Паднели температурата около 2-3 градуса ще видиш, че ще започне да работи без да спира на ниска консумация. При мен до -1/-2 работи почти винаги на минимума около 270вата.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #34

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Хора, вие не спите ли бе? Явно аз очаквах друга работа на машината. А и как издържате на високи температури? На мен над 22 ми става доста влажно.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #35

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Можеш ли да формулираш по добре оплакването си? Писането по форуми се прави с цел и други след теб да имат полза.
    Ако загубите на помещението са малки може да го настроиш на най-ниска степен на вентилатора и тогава няма да ти прави впечатление кога спира или тръгва, ако това е проблема.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #36

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Не мога да настроя вентилатора. Настройвам го на някаква степен, духа известно време както съм го настроил, прави 1-2 on-off , и после както му е кеф.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #37

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Няма как да духа както му е кеф ако си го настроил на най-слаба степен.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #38

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Здравейте колеги, някой може ли да ми даде линк от където да си изтегля упътване на Български език за този модел климатик. Защото днеска ми го монтираха и гледам, че в книжката има упътване на всички други езици освен на БГ.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    105
    #39

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    Турбината настроена на 4 по дистанционно а климата духа както и е кеф. Не ми се прави клип да покажа. А ето това може да свърши работа на колегата ''nencho_ivanov''
    http://*********/userfiles/product_fi...UCA-manual.pdf

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    29
    #40
    Цитат Първоначално публикувано от zliqiliq Виж публикацията
    Турбината настроена на 4 по дистанционно а климата духа както и е кеф. Не ми се прави клип да покажа. А ето това може да свърши работа на колегата ''nencho_ivanov''
    http://*********/userfiles/product_fi...UCA-manual.pdf
    Благодаря!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    33
    #41

    Отговор: Fujitsu ASYG09LUCA

    При мен 12 LUCA не пада под 300 вт. консумирана мощност, сега е топло и работи on/off. Писано е в и други теми, че на около 21-22 градуса настроени на дистанционното при мен работи само на две скорости на medium и на тих режим, когато си направи температурата и на FUJI -то е така. Забелязвам, че na minimum прави доста по голямо течение от Fuji-то и не е много приятно когато не топли а върти въздуха . Нещо май куца софтуера не знам другите марки как са. Може би трябва да се гледа на всеки климатик колко м3 въздух превърта на минимум за да не става течение. Жените вкъщи само мрънкат за това не разбират, че съм взел топлещ и икономичен климатик поне на хартия сега ще го изпробвам зимата.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Избор на климатик , FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB VS FUJITSU ASYG12LTCA/AOYG12LTC VS DAIKIN FTXS42K
    От schwepsi във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 1
    Последно: 07-04-14, 07:27
  2. Fujitsu ASYG09LUCA или Daikin FTXS20K
    От RUBINIO във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 25-01-14, 17:53
  3. Daikin FTXS20K или Fujitsu ASYG09LUCA
    От RUBINIO във форум Климатици Daikin
    Отговори: 6
    Последно: 16-01-14, 17:35
  4. Избор между Fujitsu ASYG09LUCA или Daikin FTXS20K
    От RUBINIO във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 16-01-14, 17:34
  5. Каква е разликата между(Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric) и кои да избера
    От bat.zdravo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 19
    Последно: 28-07-11, 00:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе