Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 45 от общо 45

Премеждия с нов Хайер

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    4
    #31

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Другия ми е осака и си помни всичко
    Не е детска,а спалня,още са малки и спят при нас

  2.  
     
  3. INB
    INB е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    2
    #32

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Здравейте,
    Проблемите при този климатик само при режим на затопляне ли са се проявявали или и при охлаждане?
    Заради предстоящите жеги набързо поръчах един такъв от Технополис, но сега виждам какво е писано тук...
    Дава ли някакви проблеми този модел и при охлаждане? И дали въобще са отстранили проблемът, за който е писано горе?

  4. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #33

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Защо си давате парите за некачествена техника бе хора.. При силно ограничен бюджет има добра алтернатива, вместо боклукчава китайска недосмислица.

  5. INB
    INB е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    2
    #34

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Еми въпросният боклук вече е сложен и имам въпроси.
    Нормално ли е при охлаждане непрекъснато да работи. Имам предвид, че дори при достигната температура работи непрекъснато монотонно. Нито спира, нито силата на струята намалява. Вчера си играх много време и задавах дори стайната температура, но колкото и да го чакам, климатикът си духа монотонно с една и съща сила на струята. Пробвах го и на затопляне, но тогава струята става съвсем слаба, когато затопли стаята, а след това пак тръгваше, което е нормално.
    Нормално ли е при охлаждане да работи нон стоп?

  6. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #35

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Ако подмине зададената температура след малко трябва да спре компресора и да остане само на вентилатор. Другото е както производителя е направил софтуера (степените на вентилация). Но важното е да смогва да охлади помещението. Не го мисли толкова.

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    5
    #36

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Цитат Първоначално публикувано от Rumb@ta Виж публикацията
    Защо си давате парите за некачествена техника бе хора.. При силно ограничен бюджет има добра алтернатива, вместо боклукчава китайска недосмислица.
    Какви са добрите алтернативи при ограничен бюджет (за климатик, който се ще се използва предимно за охлаждане, но и за отопляване преди да псунат ТЕЦ-а)?

    Какво е мнението ви за Beko?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #37

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Цитат Първоначално публикувано от borisy Виж публикацията
    Какви са добрите алтернативи при ограничен бюджет (за климатик, който се ще се използва предимно за охлаждане, но и за отопляване преди да псунат ТЕЦ-а)?

    Какво е мнението ви за Beko?
    Сложи едно Gree cozy, едва ли е по-скъпо от Бекото.

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

  10. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    5
    #38

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Да, като цяло като цена са 1:1, но виждам че предлагат и 60месеца гаранция на компресора, което липсва при Беко. По принцип се бях спрял на модела на Haier, който се обсъжда в тази тема, но май ме отказахте. Алтернативата беше това.

    Като цяло Gree ли са най-надеждни в ниския (до среден клас)?

  11. Member Аватара на Ventsislav Negentsov
    Тук е от
    Feb 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    901
    #39

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Cozy се продава изгодно и като Sang GWH09ma или 12ma. Това като евтин и читав вариант. Друг добър вариант е AUX SUVR1di. 33кг външно тяло,10.5 вътрешно, безчеткови мотори навсякъде,яко дистанционно,датчик на външната пита,лакирани платки поставени в Ipx4 кутии...
    За Беко нямам наблюдения. Пералните им са добри, климатиците не знам!
    Старите неинверторни Беко още се чуват по фасадите на по 10 г, новите обаче как са и дали топлят...
    Този пост е редактиран от Ventsislav Negentsov; 23-06-16 в 00:28.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #40

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    В повечето случаи,когато някой пита за климатик за охлаждане го ползва и за отопление.
    Този пост е редактиран от avenger; 23-06-16 в 09:14.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #41

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Не е точно така. Моите от 10-12г. се ползват само за охлаждане. След 1-2 опита на жената и дъщерята за отопление, като ги сложат на 27-28гр. (мислят си, че колкото повече градуса сложат толкова по-топло щял да духа) и веднага пускам котела на газ.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    5
    #42

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Аз се отоплявам на ТЕЦ и да, колкото и малко ще ползвам климатика за отопление в дните и седмиците за отопление, така че поне за мен не е толкова важно уреда да работи при ниски температури, а по-скоро надеждността.

  16. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    3
    #43

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Вчера си купих и аз въпросната машина. Жалко, че не влезнах да прочета предварително. Все пак коментарите са от 2015г. Ще видим дали са коригирали нещата в Практикер или ще се белосвам.
    Този пост е редактиран от avenger; 03-05-17 в 13:04.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #44

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    Дано да са подменили фърмуера и така да ги продават, иначе си е доста разправия.
    Ако не се подменили платките, най-добрия вариант е от сервиза да се замотат повече от месец и да се възползваш от правото си да го върнеш и да вземеш друг.
    Аз имах късмета, от сервиза да се замотаят и успях да го върна и да взема друга машина.
    Успех!

  18. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    3
    #45

    Отговор: Премеждия с нов Хайер

    На днескашният ден и имайки в предвид силният дъжд, си го пуснах на топло на 25 градуса. Оставих го да работи цял ден проблем не съм открил. Ако излезе нещо ще се върна да пиша. мога да кажа че на този етап съм доволен а на зима ще видим.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. мотор на турбината за хайер 22
    От mjechev във форум Климатици Haier
    Отговори: 0
    Последно: 05-09-11, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе