Резултати от 1 до 2 от общо 2

Евентуален проблем с инверторен климатик Haier

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2015
    Мнения
    27
    #1

    Евентуален проблем с инверторен климатик Haier

    Днес, след като го пуснах, ми направи впечатление, че издава звук от вътрешното тяло , наподобяващ брум на трансформатор. Не съм го чувал досега. Шуми във всички режими. Сигурен съм, че не е от вибрация или нещо такова, по-скоро някакъв вътрешен елемент. Освен това ми направи впечатление, че го бях настроил на 23 градуса, тръгнаха външното и вътрешното тяло, направи 25 градуса , при което външното тяло спря нацяло, а вътрешното продължи да духа, но студено. Съответно след малко температурата падна до 22 градуса, външното тяло тръгна и почна да духа топло. Преди да се появи шума не беше така. В смисъл, поддържаше си градусите +- 1-2, външното тяло си работеше постоянно, само менеше оборотите (като го включа по-бързи, след това по-бавни). на какво може да се дължи шума и каква е връзката с промяната на работа.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    136
    #2

    Отговор: Евентуален проблем с инверторен климатик Haier

    Аз този брум го чувах от началото. И на охлаждане мисля че си го имаше. Но за работата при топлене не мога да кажа, защото моя не работи в този режим и вече 1 месец не са го оправили и ми стои разглобен вкъщи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с начина на работа с инверторен климатик Самсунг
    От PESHO OT MARS във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 23
    Последно: 20-10-15, 07:38
  2. Отговори: 1
    Последно: 06-10-15, 20:09
  3. IPM модул за инверторен климатик Haier HSU-12HT03(B)
    От 860201 във форум Климатици Haier
    Отговори: 10
    Последно: 12-01-14, 13:25
  4. Продавам Инверторен климатик HAIER
    От arwen5 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 03-10-13, 14:13
  5. Продавам инверторен климатик HAIER HSU-22H03/R2(DB)
    От oci81 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 26-12-12, 16:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе