Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Какво пък е това?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    102
    #1

    Какво пък е това?

    Разглеждайки сайта на Тмаркет попаднах на следната "находка".Ако,това дето го пише в описанието е вярно,сигурно ще си заслужава 1000 лева с монтажа.


    http://www.technomarket.bg/products/...-as-12ur4sggvq

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Какво пък е това?

    Абе те и на китайските касетофончета пишат 200W мошност ама...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    999
    #3

    Re:Какво пък е това?

    Много добре изглежда машината с двуредов топлообменник и Sanyo компресор но дали е достатъчно това?

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Re:Какво пък е това?

    Аз като гледам из мрежата, тоя модел е непознат на света.

  6. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #5

    Re:Какво пък е това?

    Този lg-s-09at е дажи по-евтин... а пък и едва ли Hisense ще е по-добър.

  7. Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    478
    #6

    Re:Какво пък е това?

    Не е находка, просто собственика, държащ правата за тази марка си отиде от този свят май беше миналата година. Мир на праха му. И сега кой каквото вземе. Нищо чудно Техномаркет да са изкупили останалите количества на килограм и да са омели складовете на обезглавената фирма. Тази марка се появи в ТМ май миналата есен, просто не беше налагана особено много

  8.  
     
  9. Member Аватара на turboie
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    495
    #7

    Re:Какво пък е това?

    На ли неси мислите че за 1000 лв ше получите това което пише Или пак ако го получите колко време ще изкара ???

    Този КОП дори и дае реален тои е при номинала А какво става при минимал и и максимал дали пи минимал се вдига едвали сигорно пада и при максимал също пада С климатик испълнен с капилярка не очакваите чудеса особеноо при хансес

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    14
    #8

    Re:Какво пък е това?

    По принцип Хайсенс е отлична марка и още преди около 8 години се доказаха като страхотни климатици, най-вече инверторите. Тъст ми има такъв и е абсолютен трепач до днес. Аз тогава се изскърндзах за 300 лв и взех едн Мидея, която тази зима се спомина. Та въпросния модел в Техномаркет наистина си е находка. Няма дасбъркате, ако го вземете. Мое мнение. Вижте му коефициента на преобразуване на енергията - 4,20. Просто е жесток за тия пари.

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #9

    Re:Какво пък е това?

    Моят пък съвет е, да се избягва покупката на модели, които не познава.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #10

    Re:Какво пък е това?

    Цитат Първоначално публикувано от srtatus
    По принцип Хайсенс е отлична марка и още преди около 8 години се доказаха като страхотни климатици, най-вече инверторите. Тъст ми има такъв и е абсолютен трепач до днес. Аз тогава се изскърндзах за 300 лв и взех едн Мидея, която тази зима се спомина. Та въпросния модел в Техномаркет наистина си е находка. Няма дасбъркате, ако го вземете. Мое мнение. Вижте му коефициента на преобразуване на енергията - 4,20. Просто е жесток за тия пари.
    А я се огледай и кажи,ако видиш машина от марката,която не е ледена буца при +2,6 гр.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    84
    #11

    Re:Какво пък е това?

    Не се лъжете по СОР-а,той се мери при определени условия и затова може да видите какви ли не иинтерпретации,осебенно когато рекламната брошура е на български!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    34
    #12

    Re:Какво пък е това?

    Наистина няма точно такъв модел никъде. Има такава серия VQ, но с други означения
    тук.
    Всъщност, доколкото четох фирмата е най-големия продавач на Инверторни климатици в Китай и има доста награди за иновации (не крадени) в тази област. Друг е въпроса дали това се отнася точно за този модел.
    Ех ако беше този, определено си заслужава 1000 лв.

  16. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #13

    Re:Какво пък е това?

    Здравейте, за марката Хайсенс - наистина е един от големите производители в Китай на всичко/ то там се прави от всички всичко /, като климатици са доста добри - визирам старите им варианти, които бяха с много добра мощност за отопление и изключително безшумни! За съжаление този с 34 dB ми се струва доста шумен, а като зимата не ми се мисли.
    Високия COP не грее, по характеристика този климатик е за помещения около 20 - 22 кв.м, а за тази цена и за такова помещение могат да се вземат далеч по - стойностни и качествени климатици, като : Toshiba 107SAV-E, Daikin FTXN 35, Fujitsu 12LKC.

  17. Member Аватара на d_imige
    Тук е от
    Sep 2009
    Живее в
    Неустановено
    Мнения
    475
    #14

    Re:Какво пък е това?

    Цитат Първоначално публикувано от shami_do
    за помещения около 20 - 22 кв.м, а за тази цена и за такова помещение могат да се вземат далеч по - стойностни и качествени климатици, като : Toshiba 107SAV-E
    Фен съм на Тошковците,но с тоя модел ще топлиш 20кв/м единствено в ''Пасивна къща''
    Така че не се бъзикай с хората

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    9
    #15

    Re:Какво пък е това?

    Фен съм на Тошковците,но с тоя модел ще топлиш 20кв/м единствено в ''Пасивна къща''
    Така че не се бъзикай с хората
    Изобщо не се бъзикам. Естествено, че има значение какво е помещението, но просто давам пример, че за тези пари може да се вземе по-добра марка климатик. / А за Тошиба 107 мога да потвърдя, че със сигурност топли и помещения от 20 кв.м. и малко нагоре, достатъчно съм продал,за да го твърдя/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Идеи, какво е това ?
    От didoalfa във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 27-12-13, 20:56
  2. Какво мислите за това ТВ
    От Ibr1975 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 23-12-12, 15:59
  3. Отговори: 6
    Последно: 01-03-10, 11:59
  4. Какво е това?
    От dallaz във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 11-01-08, 16:41
  5. Какво е това в Startup ?
    От Novia във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 14-02-05, 16:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе