Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 53
Like Tree18Одобрявам

'Hitachi RAK35/PPB

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    1
    #1

    'Hitachi RAK35/PPB

    Предложиха ми този климатик за стая 28 м2, стандартна височина, юго-изотчно изложение, дограма, изолация, сравнително много прозорци. Какво ви е мнението, наблюденията, ако има някой такива?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Живее в
    Русе
    Мнения
    95
    #2

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    като машина не е зле, но ми се струва че е малък за това помещение
    VeleV.Klima одобрява това.

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #3

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от savulen Виж публикацията
    Предложиха ми този климатик за стая 28 м2, стандартна височина, юго-изотчно изложение, дограма, изолация, сравнително много прозорци. Какво ви е мнението, наблюденията, ако има някой такива?
    Търси машина с около 5кВт номинал на отопление.

  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #4

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Здрвейте Да се възползвам от темата на колегата за този климатик.Позната е доволна от него и ми го препоръча -ползва го в 23 квадрата стая-север -изток без- съседи под нея.На мен ми трябва за стая със скос югозападно изложение 19 квадрата,но с 3 прозореца (отваряеми) Нова сграда-последен етаж.Варна е мястото и живея на високо-абсолютен ветрилник и страшна влага.Под и над нас не живее никой!!Външна изолация има,но и топло загубите са доста.Досега 2 климатика- конвенционални се провалят в това помещение Medea 12 MSV1 -най-много 20 градуса при отопление правеше при външна темп.-3! ВТОРИ опит направих с GENERAL 12 usb.Малко по- добро постижение +22 градуса при външна -5 -6 градуса и толкова от тези два климатика.Медейката не ми я вакумираха,но с Генерала бе уж на ниво монтажа и фирмата вече не бе Термо клима Не знам вече какво да сложа в това помещение-хем съм спортист, а все ми е студено.Помагайте Струва ли си този климатик? P.s.Освен това ми се иска и да попитам дали е безшумен (не при -15 де)че да си слушам ламповия усилвател с кеф
    Този пост е редактиран от martosblack; 16-11-14 в 16:06.

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #5

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Не е зле Хитачито но зависи каква сума сте решили да инвестирате. Има много по добри климатици.

  7. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #6

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Ниските класове на Хитачи са с много компромиси. Лично на мен, два провала при избора на правилната машина, биха ми дошли в повече. Щях да си остана и тази зима с дженерала, спестявайки пари за нещо по-добро. А бюджетният избор за това помещение е доста голям, ако в него няма да се спи. Сещам се за три различни модела, по-добре топлещи от това хитачи.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #7

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Ами бюджет около 1400 -не се спи в стаята, а Валев злополучната Медея ти ми я предложи преди 5 години Значи-милата едвам се справя в момента в 14 кв.спалня със скос Естествено съм и разкарал щуцера и при -7 през няколко часа съм с кофата с горещата вода да размразявам! Верно е фче и тази спалня е северна и е абсолютна морга, ама все пак..... Я ги дай тези 3 модела, моля колега Додо
    Aleksandars одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #8

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Аиде сега аз съм виновен за избора ви.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #9

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    Аиде сега аз съм виновен за избора ви.
    не те укорявам, споко.Крайното решение съм го взел аз в края на краищата-ти само много я превъзнасяше тогава

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #10

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    За тази сума има два варянта с монтажа Panasonic re12qke и General ashg-12lmca

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #11

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    За тази сума има два варянта с монтажа Panasonic re12qke и General ashg-12lmca
    ще топлят ли при -15?Идеална тренировка ми е сутрин с кофата с горещата вода,ма одъртявам за тези упражнения веч

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #12

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    За втория съм убеден масово го монтираме първия е нов нямам наблюдение но е добре направен и ще се докаже.

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #13

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima Виж публикацията
    За втория съм убеден масово го монтираме първия е нов нямам наблюдение но е добре направен и ще се докаже.
    Благодарско, Велев

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #14

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Ами бюджет около 1400 -не се спи в стаята, а Валев злополучната Медея ти ми я предложи преди 5 години Значи-милата едвам се справя в момента в 14 кв.спалня със скос Естествено съм и разкарал щуцера и при -7 през няколко часа съм с кофата с горещата вода да размразявам! Верно е фче и тази спалня е северна и е абсолютна морга, ама все пак..... Я ги дай тези 3 модела, моля колега Додо
    Отдели още 700лв. и вземи Fujitsu 12LT, да ти е мирна главата и да не правиш четвърти опит... Гледам, че го предлгат някъде на 2099лв. с монтаж.
    Този пост е редактиран от pilot; 16-11-14 в 17:24.

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #15

    Отговор: 'Hitachi RAK35/PPB

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Отдели още 700лв. и вземи Fujitsu 12LT, да ти е мирна главата и да не правиш четвърти опит... Гледам, че го предлгат някъде на 2099лв. с монтаж.
    Хахаха, ами аз все на интересни климатици попадам Но да си призная и прекалено неглиже я карах до този момент с климатичната техника и все на студено стоя 5 зими вече.Жената каза,че тази евентуално ще е последната зима,през която ще ме изчака да купя нещо читаво за греене и после вдига ръце от мен ...Само с алкохол, лицеви опори и лампови усилватели( които ако и да греят много по-скоро душата топлят...)не ставала работата Та след такива тежки думи май се налага да взема нещо читаво за топлене накрая Благодаря Пилоте сега ще го огледам и този вариант.
    spas.slavchev одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. HITACHI RAS/RAC-E14H3 срещу HITACHI RAS/RAC-E14H2
    От metalsun във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 9
    Последно: 27-01-12, 19:08
  2. Hitachi RAS-D14EX2 или Hitachi RAS-D14EX3
    От bebka във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 06-01-12, 21:07
  3. Hitachi Малайзия или Hitachi RAS/RAC-35YH4 (Китай)
    От conan във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 4
    Последно: 19-09-10, 16:42
  4. Hitachi RAS/RAC-E14H2 или Hitachi RAS/RAC-D10EX3
    От Svetlio70 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 04-06-09, 13:23
  5. Hitachi RAS/RAC-E10H2 vs. Hitachi RAS/RAC-E08H2 vs. Osaka CH-09-LBP inv.
    От titan_83 във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 37
    Последно: 12-01-09, 19:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе