Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 76 до 87 от общо 87

Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    3
    #76

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    А този дали ще свърши работа Panasonic CS/CU-UW12GKE. В няколко магазина ми казаха ,че новите панасоници не били както едно време и ми препоръчаха мидеа. Аз от панасоник имам добри впечатления,но е купуван преди 5 години...
    Този пост е редактиран от justify; 23-04-13 в 22:02. Причина: Не давай линкове към сайтове на климатични фирми защото това е нарушение на правилата на форума.Пиши марката и модела

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #77

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Прочети какво пише тук: https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%B8%D0%BA.html . След като видим бюджета можем да разсъждаваме...

  4. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #78

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    chudenka , за твоите 25m² и предложенията които показваш, ми се струва, че искаш да "ловиш маймуни с трици"...Извини ме за израза, но при твоите условия, те е необходима машина която да отдава номинално поне 4.2 kW. Щом разглеждаш подобни модели, от сорта на мидея и др. подобни (блестящи само с външен вид - то и това не е сигурно), значи бюджета ти е ограничен. Бих ти предложил да помислиш да си закупиш читава машина с кредит ЕЕ или по някакъв друг облекчен за теб начин. Друг е варианта да се замислиш и за употребяван японски климатизатор. Иначе, от новите машини, примерно един CS-E12NKEW~CU-E12NKEW-3 ще ти пасне идеално на условията...Скоро време пак ще има намаления по големите вериги, така че може да се възползваш.

  5. Senior Member Аватара на valen1
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    2,715
    #79

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    chudenka, И двата модела 12-ки на Panasonic и Midea не са подходящи за отопление на помещение 25m2, освен ако то не e силно изолирано.
    Този пост е редактиран от valen1; 24-04-13 в 22:09.

  6. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #80

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    ЧУДЕНКА хич не се чуди ,а сега дай лев,за да ти е после кеф............

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    3
    #81

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Хехех, и аз искам да ми е кеф,но лева го дава хазяина,иначе всеки знае кое е хубавото...Благодаря на всички отзовали се все пак

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    105
    #82

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Здравеите тази цена вярна ли е 399 http://www.omegaclima.com/media/cata...a-12hrn1_5.png и има ли някаква уловка?
    Midea MFF-12HRDN1


  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #83

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    къде на снимката видя климатик............

  11. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #84

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Това е цена само за вътрешно тяло.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    209
    #85

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Някой има ли впечатления от MS12FU-12 hrfn1 F8.

    Ползвам 2 такива 12-ки от месец. За сега се държат прилично и топлят културно, като работеха в мъглата тези дни до -5. Работят тихо, разпразяват се добре.

    Замерих тока на консумация и показа 3 ампера при натоварен компресор и духане на топло от вътрешното тяло.

    За тия климатици е дадено по спецификация че и външният им вентилатор е правотоков и с 12 степени на реглаж. Което оптимизирало максимално работата им и консумацията им.

    Незнам дали 3 ампера е добре или не при тия мъгли и студ под нулата, но за Медея е това. Ще видя колко ток ще изгорят другият месец.

  13. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #86

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    отопление 1-4.5 кВ .. вътрешното тяло е цели 7 кила .. дано не си ги сложил в стаи по големи от 15 квадрата ..

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    209
    #87

    Отговор: Препоръчайте Midea 12-ka за отопление

    Някой има ли впечатления от MS12FU-12 hrfn1 F8.

    Ползвам 2 такива 12-ки от месец. За сега се държат прилично и топлят културно, като работеха в мъглата тези дни до -5. Работят тихо, размразяват се добре.
    Задал съм им 24 градуса и в стаята е прилично топло.

    Замерих тока на консумация и показа 3 ампера при натоварен компресор и духане на топло от вътрешното тяло.

    За тия климатици е дадено по спецификация че и външният им вентилатор е правотоков и с 12 степени на реглаж. Което оптимизирало максимално работата им и консумацията им.

    Незнам дали 3 ампера е добре или не при тия мъгли и студ под нулата, но за Медея е това. Ще видя колко ток ще изгорят другият месец.
    Този пост е редактиран от kossis; 17-12-14 в 12:39.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 14-12-12, 13:53
  2. Препоръчайте ми Midea за целогодишно ползване .
    От evsibo във форум Климатици Midea
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-12, 04:49
  3. Препоръчайте ми Midea
    От wizard2000bg във форум Климатици Midea
    Отговори: 3
    Последно: 28-09-10, 01:45
  4. Моля препоръчайте ми Midea
    От yelena във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 05-09-10, 17:15
  5. Midea MSR5-9HRN1-QC2 - става ли за отопление?
    От towko_aa във форум Климатици Midea
    Отговори: 17
    Последно: 23-03-09, 23:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе