Страница 3 от 231 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 3460
Like Tree1673Одобрявам

Климатици Mitsubishi Heavy

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    408
    #31

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Mitsubishi Electric
    9000 bTu/GC-25/ COP-3,76
    12 000 bTu/GC-35/ COP-3,26
    18 000 bTu/GB-50/ COP-3,03
    Това са стойоностите по паспорт в режим охлаждане,малко по-високи за отопление.
    Информация за цени и данни
    http://www.climacom.com/pdf/WEB%20Rac%20Split%2007.pdf

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    157
    #32

    Re:Климатици MITSUBISHI

    http://www.impera-climate.com.ua/goods/450.html ...Mitsubishi Electric MSZ-FA25 VA DeLuxe.Ето едно Мицубиши дето се предлага масово на руския пазар, а у нас го няма,или поне не намирам нищо за него.Дори чета ,че е първия модел на фирмата ,коийто е пуснат едновременно за японския и европейския пазар. Вносители защо спите бе ?

  4. Yas
    Yas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    121
    #33

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Има го.
    Климаком го предлагат.
    Преди две години, когато си закупих стандартния инвертер - 25-ца също се предлагаше този модел, т.е. поне на мен ми се струва не много актуален модел и
    честно казано за тези пари - 1725 лв. с ДДС си мисля, че по-удачния избор е митсубиши хеви - по-висок COP - 5.45. (но пък е по-маломощен).

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    10
    #34

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Доставиха ми днес Mitsubishi вътрешно тяло MSZ-GB50VA-E1 и външно тяло MUZ-GC35 VA-Тайланд, имали някакво значение,че са различни.Освен,че вътрешното е клас B,а външното клас А.Като разлика само това намерих в нета.Ако някой специалист знае нека да даде повече информация.Можи ли така да се поставят,няма ли това да се отрази и на сметките ми и пр.
    Днес фирмата дойде и ми смени вътрешното тяло.Сега какво ще ми кажете добър ли ми е избора Mitsubishi MSZ-GB35VA-E1 .

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    306
    #35

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Мися че този климатик няма изобщо да работи нормално. Как едното е GB50VA а другото GC35VA нещо има объркано.

  7. Yas
    Yas е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Jul 2001
    Мнения
    121
    #36

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Според мен е странно...
    Значи клас А е вътрешното, а клас В - външното. Макар че звучи не много научно и вътрешното да се класифицира с А, В, С и т.н. Мисля, че целият агрегат се определя в някакъв клас.
    Според сайта на климаком
    MSZ-GB50 VA се окомплектова с MUZ-GB50 VA.
    При 50-ка битрябвало и вътрешното да е с по-големи размери.

    Проблем ли е да питаш доставчиците защо тъй са окомплектовали климатика?
    Опс - дремя нещо значи са ти сложили по-мощно вътрешно - ами пак ми се вижда странно.
    Все си мисля, че 35-ца и 50-ка не е много правилно да се окомплектоват.
    Но любопитно какво ще кажат спциалистите.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    48
    #37

    Re:Климатици MITSUBISHI

    dalaveras, браво от толкова много питане май накрая са те пуснали по пързалката Я кажи коя фирма ти го мотира и продаде това чудо ?

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #38

    Re:Климатици MITSUBISHI

    50-ka вътрешно и 35-ца външно dalaveras ударил си далаверата

    Коя фирма пуска тези бъзици


    Класовете на двете тела са различни по простата причина ,че са от 2 различни климатика.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    38
    #39

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Здравейте!
    Бихте ли ме посъветвали какъв климатик да си сложа?
    Става въпрос за кухня около 10 кв. м. и коридор към нея още към 10 кв. м. Климатикът ще бъде в кухнята и ще отоплява и коридора (за охлаждане почти няма да се използва).
    Пускам въпроса си тук, защото в хола (20 кв.м на 2,65 м. височина) ползвам едно Мицубиши от 5 години и желязно. 14ка е и не е инверторно. Ползвам го само за отопление и мн. рядко за охлаждане.
    Парите, които съм склонен да дам са до 2000 лв. с монтажа. За това бих препочел колеги от форума да пуснат конкретни модели, които имат и от които са доволни (дори Панасоник или Фуджитсу).

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    48
    #40

    Re:Климатици MITSUBISHI

    FatBoy, ето какво открих аз, което ще ти свърши работа ( доколко разбрах за отопление на 10+10=20 кв.м. )
    Toshiba - RAS 10 SKV-Е Inverter DC Hibrid ; Mitsubishi - SRK 25 ZG-S Inverter DC - VPAM ( като мисля, че и 20-ка може да свърши работа ); Mitsubishi - SRK 28 HG-S Обикновен ; Fujitsu - ASY A9LCC Inverter DC V-PAM

    Пак да кажа от личен опит съм доволна страшно много от Fujitsu - ASY A9LCC Inverter DC V-PAM и Mitsubishi - SRK 25 ZD-S Inverter DC - VPAM - като по-скоро клоня към Мицубишито - по-тихо е, но пък за кухня не мисля, че има толкова голямо значение ?!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    10
    #41

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Днес фирмата дойде и ми смени вътрешното тяло.Сега какво ще ми кажете добър ли ми е избора Mitsubishi MSZ-GB35VA-E1

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    476
    #42

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Цитат Първоначално публикувано от dalaveras
    Днес фирмата дойде и ми смени вътрешното тяло.Сега какво ще ми кажете добър ли ми е избора Mitsubishi MSZ-GB35VA-E1
    А външното ти тяло още MUZ-GC35 ли е ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    10
    #43

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Да външното тяло си остана същото MUZ-GC35

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    38
    #44

    Re:Климатици MITSUBISHI

    Цитат Първоначално публикувано от Stra4iatela
    FatBoy, ето какво открих аз, което ще ти свърши работа ( доколко разбрах за отопление на 10+10=20 кв.м. )
    Toshiba - RAS 10 SKV-Е Inverter DC Hibrid ; Mitsubishi - SRK 25 ZG-S Inverter DC - VPAM ( като мисля, че и 20-ка може да свърши работа ); Mitsubishi - SRK 28 HG-S Обикновен ; Fujitsu - ASY A9LCC Inverter DC V-PAM

    Пак да кажа от личен опит съм доволна страшно много от Fujitsu - ASY A9LCC Inverter DC V-PAM и Mitsubishi - SRK 25 ZD-S Inverter DC - VPAM - като по-скоро клоня към Мицубишито - по-тихо е, но пък за кухня не мисля, че има толкова голямо значение ?!
    а къде мога да ги погледна тези модели. Последните 2 Фуджитсу и Митсубиши?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    101
    #45

    Re:Климатици MITSUBISHI

    FatBoy виж ги в този сайт http://www.ekomatik.com/

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 231 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сервизни ръководства за климатици Mitsubishi Heavy Industries
    От MHIEhelp във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 41
    Последно: 17-11-15, 14:17
  2. Отговори: 19
    Последно: 28-10-13, 20:01
  3. MITSUBISHI HEAVY SRK/SRC 20 ZJ-S PREMIUM SERIES ИЛИ MITSUBISHI ELECTRIC MSZ-FD25VA/MUZ-GE25VA
    От kalliman във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 13
    Последно: 20-09-12, 16:48
  4. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21
  5. Няколко въпроса за климатици Mitsubishi Heavy
    От roughy във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 12
    Последно: 13-06-10, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе