Страница 42 от 54 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно
Резултати от 616 до 630 от общо 807

Появи се заместника на FD серията, серията FH

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #616

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Явно са останали бройки, купени на по-висока цена и не искат да я продадат с по-ниска надценка. Иначе машина е много добра.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    17
    #617

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    а аз предлагам да прочетеш темите за 2та модела и сам да си направиш сравнение ..
    Чел съм ги, но не можах да намеря компетентен отговор на въпроса защо стария FD е по-скъп от своя наследник и кое му е по-доброто ? Извинявам се ако е разисквано вече ...

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Явно са останали бройки, купени на по-висока цена и не искат да я продадат с по-ниска надценка. Иначе машина е много добра.
    Обикновено като излезе нов модел, цената на стария пада - още повече става въпрос за техника и едва ли някой има сметка да му прашясва стоката по складовете. По обективната и логична причина би била например:по-високо качество, по-висока стойност на вложените материали или по-надеждна работа и т.н.

  4. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #618

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    От сайт до сайт винаги има разлика 50-100, че и повече лева. Цената на един сайт за мене е малко наивно да ти служи за ориентир....ето ти по-големите братчета - фд35 за 1,989.00лв. и фх35 за 2,334лв. ако ще те успокои. И двете машини са без монтажи.

    Инак, когато иде реч за "митсу", смятам, че ще си в групата на щастливите и доволните....

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #619

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от Юлиян Димитров Виж публикацията

    Обикновено като излезе нов модел, цената на стария пада - още повече става въпрос за техника и едва ли някой има сметка да му прашясва стоката по складовете. По обективната и логична причина би била например:по-високо качество, по-висока стойност на вложените материали или по-надеждна работа и т.н.
    Обикновено, ама у нас не е точно така. Примери много, както казва и preparatos и e до ценова политика.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #620

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Значи аз много исках да си сложа FD-35, обаче докато рових из ревюта, намерих данни за новия FH, чаках го към 3 месеца да дойде в България, и веднага го взех.
    Сега като ги гледам двата, ФД ми се вижда някак грозен, това е направено красиво, стилно.... малко е голямо вътрешното тяло, но при мен холът е голям и ми пасва идеално на интериора.
    Супер икономичен е ( макар че това зависи много от изолацията и изстиването на помещението ), но аз гласувам с две ръце за него.
    Ползващите ФД също са много доволни, доколкото се коментира тук и в други форуми, така че и двата няма да са грешен избор. Въпрос на визия, интериор, финанси.....
    Аз лично вече го ползвам малко повече от една година, зима, лято..... нямам забележки.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,268
    #621

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Вие с Алекси за един и същ климатик ли пишете, че хората се объркват? Единия крещи разп'ни го, а другия повтаря а-а-а-лилуя.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #622

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от avast3 Виж публикацията
    Вие с Алекси за един и същ климатик ли пишете, че хората се объркват? Единия крещи разп'ни го, а другия повтаря а-а-а-лилуя.
    Смятай как си избират жените?

  10. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #623

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    неговия е в голям хол ,там и аз бих го търпял .. но просто не е за спалня тая машина

  11. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #624

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Смятай как си избират жените?
    Ти ся както си тръгнал, да не ги изкараш "баджанаци"...

  12. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #625

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Нали знаете, че жената е като климатика - в началото духа, топли, а после само харчи пари и бръмчи

  13. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #626

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от nikolayvarna Виж публикацията
    Нали знаете, че жената е като климатика - в началото духа, топли, а после само харчи пари и бръмчи
    Хахахахахахаха Евала!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #627

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Днес реших да пиша за проблема с Auto вентилатора до Mitsubishi Electric. Минаха години и се надявах, че може да са решили проблема и да са направили машината почти идеална. След няколко часа ми се обадиха от българско представителство на Mitsubishi Electric, човекът ме попита от какво се оплаквам и т.н. Аз лично останах много учуден, че те не знаят за този проблем и явно няма други оплакали се хора.

    Криво ми е, че заради кофти написан софтуер този климатик, който според мен е много добър се осакатява по този начин. Също така си мисля, че решението на проблема е елементарно и сигурно е работа за часове на инженерите от Mitsubishi Electric, но не разбирам нищо не се предприема.

    Човекът, който ми се обади каза, че ще пише по-нататък по веригата, което ми остава лека надежда, че нещата могат да се оправят.

    Скоро ми предстои да купувам друг климатик и точно заради проблема с Auto вентилатора няма да е Mitsubishi Electric FH.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    42
    #628

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Цитат Първоначално публикувано от totopz Виж публикацията
    Днес реших да пиша за проблема с Auto вентилатора до Mitsubishi Electric. Минаха години и се надявах, че може да са решили проблема и да са направили машината почти идеална. След няколко часа ми се обадиха от българско представителство на Mitsubishi Electric, човекът ме попита от какво се оплаквам и т.н. Аз лично останах много учуден, че те не знаят за този проблем и явно няма други оплакали се хора.

    Криво ми е, че заради кофти написан софтуер този климатик, който според мен е много добър се осакатява по този начин. Също така си мисля, че решението на проблема е елементарно и сигурно е работа за часове на инженерите от Mitsubishi Electric, но не разбирам нищо не се предприема.

    Човекът, който ми се обади каза, че ще пише по-нататък по веригата, което ми остава лека надежда, че нещата могат да се оправят.

    Скоро ми предстои да купувам друг климатик и точно заради проблема с Auto вентилатора няма да е Mitsubishi Electric FH.
    А честият дефрост в който изпада също е голям проблем[emoji35] (имам и Daikin той изобщо не се сеща за това).Това за Auto kак смяташ че може да се корегира на вече продадени бройки?

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    198
    #629

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Предполагам, че са си предвидили някакъв интерфейс, през който да могат да ъпдейтнат firmware-а на машината.

    За дефростите не знам какво да кажа - не мога да го сравня с друг климатик, защото нямам, но по това, което чета много от марките работят по този начин. Пък и аз у нас направо му взимам здравенцето, когато е много студено и си мисля, че за това често дефроства.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #630

    Отговор: Появи се заместника на FD серията, серията FH

    Не е за това ,дефроства си често и това е Пробвал ли си да му пуснеш powerfull ? Забързва турбината за 1-2 минути развъртян на 1200-1300 вата ( което е далеч от максимума ) и после пак минава на 2ра степен на която си стои винаги каквото и да правиш по принцип та и тоя режим не работи за мене ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 42 от 54 ПърваПърва ... 32404142434452 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Шум при работа на минимум Toshiba .DR серията
    От Madj0 във форум Климатици Toshiba, Carrier
    Отговори: 54
    Последно: 28-01-14, 10:05
  2. GE серията на ME - мощности 25 и 35
    От d_imige във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-11, 10:59
  3. Dell добавя 3 нови модела в серията си XPS
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 18-10-10, 20:56
  4. Явно серията нещо...
    От dindo във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 18
    Последно: 29-11-09, 13:12
  5. Sony Ericsson и има ли бъдеще серията P9хх
    От RAMBO1000 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-06, 16:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе