Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 45

Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #1

    Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Здравейте,правя нова тема за болежката на моята баба беавер,от известно време ,както си работи се изключва и започват да мигат таймера и пауера,сега започна по често като застудя ,преди и по 10 дена не се беше изключвал,моля помагайте!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #2

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Мисля че тази индикация беше за проблем вътрешно тяло. Бивъра има проблеми с моторите.

  4. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #3

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Идваха техници,дигнаха ръце не знаем вика какво е нещо тоци и си тръгнаха.

  5. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #4

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    никой ли няма идея за какво става дума?

  6. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #5

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Открих грешката 59,нещата отиват на датчик на компресора.

  7. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #6

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    по скоро на компресор

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #7

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Имал съм подобни случки с бивъри, откачи от изходящата тръба на компресора датчика и виж дали ще продължи да дава грешка.

  10. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #8

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Това е само при студено време под нулата иначе няма проблем 15 дена не беше се изключвал,тази сутрин имаше слана беше -1 и 2 пъти се изключи естествено изстива и и аз усещам и го включвам,ето тук на руски го разбирам за датчик на компресора а вие?Благодаря Велев за насоката това и ще направя да видим!
    Грешки на климатици Mitsubishi Heavy Industries Ltd - ЖЕГА Сервиз за климатици


  11. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #9

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Диагностика,външна платка за сега от техниците,ще видим като го вземат утре !

    - - - - - - - - - -

    Оказа се компресор поне така констатираха техниците,че си блокирва когато иска,натовариха го до -20 градуса замръзна целия няма изключване и не можаха да го накарат да се изключи .. странно ама аз не вярвам да е от компресора и сагата продължава !
    Този пост е редактиран от toshkovich; 18-12-14 в 16:41.

  12. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #10

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    診断記号



    05�
    06�
    07�
    16�
    17�
    36�
    37�
    38�
    39�
    42�
    58�
    59�
    60
    異常または保護の内容�
    室内・外通信異常�
    室内熱交センサ異常�
    温度センサ異常�
    室内ファンモータ異常�
    ガスセンサ異常�
    圧縮機過熱�
    室外液管センサ異常�
    外温センサ異常�
    コンプ頂部センサ異常�
    カレントカット�
    カレントセーフ�
    室外異常�
    ロータロック�

    някой разбира ли за какво става дума 59 грешка преводача ми го дава "Открит ненормално"

  13. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #11

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Извадих му тръбния датчик на компресора ,пак същата работа сега е - 3 отвън след поредното му изключване не искаше да тръгва от дистанционното го изключих от щепсъла и го обърнах и работи до поредното му ,според мен при дефрост не стартира компресора примерно на 10 тия му или на 5тия му знам ли не стоя до него това е грешката му 59 start compressor errors,някви идеи от знаещите?

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #12

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Той се отказва ти не го оставяш. Заменяй го с нов.

  16. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #13

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Щом при -7 на нОвогодищната нощ не се изключи и в помещението което е 40 кв поддържаше 22 градуса при дефрост на всеки час ,има хляб още в него!

  17. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #14

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Здравейте направих си един експеримент ,сложих го на икономичен режим при -8 отвън ,спря да прави дефрост и в случая и не се изключва вече тъй като проблема е при някой си от дефростите не стартира компресора дава грешката и спира ,на другия ден поддържаше 18 градуса в помещението малко е но поне като ме няма ,няма да се изключи и защо при икономичен режим не дефроства ,някой знае ли ?А усиля ли му вентилатора и на 45 минути спира за 10 да се размразява!

  18. Junior Member Аватара на toshkovich
    Тук е от
    Sep 2014
    Мнения
    52
    #15

    Отговор: Mitsubishi Beaver srk28ssc - работи известно време дига клапите и се изключва!

    Здравейте предлагат ми компресор почти като моя само някой букви се разминават ,трябва ли всичко да е еднакво , ето ги!
    1вия е моя
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Mitsubishi SRK28SSC
    От Minkoff във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 33
    Последно: 07-02-15, 12:31
  2. Отговори: 1
    Последно: 17-12-10, 11:03
  3. popcorn a-200 забива плеването след известно време.
    От Condor във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-10, 16:25
  4. Midea MSG-18HR - спира след известно време
    От shimavon във форум Климатици Midea
    Отговори: 4
    Последно: 24-11-09, 15:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе