Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 129
Like Tree81Одобрявам

SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на SPSt
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    3,490
    #76

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Монтиран е през февруари и още нямам наблюдения при големи студове, но досега при темперирано помещение се кротва на минимум и не вее много. Нощно време го държа на тих режим и си топли тихо.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #77

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    dodo_pv ,взе ли нещо за твоята спалня?

  4. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #78

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Подаряват ми девятка LUCA на фуджицу, но мисля да си купя 20 ZM-S на мицубиши. Другия месец ще се монтира. В най-лошия случай ще се издъни през зимата, ама не ми се вярва.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,688
    #79

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Ако видиш разликата в килограмите на външните ще разбереш, че няма как да се издъни.
    dodo_pv и rosswen харесват това.

  6. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #80

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Трябва ми слаба и тиха машина, можеща да поддържа 19 или 20 градуса в стаята през големите студове. Постига се с не повече от киловатчас, максимум 1,2 kWh. Това митсубиши трябва да се справи. Винаги ще мога да го сменя с LUCA, ако има проблем с регулирането на температурата. Досега в стаята бичи едно дърто хитачи 25 CNH2, с безбройни излишни дефрости през зимата, работещо около минимума си или повторно кратковременно.

  7. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #81

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Hitachi-то е конвенционалка и по спомен имаше външна платка. От него познавам по скоро доволни , от колкото не!

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #82

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Не е конвенционалка.

  10. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #83

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    Не е конвенционалка.
    Моя грешка, обърках го с CH2 модела.

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #84

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Цитат Първоначално публикувано от ivan74 Виж публикацията
    Hitachi-то е конвенционалка и по спомен имаше външна платка. От него познавам по скоро доволни , от колкото не!

    Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
    Защо реши, че съм недоволен? За смяна на лагери на външен вентилатор е и ще се мести на по-подходящо място. За 16 квадрата спалня, с малки топлозагуби и изнервени спящи, вече има избор от по-подходящи машини. Не е конвенционалка и здраво топли. Дори със 170V мрежово напрежение, когато другите спират

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #85

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    Здравейте,
    Трябва ми едната от двете машини за спално помещение 40 куб.м. в Пловдив. По-евтиният модел е с по-голяма проектна мощност и с по-мощен компресор, според евровент-а и разни други места, където четох. Тук има оплаквания от по-скъпия вариянт, че не поддържа коректно зададената температура. Има ли някой от съфорумниците опит с двата модела, за да сподели къде са уловките, за което предварително благодаря.
    Избра ли си нещо?

  13. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #86

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    SRC 20 ZM-S ще слагам. Рядко ще върти и не ми трябват екстри. Важното е да е слаб и тих.
    Mega, ААТ и rosswen харесват това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #87

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    И при мене дилемата е подобна Дали да заменя 12-ка ЛУКА за 7-ца 20 ZM-S (понеже сега са по 1000 лева). Реално топлообменниците им са еднакво тежки. Лука има по-тежко външно тяло, с цели 1.5 кг, но те идват по-скоро от по-големия компресор. Само ме притеснява тоя минимум от 1.2 kW и да не работи прекалено много он-оф, понеже стаята ми е малка - 15 м2.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #88

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    И какво ти пука бе Баба, ако не го забелязваш, нека си работи както му е угодно.
    В момента едното ми Санчо он/оф си работи в 15м2 стая, нищо че е с 0.3 минимум.
    toto4ev и rosswen харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    453
    #89

    Отговор: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Цитат Първоначално публикувано от babati Виж публикацията
    И при мене дилемата е подобна Дали да заменя 12-ка ЛУКА за 7-ца 20 ZM-S (понеже сега са по 1000 лева). Реално топлообменниците им са еднакво тежки. Лука има по-тежко външно тяло, с цели 1.5 кг, но те идват по-скоро от по-големия компресор. Само ме притеснява тоя минимум от 1.2 kW и да не работи прекалено много он-оф, понеже стаята ми е малка - 15 м2.
    Защо не пробваш от сервизното меню,да му настроиш датчика да подържа една идея по-топло,на авто вентилатор.Ако не ти хареса тогава го жени.Струята е много по- топла и предполагам ще останеш доволен.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1,035
    #90

    Re: SRC 20 ZMX-S vs SRC 20 ZM-S

    Той минимума скача още много при студено време под 0-та и винаги ще си он офф, като степенчата конвенционалка , за малка изолирана стая едвали е много подходящ
    milanov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе