Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 55
Like Tree3Одобрявам

Климатици ELITE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #31

    Re:Климатици ELITE

    Я завърти турбината на ръка дали се върти свободно,Да не са ти задрали лагерите на мотора?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    90
    #32

    Re:Климатици ELITE

    Турбината се върни много леко , няма да са лагери , понякога като спре компресора и оборотите се увеличават докато изстуди питата .

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    444
    #33

    Re:Климатици ELITE

    спри му тока за няколко часа може да се е ошашавил нещо софта.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #34

    Re:Климатици ELITE

    За няколко часа??? 2-3 минути са достатъчни.Спри му тока-да го изключиш директно от контакта или бушона.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    173
    #35

    Re:Климатици ELITE

    Замериму капацитета на кондезатора на вентилатора.
    Може и лагерите да са заминали,на празен ход се въртят но като тръгне роторо салепва за статора.

  7. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    4
    #36

    Re:Климатици ELITE

    Имам климатик Елит AS12ER13 от два месеца. Много му е ШУМЕН ВЕНТИЛАТОРА НА ВЪНШНОТО ТЯЛО, а е на два метра от леглото ми. Ако някой е на ясно , дали има решение на проблема , моля да сподели. До него имам четири годишна мидеа от същия клас , но почти не се чува кога работи . Прави ми впечатление ,че оборотите на перката на елит-а са много по-високи от тези на мидеа-та, и че включва да върти много по-често. Иначе за топлене топли много добре .

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,763
    #37

    Re:Климатици ELITE

    valdini, когато реши да вземеш това "чудо" на техниката, не се ли осведоми за неговите минуси, защото при него плюсове почти няма?! Колкото до решение за твоя проблем, просто няма...Цялата "машина " просто е конструирана така, повече шум да вдига, отколкото да върши работа...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #38

    Re:Климатици ELITE

    Колеги някои знае ли кой е производителя на този ELITE AS-12VRE3 и има ли отзиви за него някои които го е ползвал или ползва

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #39

    Re:Климатици ELITE

    valdini,Aleksandars много точно ти го е казал.Купиш ли климатик за 500лв-радваш се,ако топли/охлажда и толкова.Пък и що не взе Мидеа,се на тая цена са,ама барем ги бива.Другото е-почваш да разглобяваш тенекийте и гледаш и слушаш.Като разбереш кво трака му подлагаш и така.Ако наистина е от вентилатора/провери за луфт/-баланс или нов лагер.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #40

    Re:Климатици ELITE

    Правят го ето тези: Kawabishi Electric Co., Ltd. От Китай на едро са по 120 долара парчето. Каквото име искаш такова ще му сложат и в крайна сметка си е пълен боклук.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    34
    #41

    Re:Климатици ELITE

    Аз съм с впечатление че ги правят галанз но може да бъркам.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #42

    Re:Климатици ELITE

    Преди си бяха отам.Сега с тея изчанчени дизайни могат и на други места да ги правят.По-евтинко де...

  16. Novice
    Тук е от
    Apr 2009
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    4
    #43

    Re:Климатици ELITE

    Имам климатик Елит AS12ER13 от два месеца. Много му е ШУМЕН ВЕНТИЛАТОРА НА ВЪНШНОТО ТЯЛО, а е на два метра от леглото ми. Ако някой е на ясно , дали има решение на проблема , моля да сподели. До него имам четири годишна мидеа от същия клас , но почти не се чува кога работи . Прави ми впечатление ,че оборотите на перката на елит-а са много по-високи от тези на мидеа-та, и че включва да върти много по-често. Иначе за топлене топли много добре .

    Ако намаля оборотите на перката , ще има ли проблем с работата на кли,атика???

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #44

    Re:Климатици ELITE

    в спалнята имам едно подобие на климатик ЕЛИТ AS 12 ER 13.забелязвам странен начин на работа..............настройка до 23 гр. ,след като достигне(предполагам) зададената температура и спира(което мисля,че е нормално),но преди да включи се чуват три чаткания на някакво реле.след като вдигна настройката на 24 и повече градуса,вентилатора изобщо не изключва,а трите чаткания на релето изчезват(чува се само един път при пуск и стоп на компресора(предполагам).вентилатора е на ауто(ако това има значение).
    та въпроса ми е нормален ли е този начин на работа и ако не да викам ли доктора.
    ...........колеги,знам че не сте длъжни да отговаряте,но моля някой да даде акъл по проблема.снощи го оставих на 23гр. и цяла вечер не се включи..............може ли да е софтуерен проблем
    а бе мушмороциииииииииииии ,толкоз ли е сложен тоз ЕЛИТ,че никой не му знае принципа на работа. яяяяяяяяяяяяяя бърже

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2008
    Мнения
    124
    #45

    Re:Климатици ELITE

    Цитат Първоначално публикувано от DUNDURMA
    в спалнята имам едно подобие на климатик ЕЛИТ AS 12 ER 13.забелязвам странен начин на работа..............настройка до 23 гр. ,след като достигне(предполагам) зададената температура и спира(което мисля,че е нормално),но преди да включи се чуват три чаткания на някакво реле.след като вдигна настройката на 24 и повече градуса,вентилатора изобщо не изключва,а трите чаткания на релето изчезват(чува се само един път при пуск и стоп на компресора(предполагам).вентилатора е на ауто(ако това има значение).
    та въпроса ми е нормален ли е този начин на работа и ако не да викам ли доктора.
    ...........колеги,знам че не сте длъжни да отговаряте,но моля някой да даде акъл по проблема.снощи го оставих на 23гр. и цяла вечер не се включи..............може ли да е софтуерен проблем
    а бе мушмороциииииииииииии ,толкоз ли е сложен тоз ЕЛИТ,че никой не му знае принципа на работа. яяяяяяяяяяяяяя бърже
    axy axy супер си е климатика не го бъзикай

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. каква е разликата между Elite 4000 usb и Elite 5000 usb
    От galev във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 09-10-09, 09:51
  2. Elite PV-371X или Elite PV-366X или Elite PV-400 USB
    От zezco във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 85
    Последно: 04-05-08, 13:39
  3. DVD ПЛЕЙЪР ELITE PV 400USB, ELITE PV 4000USB или NEO DVD-R45USB HD
    От stancho_75 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 11
    Последно: 27-02-08, 08:03
  4. Elite PV-388X срещу Elite PV-374X
    От me4tatel във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 13-04-06, 20:06
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе