Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 127
Like Tree26Одобрявам

Osaka - търся съвети и мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на kiki9999
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    89
    #61

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Здравеите.Имам Осака конвенционален на дистанционното KK10A-C21 има два бутона които не знам за какво служат моля за разяснение 1.Air refresh като го натисна веднъж на дистанц.се появява листо а на климатика 1 като го натисна втори път листото на дистанц.започва да мига исякаш равоти само вентилатора 2.AUX при натискане не се появява нищо на дистанц.и на климатика.Благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на avenger
    Тук е от
    Mar 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    759
    #62

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    За т.1 Air refresh трябва да е нещо,свързано със освежаването на въздуха.Може би вкарва свеж въздух отвън,но не съм сигурен.
    За т.2 AUX \да не е AUH\-има допълнителен външен нагревател,който при температура по-ниска от 0° трябва да се включи.

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #63

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от kiki9999
    Здравеите.Имам Осака конвенционален на дистанционното KK10A-C21 има два бутона които не знам за какво служат моля за разяснение 1.Air refresh като го натисна веднъж на дистанц.се появява листо а на климатика 1 като го натисна втори път листото на дистанц.започва да мига исякаш равоти само вентилатора 2.AUX при натискане не се появява нищо на дистанц.и на климатика.Благодаря предварително.
    Този еър рефреш най вроятно е за твой душевен комфорт да гледаш листенцето как свети и да ти "чеше" егото.

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #64

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Дай модела на климатика.

  6. Junior Member Аватара на kiki9999
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    89
    #65

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Да грешката е моя AUH е ако е за нагревател не трябва ли да си проличи по нещо я на дистанц.я на к-ка да изпише нещо.Едвали Осака конвец.за 600лв.(с монтажа)ще има такава опция да вкарва свеж въздух при положение че в момента такива к-ци с вкарване на свеж въздух са над 2000лв..Макарче и аз така си го превеждам.Модела е CH-12-JB дистанц.е KK10A-C21.Благодаря.

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #66

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Горе в дясно на дистанционното ако погледнеш внимателно ще видиш едно тънко реотанче след като си натиснал бутона.Това не означава че ще включи нагревателя.Той включва при 6 гр. разлика между зададена и тази в стаята.Има и други условия за да включи.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на kiki9999
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    89
    #67

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Да наистина се появи реотанче Благодаря много.А за Air refresha можешли да ми кажеш нещо .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    24
    #68

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    До колкото знам това е за йонизация на въздуха.. поне в моята книжка май пишеше нещо такова.. аз не откривам разлика когато работи или не, а уж трябвало да се чувства по-свеж въздуха...
    Някой който е сигурен да каже.

  11. Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    220
    #69

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от George007
    До колкото знам това е за йонизация на въздуха.. поне в моята книжка май пишеше нещо такова.. аз не откривам разлика когато работи или не, а уж трябвало да се чувства по-свеж въздуха...
    Някой който е сигурен да каже.
    -Какво да се каже.Изобщо не вярваме на такива" екстри"

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    24
    #70

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Цитат Първоначално публикувано от stoyan1960
    -Какво да се каже.Изобщо не вярваме на такива" екстри"
    Някой който е сигурен дали за това служи, да каже

  13. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #71

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    сега нека да започна така имам OSAKA CH 17 NR конвек. имам го от 10 год, и може да се сетите че имам доста въпроси свързани с него.
    1.знам че трябва да сложа някакви тампони на външното тяло защото толко мн бучи понякога че даже една година съседите от 2рия/аз съм на 1вия етаж/ искаха да ни съдят.ок разбирам ги :rolleyes: та въпроса ми е скъпи ли са?
    2.Тъй като през лятото в апар. ми е мн хладно не пускам климатиците /имам и друг в хола които е 12 инверторен чисто нов neo toshiba слава богу никакви проблеми с него дори и навън като беше -22/ та го използвам само да отоплява и понеже мн замръзва външното тяло/на osaka-ta/ и ми казаха че имало такова нещо може ли да се монтира някакъв нагревател за да не се образува лед във външното тяло?/или са ме излъгали???
    3.В този момент е спрян защото от миналата вечер ми прави някакви номера с електрониката сигурен сам защото има фреон понеже сложиха мин.година а на режим топло ми духа студено???? Защо???
    п.с. от сервиза ми казаха че бил с мотор mitsubishi тоест бил по-мощен от 17 отговарял на 18-19.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    6
    #72

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Здравейте, от доста време разглеждам форума, но сега се регистрирах и имам въпрос към вас. Климатикът, който съм си харесал е Осака CH-09DSBP. Търсех информация, но не можах да открия нищо за този модел, освен това, което ми беше казано в магазините на Eco-clima. Много моля, ако някой има същия модел или е запознат с характеристиките му да сподели. Имам една седмица до закупуването. Струва ли си покупката. Лимитът ми е 900лв. Ще го използвам за отопление и охлаждане на стая 12m2 и с изолация на тавана и 2те стени. Доколкото разбрах външното тяло е с двоен топлообменник на Дайкин, но това ми го казаха в магазина и не знам доколко е вярно. Благодаря предварително.

  16. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #73

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Бягай далече.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    88
    #74

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    ivanovvuy,тук няма да получиш отговор различен от че са боклук и за 900 лв.няма какво да купиш,това е форума на японските климатици и друго не се признава,повечето потребители са със синя кръв.Конкретно за дадения модел не мога да кажа нищо,но имам 4 осаки от друг модел който бачкат вече 7-год.без проблем,както и 11 други боклуци от всякакви марки който си бачкат без проблем.

  18. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #75

    Re:Osaka - търся съвети и мнения

    Абе с една дума трактор са тия осаки, бях на почивка в Созопол и там имаше монтирани осаки от които не можеше да си починеш такъв брум и буботене кошмар. Това че работели по не знам колко си години не е толкова важно а как работят и колко ток харчат.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 23
    Последно: 17-02-13, 14:12
  2. wifi usb adapter мнения и съвети
    От deadlybeast във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 14-12-10, 19:29
  3. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 19:49
  4. Ползвате ли GPS? Мнения, съвети, препоръки.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 27
    Последно: 31-10-06, 17:24
  5. Съвети/Мнения за ЛАН Мрежа
    От Nasko0o във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 04-04-06, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе