Страница 1 от 36 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 527
Like Tree112Одобрявам

Климатици LG

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    4
    #1

    Климатици LG

    Здравейте, никъде във форума не намерих мнения за климатици LG. Аз искам да купя един климатик за отопление с цена до около 650 лв., чудех се между MIDEA (MSG модел - 475.00 лв) и LG (турски - 660 лв.) двата са 12. Марката LG все пак е известна с някакво качество, но дали е така при климатиците? Моля за съвет!?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    37
    #2

    Re: Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от kunch
    Здравейте, никъде във форума не намерих мнения за климатици LG. Аз искам да купя един климатик за отопление с цена до около 650 лв., чудех се между MIDEA (MSG модел - 475.00 лв) и LG (турски - 660 лв.) двата са 12. Марката LG все пак е известна с някакво качество, но дали е така при климатиците? Моля за съвет!?
    За тези пари си вземи Мидея по добре правилно си забелязал че няма мнения за марката LG защото са добри в други области но не и в климатичната техника поне аз така мисла .А за Мидеята има излезнал нов модел 2006 и никак не е лош не инвертор

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    14
    #3

    Re: Климатици LG

    Че LG са калпави климатици не е тайна за никой, но преди време попаднах в един руски сайт за климатици и много ме учуди че в ***** LG е в топ 5 на климатиците. Не си спомням името на сайта но бях много учуден. Най вероятно всичко зависи от официалния вносител за дадена страна и нашият ни засипва с най калпавите или дефектни модели.

  5. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #4

    Re: Климатици LG

    Аз съм се сблъсквал с няколко,все не топлят.Единия даже нещеше да работи като е студено.

  6. Novice
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    1
    #5

    Климатици LG

    Моля за мнението ви за климатик lg art cool - http://ro.lge.com/prodmodeldetail.do...Select+a+model ? добри ли са, има ли отзиви дали са издръжливи ( сравнително нов модел са) и дали са икономични, както го дават по параметри ? Благодаря предварително !

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #6

    Re: Климатик LG

    Бягай далеч от тази марка, когато става въпрос за климатици. Същото важи и за Самсунг.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #7

    Re: Климатик LG

    kremena такъв климатик си сложи в една от стайте моята сестра щото много и харесвал и мястото било криво за друг. Невероятен трактор много шумен и с голямо потребление в сравнение с митсубишитата в другите и стай. Разочарованието и беше огромно.

  10. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #8

    Re:Климатици LG

    Например този LG сигурно е добър:
    http://absurdi.com/view/4193.html

    Работи и на дърва

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #9

    Re:Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Бягай далеч от тази марка, когато става въпрос за климатици. Същото важи и за Самсунг.
    LG- то във никакъв случаи не може да са сравнява със Самсунга - просто е много по-добър,точно този модел не е за препоръчване на като цяло са добри.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    119
    #10

    Re:Климатици LG

    Ами като цяло са добри LG тата по мое мнение. ОБАЧЕ не са мн тихи. Ако говорим за art cool с огледалния панел шума е доста голям.Иначе имат голям дебит на вентилаторите ( от където и им идва шума) . Конкретно за моя арт куул 18 инв. доста шумен но доста и мощен. Зимата кам -5 -10 си ги прави 50-55 градуса. А от големият дебит на вентилаторите идва и ниската консумция. Надявам се , че съм ти бил полезен

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    694
    #11

    Re:Климатици LG

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Бягай далеч от тази марка, когато става въпрос за климатици. Същото важи и за Самсунг.
    А че какъв е проблема с климатици LG?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    390
    #12

    Re:Климатици LG

    Ми как какво - невежеството :-)
    Някой някъде чул че климатци LG са повече art отколкото cool

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #13

    Re:Климатици LG

    Имам такъв http://www.iluminacion.almayor.biz/c...pi-362183.html
    C12AWV и както писах в една друга тема http://forum.setcom.bg/index.php/topic,32468.1920.html , всичко е ОК с изключение на шума и вибрацийте на външното тяло.
    За работа на - 20С няма дерт справя се с всякакви зададени стойности, но и си харче повечко ток от другите ми климатици.
    Незнам колко му искат в момента, но аз го купих преди 2,2г. за 1500лв. с монтажа от ТМ. Това ми бе първия климатик и все още нямах идея за тоз вид техника. Вече знам какво да купувам (100v) Japan и какво не (220v) правено за некакви селяни от Източна Европа .

    п.с. За тез пари има далеч по-добри машини.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    105
    #14

    Re:Климатици LG

    Здравейте някакви коментари за LG S12AT.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    18
    #15

    Re:Климатици LG

    Аз тази зима се топлих с такъв и съм доволен- икономичен и не замръзва. LG е Oki.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 36 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2009)
    От Lupus във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 312
    Последно: 27-11-09, 15:37
  2. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2008)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1949
    Последно: 27-12-08, 23:13
  3. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2007)
    От kantonaa във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 1699
    Последно: 31-12-07, 17:40
  4. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2005)
    От ВЕЛИНСКИ във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2332
    Последно: 31-12-05, 18:20
  5. Климатици... (обсъждане на всякакви климатици - 2004)
    От Julian във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 157
    Последно: 30-12-04, 17:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе