Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112
Резултати от 166 до 172 от общо 172

Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    112
    #166

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    Това е форум, а не място за монолози!
    Запознай се с правилата и ги спазвай. Оттук натътък поредните ти постове ще бъдат трити.
    Моля модераторите на раздела да съблюдават спазването на правилата, които са методично нарушавани от gurom от много време!
    Крис

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    112
    #167

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    Цитат Първоначално публикувано от gurom
    Това е форум, а не място за монолози!
    Запознай се с правилата и ги спазвай. Оттук натътък поредните ти постове ще бъдат трити.
    Моля модераторите на раздела да съблюдават спазването на правилата, които са методично нарушавани от gurom от много време!
    Крис
    Като си толкова всемогъщ и недосегаем, че да пишеш от мое име, да беше пренаписал и останалите ми коментари, че да знам да не си губя повече времето с писане тук.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #168

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    Цитат Първоначално публикувано от gurom
    Знам. Но ти не знаеш и отричаш формули, отричаш книги, но знай, че аз не съм майстор като теб, че да имам възможността да си експериментирам на гърба на клиента, докато се науча. Впрочем, някои от майсторите не се научават, или не искат да се научат цял живот.
    За последно бях доволен от майстор-всезнайко, когато ми налепи плочки в банята, но доволството ми продължи не повече от 3 години. Всичко уж можеше, всичко разбираше, всичко знаеше, когато го запитах няма ли да се отлепят плочките, след като не ги е накиснал достатъчно часове във водата. И за да ми докаже, че не бърза просто да ми вземе парите, дрема две-три цели нощи в банята, а като сложи плочките ми поиска по 4 мои надници на нощ, аз му дадох по 5, че знае всичко, но на третата година плочките почнаха да се отлепват. Звъня и го питам защо, той ми вика, че съм бил взел неправилните плочки, демек – аз съм си виновен, но няма проблем, той ще ми оправи грешката, обаче трябва да платя и за къртенето на цимента. Свърших всичко сам и 15 години от тогава, една плочка не ми е мръднала.

    Ето откъде идва и печално известната пагубна мания на българина да си прави всичко сам. Виждал съм отлични лекари, които бързат да свършат с пациенти, за да свършат работа, която е под достойнството или нормите на "майсторите" им в къщи. После се чудим защо не ни лекуват както трябва, защо политиците ни крадат и лъжат, защо който се докопа до пост първо гледа да се облагодетелства - ами че как по друг начин да се насмогне на майстори като теб, (които носят отговорност само на думи, а на практика клиентът им е веновен за всичко), а който не може - да си гледа безучастно или да си прави всичко сам. Ами защото има диктатура на простотията, неграмотността и наглостта у нас, майсторе – затова!
    Хараса ми много темата... За съжаление няма нова информация.
    Подкрепям напълно gurom за майсторите и услугите в България - и на мен самия ми се иска да изкарвам достатъчно, за да мога да си позволя услуги на "майсторите", но не е така и когато ми взимат малкото изкарани пари за некачествена работа, по-добре да си я свърша сам или да не правя нищо.
    Това е причината да не съм викал майстори за ремонт на бяня например - да дойде някой, който да ми се мотае и да ми опушва къщата, да изкриви плочките, и т.н. - благодаря!
    Това е и причината да си ремонтирам колата (и не само) сам - като ходех на "майстори" ми казваха, че Рено било скапана марка, защото не искат да се научат как се ремонтира с перфектно написаната документация и е по-лесно на мой гръб да сменят компонент след компонент и проблема да си стои - това и сам го мога!!!
    Да не говорим за официален сервиз, който уж трябва да работи по тази документация... или за бивш работник от такъв, който решава, че ремонтният комплект с тампони и скоби на кондензатора на климатика, който му бях купил, не е необходим. Не, няма кондензатора от вибрациите да се допира в радиатора и да се пробие - това не може да стане!
    Примери колкото щеш...

    Та интересно ми е - gurom успя ли да пуснеш климатика?

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    183
    #169

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    Чак сега виждам темата. Едно време лудите ги водеха на учет по времето на социализма. А сега не само че не ги прибират, ами и по форумите пишат. Може пък Гуром да е заминал за Япония да учи Дайкин на КОП и енергийна ефективност

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #170

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    Самсунг вкарват нови стандарти в климатичната техника. В брошурата на Т.....п..... пише, че модела AQV12PWCN има антибактериален филтър "Full HD" Следващият ще е " 3D Full HD" с комплект очила :rolleyes:

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #171

    Re:Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    не знам дали и какви стандарти вкарват, но обявиха 5 години гаранция на компресорите валидна от 01.07.2012
    това все пак е нещо...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #172

    Отговор: Моля за съвет за компресор на климатик Samsung

    вече има и модели с 10 на компресора

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 12 ПърваПърва ... 2101112

Подобни теми

  1. Избор на климатик - моля за съвет
    От Jikata във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 73
    Последно: 13-10-14, 17:38
  2. Подходящ климатик - моля за съвет
    От Desislava S Teneva във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 55
    Последно: 22-12-12, 20:29
  3. Избор на климатик. Моля за съвет!
    От HYordanov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 10
    Последно: 17-09-12, 13:16
  4. Моля за съвет за покупка на климатик
    От Kovachev във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 05-08-12, 16:11
  5. моля за съвет при избор на климатик
    От shper във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 19
    Последно: 22-07-11, 21:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе