Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 245
Like Tree65Одобрявам

AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #226

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Виж тук дават 20.472 btu/ч максимум при отопление.Направо не е за вярване.Много съмнителна история.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #227

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Кое не е за вярване? Флагшип "9-ка" с максимално топлоотдаване 6кВт не е нещо невиждано... Това е прекрасна машина. Топлят адски много.

  4. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #228

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Виж тук дават 20.472 btu/ч максимум при отопление.Направо не е за вярване.Много съмнителна история.
    Защо да е съмнително? Дванайските на панасоник със слабите си компресорчета развъртат до 20 500 btu, а този е двойно-роторен с 1 киловат компресор.
    При самсунг това ми харесва, че слагат мощни компресори на машините си.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #229

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Виж тук дават 20.472 btu/ч максимум при отопление.Направо не е за вярване.Много съмнителна история.

    Толкова с е ,6 кв максимал.А и хардуера е като на 12 ката,която е до 6,6 кв..FuLL HD филтъра имат предвид ,че е много ситна мрежата като марля и спира много добре прахта.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #230

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Ако някой се кани на триъгълния модел ,сега е момента.Разчистват в Емаг,последни останали бройки и е на цена от 1180 лв. : Инверторен климатик Samsung AR09JSPFAWKNEU Inverter, 9000 BTU, Клас A+++, Филтър S-Plasma Ion, Smart Wi-Fi, Fast Cool, Auto Clean - eMAG.bg
    Еми да го пускат в магазините за климатици този Samsung. Така от Emag един доставил, друг монтирал ако се случи някакъв неуредък ще започне един волейбол...

  7. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #231

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Няма как да се пусне в други магазини точно заради емаг, които го продават с "достастотин" лева под доставната цена...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #232

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от ^Rokera^ Виж публикацията
    Толкова с е ,6 кв максимал.А и хардуера е като на 12 ката,която е до 6,6 кв..FuLL HD филтъра имат предвид ,че е много ситна мрежата като марля и спира много добре прахта.
    Рокер, у вас всички ел.уреди ли са Samsung?

  10. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #233

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Рокер, у вас всички ел.уреди ли са Samsung?
    Ама и ти си един промит мозък...

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #234

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Нямам нищо против марката Samsung.И аз вкъщи имам доста уреди с тази марка.Просто ми беше интересно каква мотивация го води Рокера.

  12. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #235

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Рокера има както въпросния модел от близо 1 година, така и предшественикът му от поне 2 години. Аз пък съм продал сума ти бройки от предшественика на предшественика на Рокера, от които половината са в помещения като за 50-ка мерцедес и така топлят, че хората забравиха за други марки.

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #236

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Нямам нищо против марката Samsung.И аз вкъщи имам доста уреди с тази марка.Просто ми беше интересно каква мотивация го води Рокера.

    Преди 4 години,ходихме в техното да избираме тв,между твтата бяха изложили току що излезлия модел на Samsung AR12Jungfrau-F.Жената залепна за него,и на мене ми хареса,но цената беше 2000 лв.След 2 години отидохме просто да разгледаме и същия климатик беше на 1300 лв,като последна бройка и мостра с леки драскотини по панела.Мислех тогава да вземам 406 ndr/pdr за 1500лв,но като видях данните на Samsunga,реших че ще е той и заради тях освен дизайна.След това,се опарих от недобросъвестен продавач на к2у,и намерих втория си Самсунг нов от човек за 400лв.Данните му бяха като на климатик за 1000 лв,а дизайна огледален.След излизането на триъгълния,имах известни колебания,но мястото за монтаж е малко,няма място за друг клим,цената му беше добра а и си го бях харесъл вече.Иначе само хладилника ми е от първите No-Frost на Samsung,пак е избиран заради дизайн и функции и вече 8 год. работи безпроблемно.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #237

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Новите триъгълни модели с плъзгащия капак имат ли някакво подгряване на компресорите за студен старт при минусови температури?

  16. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #238

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Трябва да имат, но не съм гледал честно казано. Изхождайки, че старите големи системи дори имаха 2 часа подгрев при пускане на захранване след продължително спиране съм сигурен, че и тези имат.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    София
    Мнения
    542
    #239

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    За този отзиви има ли SAMSUNG AR18FSFPDGMNEU

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    12
    #240

    Отговор: AR09/12HSSDAWKNEU пристигна

    Здравейте, използвам AR12HSSDAWKNEU / AR12HSSDAWKXEU от 2 мес.
    Топли си/Варна при -12/, тих дефрост, обаче се появи CF на дисплея на вътрешното тяло и духа вяло хладна струя.
    Открих това за display “CF” to signify “Condensate Full”
    Запушена тръба за конденза на външно тяло ли е това CF

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 17 ПърваПърва ... 614151617 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. пристигна поредния нордик модел CS/CU-QE??MKE
    От climamarket във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 9
    Последно: 10-08-12, 20:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе