Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 115

LG H12AK- мнения, лични впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    27
    #16

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    И мен ме интересува за 3М филтъра от къде може да се намери.Като ми монтираха климатика ми казаха че този 3М филтър след 6 месеца се изхвърля.Това вярно ли е.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #17

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Не се занимавайте с глупости - чистете си редовно праховите филтри и си пийте винцето.

  4. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #18

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    ...................

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2016
    Мнения
    13
    #19

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Аз имам същия климатик монтиран в стая 38 кв.м около 100 кубика хол на едноетажна къща с много прозорци.
    Засега се справя с минусовите температури без да размръзява често,когато температурата беше около нулата се справяше и с коридор 12 кв. без проблем но сега съм затворил вратата ,че на -12 му идва в повече.
    Единственото което ме дразни е че няма автоматична степен на вентилатора и пластмасите пукат а също така има и едно леко тракане на най ниска степен на вентилатора,на по висока не се усеща,
    И още нещо понякога когато си достигне температурата гасне и тръгва след 10-15 минути без да работи въмшното тяло

  6. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #20

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Буба колко градуса си му задал по ДУ?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #21

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от Jack Krauser Виж публикацията
    А новите сириуси на lg с медни тръби ли са? Примерно D12CM?
    Новата D серия 9 и 12 ще е с медни топлообменници...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    27
    #22

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Тази нощ термометъра на вън показва -21 градуса.Климатика работи нормално.Минимална моментна консумация около 980 вата.Температурата в стаята 22 градуса при зададени 22 градуса на климатика.Отдолу на външното тяло дупките които са две са се запушили от вчера с лед.Климатика се размразява нормално през няколко часа.Но водата не може да изтече от него.Опитах да пробия леда през една от дупките но много трудно успях с една тясна отверка.Изтекоха няколко капки и пак се запуши.Какво мога да направя опасно ли е така.Иначе няма проблеми климатика работи и външното тяло си бръмчи нормално.Няма някакви странни шумове.

  10. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #23

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Съвсем скоро ще започне да се трупа лед и по топлообменника. Пробвай да го разтопиш с бутилка гореща вода с продупчена капачка - така най-малко се хаби водата и най-бързо се стопява леда.

  11. Senior Member Аватара на ivan74
    Тук е от
    Jan 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,801
    #24

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от aldimkan Виж публикацията
    Опитах да пробия леда през една от дупките но много трудно успях с една тясна отверка.
    Внимавай с отвертката, че вместо водата, да не изтече фреонеца!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #25

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Колега затвори прозореца и се наслаждавай на топлината че с тая отвертка ще се превърнеш в пациент с много скъпо лечение..

  13. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #26

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Цитат Първоначално публикувано от bubata85 Виж публикацията
    Аз имам същия климатик монтиран в стая 38 кв.м около 100 кубика хол на едноетажна къща с много прозорци.
    Засега се справя с минусовите температури без да размръзява често,когато температурата беше около нулата се справяше и с коридор 12 кв. без проблем но сега съм затворил вратата ,че на -12 му идва в повече.
    Единственото което ме дразни е че няма автоматична степен на вентилатора и пластмасите пукат а също така има и едно леко тракане на най ниска степен на вентилатора,на по висока не се усеща,
    И още нещо понякога когато си достигне температурата гасне и тръгва след 10-15 минути без да работи въмшното тяло
    Преминава в режим термостат, затова гасне.
    Хубава и ефективна машина. Това е най-добрия климатик в тази ценова категория. Поне аз не се сещам за нещо по-добро от този.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    742
    #27

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Лятото както беше на 1600 лв 12 ката в техното си беше супер оферта,ама аз нали съм си Samsung фен си взех триъгълния вместо това Lg.Ама като гледам,яко са излъгали с мин. консумация и шума,дано поне Копа му е реален

  16. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #28

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    По едно време го бяха пуснали и на 1500 и аз се чудех, дали да го взема, но се въздържах, защото за моите условия идва слабичък, а вече гледам да избягвам климатици със слаби компресори. Освен това не предлага нещо повече от сегашния ми, а и не знам как е откъм надеждност, затова не го купих и в момента не съжалявам.
    Рокер, не си изпуснал - триъгълния самсунг и LG H AK са горе-долу идентични като хардуер, самсунга определено превъзхожда lg-то с мощния си компресор и гаранция твоя топли повече при минусови температури, а за отопление това е по-важно отколкото разни параметри.

  17. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #29

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    Jack точно ти да кажеш че е слабичко LG - то .. сигурно при -15 топли колкото 2-3 12ки етерия ( като сложиш и дефростите )

  18. Senior Member Аватара на Jack Krauser
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    5,735
    #30

    Отговор: LG H12AK- мнения, лични впечатления

    На този модел му знам всички спецификации и компресорът макар и двойно-роторен не е особено мощен. А етереите са по-евтините конкуренти точно на този модел на lg, затова и те са със сходни показатели.

    Изходящта температура и градусите, които изкарва lg-то са почти идентични с тези на Етереите, сравнявал съм ги. За сметка на това LG-то е много по-ефективен - супер-тих, ефективен и хладен климатик.
    Даже мисля, че този модел е най-ефективния климатик от всички останали на пазара.

    Но мен вече не ме интересува ефекктивноти и COP-ове, за моите услови аз
    търся топлещ климатик затова и се въздържах.
    Така че Алекси, уверявам те, при -15 LG H12AK топли толкова, колкото и етереите. Но е сигурно 2 пъти по-ефективен от тях.
    Този пост е редактиран от Jack Krauser; 20-01-16 в 20:55.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic LUMIX GX1 / лични впечатления?
    От wizli във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 12
    Последно: 04-11-12, 00:26
  2. Потребителски тестове (или лични впечатления от притежаваните машини)
    От Mega във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 11
    Последно: 01-09-11, 15:45
  3. Отговори: 7
    Последно: 28-12-10, 20:47
  4. Как се финансира ICQ ? (Лични впечатления)
    От superfly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 19-11-06, 16:26
  5. Motorola V3 . Впечатления и мнения ???
    От LudZaVrazvane във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 12
    Последно: 19-10-05, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе