Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Резултати от 136 до 140 от общо 140
Like Tree1Одобрявам

AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #136

    Отговор: AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

    И какъв точно е този шум?Като от напрежение на електричество или като от механика?

  2.  
     
  3. Member Аватара на zhelko
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    300
    #137

    Отговор: AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

    Подгряване на компресора ( щракане при включване и изключване)?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    14
    #138

    Отговор: AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

    Значи когато го изключа и след 5 мин. горе долу когато спре да върти, се чува лек шум, все едно електрически уред е включен /подобен на жужене/. След няколко часа обаче както стои изключен от дистанционното, но включен в контакта , шумът се засилва. Снощи отидох до климатика и го натиснах леко и шумът намаля. След това го изключих от контакта и изцяло спря да шуми. Това ме кара да мисля, че може би не е уплътнено нещо както трябва. Иначе машината си работи нормално и топли добре. Питам във форума, защото не вярвам от сервиза да погледнат сериозно на това мое оплакване, въпреки че е в гаранция още.

  5. Senior Member Аватара на babati
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    1,481
    #139

    Отговор: AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

    Цитат Първоначално публикувано от sssss1989 Виж публикацията
    Значи когато го изключа и след 5 мин. горе долу когато спре да върти, се чува лек шум, все едно електрически уред е включен /подобен на жужене/. След няколко часа обаче както стои изключен от дистанционното, но включен в контакта , шумът се засилва. Снощи отидох до климатика и го натиснах леко и шумът намаля. След това го изключих от контакта и изцяло спря да шуми. Това ме кара да мисля, че може би не е уплътнено нещо както трябва. Иначе машината си работи нормално и топли добре. Питам във форума, защото не вярвам от сервиза да погледнат сериозно на това мое оплакване, въпреки че е в гаранция още.

    На мен така ми прави микровълновата. Не е шега:P

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    14
    #140

    Отговор: AY-XP9LSR-ите "движат" ли?

    Обадих се на фирмата от която го купих и казаха, че ще сменат трафа.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 0
    Последно: 06-10-06, 14:53
  5. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе