Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 20 от общо 20
Like Tree9Одобрявам

Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #16

    Отговор: Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

    Много ли ще те събори да го пуснеш 1-2 дни да поработи, да затопли стените и отиди да видиш дали пак размразява често. Какъв е обема на помещението? 20 квадрата на 2.5 метра тавани и 20м2 на 4 метра тавани имат нужда от различна отоплителна мощност.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    187
    #17

    Отговор: Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

    Оставял съм го да работи 6-7 дни поред, но това беше в началото след монтажа и тогава не го наблюдавах какво прави, а и не ходих често.
    Обаче ми направи впечатление на няколко пъти, че го бях настроил на 19 градуса, а вътре беше 15. Ситуацията се променяше единствено, ако го оставя на 20-21, и то пак нито веднъж не
    заварих помещението с температура над 19градуса. Пак казвам, другото ми Sanyo на колкото го настроя, толкова става в помещението, независимо вънка дали е -10 или има гъста мъгла при ниска температура,
    а помещението е на последен етаж в лошо изолирана кооперация.

    Помещението при проблемния климатик е със стандартна височина 2,5м и е на 3ти етаж от 5. Вчера го оставих на 21гр. и днес, като ида ще го наблюдавам пак цял ден какво прави.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #18

    Отговор: Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

    Погледни филтрите как са, че с тия мебели дето сглобяваш може да са задръстени с прах.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    187
    #19

    Отговор: Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

    Филтрите са чисти. Аз не режа нищо, така че прах няма.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    София
    Мнения
    187
    #20

    Отговор: Sanyo SAP-ZK28T - прекалено бързо и често се обледява външното тяло

    Я, бях забравил за темичката си.
    Оказа се, че фреона не му е бил достатъчно.
    Сега си работи перфектно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. 09 LDC - шум от външното тяло
    От lightman във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 10
    Последно: 11-12-13, 00:58
  2. Измиване на външното тяло!
    От krapeto във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 0
    Последно: 03-04-12, 13:25
  3. Отговори: 15
    Последно: 23-03-10, 11:13
  4. Sanyo SAP-DK25T - шум от вътрешното тяло
    От KFC във форум Климатици Sharp, Sanyo
    Отговори: 11
    Последно: 17-02-10, 14:14
  5. Haier HSU-12RF03/R2- обледява външното тяло
    От storadbov във форум Климатици Haier
    Отговори: 1
    Последно: 28-11-09, 08:03

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе