Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 81
Like Tree4Одобрявам

Серия JDR за Япония 2011 година

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #46

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Aruba ще ме викаш да сменям лагерчета
    като гледам последния JDR не е нещо повече от PAVP дори е по маломощен а са на една цена .. много им надуха цените на тия новите на 100 волта искат да забогатеят за 1 сезон .. на двойна цена ги продават вече ..

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #47

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Те, лагерите са патент на ІІІ серия, ама бързо им дойде акъла , още на V-а серия.За япончетата хората се грижат да няма такива фалове.

  4. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #48

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    той Панасоника мисли да взима

  5. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #49

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Затова не се притеснявам от лагерите. Aко се наложи, знам, че си насреща. Труда ти е скъп, около 100 лева на час май беше, но за един път на 3-4 години си струва.

    JDR-a (401) излиза около 1800-1900 по японските сайтове. Като се има предвид, че се дължи мито, транспорт, печалба и т.н., сякаш не е много 3400 лева. Но за тези пари по-добре 300 лева отгоре и 402UDR. Другата седмица щяло да има Дайкин-и. Моето решение е като в казармата, винаги предпоследно.

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,123
    #50

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    а що не си сложиш SAVP-2 или PAVP ? елиминираш загубите в трафа ,компресорите са еднакви като на японските ,а тия на 220 волта са с по високи номинали ..

  7. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #51

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Има време, докато му дойде времето напролет или наесен, още много модели ще ми хванат окото. Сега само се ослушвам.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #52

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Има време, докато му дойде времето напролет или наесен, още много модели ще ми хванат окото. Сега само се ослушвам.
    Айде,че и NDRa пуснаха вече докато се чудиш.
    Тъкмо да дръпнат на предните модели малко цените надолу-ама у нас не се знае.

  10. Moderator Аватара на Jackas
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    1,260
    #53

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Вааааа, много квадратни бе диксън

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #54

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Все по-грозни ги правят. Това някаква авангардна тенденция ли е при всички производители... а дано отмине.

  12. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #55

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    На мен пък много ми харесаха. Бежовият идеално ще пасне на боята на хола ми.

  13. Senior Member Аватара на diksanal
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    2,107
    #56

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от Jackas
    Вааааа, много квадратни бе диксън
    Малко като на дайсейкай 6 са го докарали-нали ги сделает в Тайланд дайсейкайте и 100/200v. и 220v.

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #57

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от aruba_man
    Сега само се ослушвам.
    Ти докато се ослушваш, те фирмите ще продадат и сегашното налично, което имат и после пак си на Standby. А всеки следващ модел става все по-зле откъм мощности. Накрая май ще си курдисаш отново змея/ламята/голямата сила или подовото "животно"

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    389
    #58

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Отворих да почета за JDR а вие сте осс...памили темата, та и аз да до...о...спамя там по горе, не помня кой се беше изходил че не можело с климатик 40-ка да си отоплиш 50-ината кв м. трябва да се примириш - може! Всичко зависи от това какво имаш, и както при изборът се взима под внимание - разпложение етажност ...блаблабла, така и при мен има- бих те поканил да провериш дали се случва! Естествено че климатика ми 405 ПДР ама пак е същото, дори по лошо уж, защото е с по нисък коп - но боецът ме е възхитил - има отличен 6! Ако все пак проявиш интерес, или не вярваш, мога да пусна и подробности! Относно сметката - умножаваш дните работа по 24ч х 330в/ч = получаваш сезонно потребление! Ей това ако не е супер потребление здраве му кажи - Поздравявам всички изобретатели, всички жълти хора, всички вносители, собственика на форума,модераторите, климатизаторите, монтажниците, Алекс като съветник .... който съм пропуснал и него поздравявам с всичко което сте направили за мен, моя комфорт и комфорта на приятелите ми - над 7-8 вече съм обзавел ... поздравявам потребителите на форума и пожелавам всичко най-добро сега и в настъпващата година - и дядо коледа да ви дари с по един корав японец УДР или къвто и да е....Успех!

  17. Гастарбайтер Аватара на aruba_man
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    1,686
    #59

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Цитат Първоначално публикувано от gnf
    Ти докато се ослушваш, те фирмите ще продадат и сегашното налично, което имат и после пак си на Standby. А всеки следващ модел става все по-зле откъм мощности. Накрая май ще си курдисаш отново змея/ламята/голямата сила или подовото "животно"
    Ами ако намалят по още един път Нексурите или SX8 серията, нищо чудно.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Varna
    Мнения
    31
    #60

    Re:Серия JDR за Япония 2011 година

    Здравейте колеги,от вчера имам http://www.varnaklima.com/index.php?...t_id=74.Всичко е много хубаво,но проблема е че не мога да го разуча максимално Имам преведени от фирмата част от основните функции,но ми е трудно да ги разбера.Климатика ми работи но ме човърка да науча всичко.Моля някой който има климатик от серията и ако е успял да намери превод на анг.да помага.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Търся дъно с такъв чип Mobile Intel® 945GSE Express Chipset дори изгоря
    От karolev във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 30-04-12, 11:57
  2. Продава Телевизор FUNAI - 14" инча - Япония
    От mobiles във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-09-10, 20:02
  3. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  4. Отговори: 4
    Последно: 21-05-09, 19:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе